999 rezultate për

uroj

Gjermania në krizë, pancerat konkurojnë me San Marinon Liga e Kombeve ka dhuruar befasira të mëdha. Një ndër to është Gjermania, e cila po vijon të paraqitet dobët, që pas Bot
Histori që të përlot, nëna bëhet mburojë e gjallë për foshnjen gjatë stuhisë së breshërit (FOTO LAJM) Kjo është një histori nga ato që hasen një herë në jetë. Fiona Simpson po shkonte për në shtëpinë e saj në Kingaroy
Legalizimi i portaleve aksioni i rradhës i qeverisë, Rama: Uroj ta lexojnë mesazhin para të hënës Kryeministri Edi Rama ka paralajmëruar nisjen e një aksioni për të futur në shinat ligjore portalet. Në një postim n
Vendosi t'ja dhurojë veshkën të panjohurit por i ndryshoi jeta (VIDEO) Ashley McIntyre e dinte se do të ndryshojë jetën e dikujt, kur vendosi ta dhurojë njërën veshkë, por kurrë nuk kishte be
Hahn: Jo zgjedhje por zgjidhje në Maqedoni Euro-komisari për zgjerim dhe fqinjësi të mirë Johanes Han, në prononcim për gazetën austriake “Kurier” , konsideron se
A do ta durojë Perez? Kjo është deklarata e Navas për Ronaldon REal Madrid ka pësuar një humbje drastike kundër CSKA Moska në Champions League. Në lidhje me këtë çështje ka reaguar
Granit Xhaka feston ditëlindjen, Taulanti i bën një urim special Lojtari i Kombëtares zviceriane, me origjinë shqiptare, Granit Xhaka feston sot ditëlindjen e 26 të tij. Futbollisti
Nga Blendi Fevziu tek Luana Vjollca, të përzgjedhurit e Ramës që do të fluturojnë me Air Albania Zbulohen emrat e të zgjedhurve të Ramës në media për fluturimin e radhës me kompaninë e fluturimeve Air Albania, që po k
Reagon prokuroria: Pse në listat e veteranëve të rrejshëm figurojnë edhe luftëtarë të vërtetë Prokurori i Shtetit ka dalë me sqarim lidhur me listën e publikuar të ‘veteranëve të rrejshëm’, sipas aktakuzës për këtë
Rama-Veliaj përurojnë shkollën “Kosova”: Dikur donin ta bënin pallat, sot është shkolla më e bukur e Tiranës Pas 15 vitesh, shkolla 9-të vjeçare “Kosova” çeli sot dyert e saj për të mirëpritur 400 nxënës, si shkolla më moderne dh
Haziri: Teuta është e shitur, e durojmë për hatër të babait të saj Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, ka folur për bashkëpartiaken Teuta Rugova, e cila po i “tradhton” qëndrimet e partis
Pas rënies së bujshme, euroja fillon të marrë veten Kjo javë ka nisur me një forcim të valutave kundrejt monedhës vendase. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë,
Kush dëshiron mund t'i dhurojë diçka shkollave për këtë vit Duke filluar nga dje e deri më 22 shtator, OJQ-të “Community Supporters”, Nëna dhe fëmijë të lumtur” në bashkëpunim edhe
Punonjësit e Agjencisë së Mbrojtjes së Konsumatorit dhurojnë gjak Punonjësit e Agjencisë së Mbrojtjes së Konsumatorit i bashkohen thirrjes së Aleancës për Dhurimin Gjakut, duke u sensib
Balla e pranon: I njoh gruan dhe fëmijët Edmond Begos Kreu i Grupit Parlamentar i Partisë Socialiste, Taulant Balla ka reaguar sërish për akuzat e opozitës. Balla tha se e
Adrola takoi JLO por nuk bëri zë: VIP-at shqiptarë fluturojnë kot! Në një intervistë për “Mirage” modelja Adrola Dushi foli ndër të tjera për jetën e saj në Amerikë, ku është zhvendosur p
BSH shikon si fluturojnë nga Shqipëria 142 milionë euro me origjinë misterioze Plot 142 milionë euro, origjina e të cilëve është e papërcaktuar për arsye të ndryshme, kanë fluturuar jashtë Shqipërisë
A do të durojë PDK me Veselin edhe fjalët e Bahtirit? Koment nga Ervin Shkulaku Kadri Veseli po vazhdon çdo ditë e më shumë të tregohet i dobët dhe të mos e meritoj
Punonjësit e Drejtorisë Nr. 3 të Tiranës dhurojnë gjak për ata që kanë nevojë Fushata për dhurimin e gjakut nga punonjësit e Bashkisë së Tiranës do të vijojë deri në fund të verës, ndërkaq në shtato
Dy teknika joshjeje në takimin e parë, që të sigurojnë një të dytë Takimet e para mund të jenë të mbushura me nervozë, dyshime për vetveten dhe momente të çuditshme. Dalja në takim me