999 rezultate për

uritur

Vendosi derbin, Ibrahimovic: Isha i uritur për fitore Zlatan Ibrahimovic, mbrëmë e tregoi fuqinë e tij ndaj Interit, ku me dy gola vendosi fatin e derbit "Della Madonnina" në
Ç'duhet të bëni në mëngjes që të mos ndiheni të uritur gjatë ditës dhe të mos shtoni peshë? Shkencëtarët në mbarë globin kanë kryer me dhjetëra e qindra studime në lidhje me çështjen e mbipeshës. Ata janë përqend
Ç'duhet të bëni në mëngjes që të mos ndiheni të uritur gjatë ditës dhe të mos shtoni peshë? Shkencëtarët në mbarë globin kanë kryer me dhjetëra e qindra studime në lidhje me çështjen e mbipeshës. Ata janë përqend
"Mbase ju nuk jeni të uritur për një copë bukë", Meta kujton Shën Terezën Presidenti Ilir Meta ka kujtuar sot ditën e Shenjtërimit të Nënë Terezës. Meta në një postim në rrjetet sociale, kreu
Ç'duhet të bëni në mëngjes që të mos ndiheni të uritur gjatë ditës dhe të mos shtoni peshë? Shkencëtarët në mbarë globin kanë kryer me dhjetëra e qindra studime në lidhje me çështjen e mbipeshës. Ata janë përqend
"Sipas jush i bie që i urituri të hajë gruan", Einxhel i kthehet shkrimtares (FOTO LAJM) Gjatë ditës së djeshme shkrimtarja Flutura Açka përmes një postimi në rrjetet sociale doli kundër vajzave të ekranit, që
4 arsye pse të flesh me stomakun bosh është një ide e keqe, flasin specialistët Të qenit i uritur ka një efekt negativ në të mësuarit dhe punuarit dhe madje mund të shkaktojë depresion, thonë studiues
Flamingot ngjyrë rozë janë më agresivët, zbulon një studim Flamingot ngjyrë rozë janë ndër më agresivet kur është fjala për ushqimin, thonë shkencëtarët. Studimet e reja nga Un
Arsyet pse ndiheni të uritur gjithë kohës, edhe pse keni ngrënë Hëngrët vetëm disa minuta më parë dhe ndiheni përsëri të uritur? Ju e dini që e ngrëna me urgjencë mund të mos i bëjë mi
Pamje të frikshme, derrat e uritur hanë njëri-tjetrin për së gjalli (FOTO LAJM) Pamje të frikshme janë publikuar nga aktivistët e "Meat The Victims" ku në një fermë derrat e uritur kishin filluar që t
Strakosha për 2020: E fillojmë vitin e ri më të uritur se kurrë Viti 2019 ishte i jashtëzakonshëm për Thomas Strakoshën dhe Lazion, por gardiani kuqezi kërkon të fitojë më tepër në 202
Banorët kyçen në shtëpi, dhjetra arinj të uritur pushtojnë zonën (FOTO LAJM) Fshati i largët rus, Ryrkaypiy në rajonin e Chuktoka, është nën rrethim nga të paktën 56 arinj polarë. Të gjitha akti
"Luaj me kombëtaren në Botëror", Memushaj tregon ëndrrën në sirtar Mesfushori i kombëtares shqiptare, Ledian Memushaj po kalon një formë fizike të mirë. Kjo ka sjellë performanca mjaft
Ariu i uritur hyn në oborr dhe hap derën e makinës për të gjetur ushqim (VIDEO) Një ari i uritur ka arritur të hap derën e makinës me shpresën që do të gjente ushqim. Në kërkim të ushqimit, ariu ës
Mënyra më e mirë për të humbur peshë pa qenë kurrë të uritur Orizi është një burim i mirë i fibrave dhe anti-oksidantëve, që ndihmojnë në luftimin e inflamacionit dhe problemeve të
Mënyra më e mirë për të humbur peshë pa qenë kurrë të uritur Kohët e fundit e keni tepruar dhe keni abuzuar me ushqimin? Ndiheni të fryrë dhe të lodhur? Provoni dietën e orizit. Or
Mënyra më e mirë për të humbur peshë pa qenë kurrë të uritur Kohët e fundit e keni tepruar dhe keni abuzuar me ushqimin? Ndiheni të fryrë dhe të lodhur? Provoni dietën e orizit. Ori
"Shqiptarët e uritur", historia e fotografisë së realizuar në vitin 1913 “Askush më shumë se kjo fotografi e realizuar më 4 maj të vitit 1913 në Prishtinë, nuk dëshmon për mjerimin tonë. Shqipt
Pjanic para ndeshjen me Leverkusen: Jemi të uritur për të fituar Championsin Miralem Pjanic mendon se Juventusi do të luftojnë për gjithë trofetë me Maurizio Sarrin. Para ndeshjes kundër Leverku
Ndjeheni të uritur tërë kohën? Këtu gjeni arsyet dhe këshillat Nëse stomaku juaj “kërkon” ushqim gjatë tërë kohës dhe e keni ndjenjën që jeni të zbrazët në stomak, duhet të dini se nu