999 rezultate për

urinuar

Postieri kapet duke urinuar para derës së shtëpisë, befasues gjesti i pronarit Një postier është kapur nga kamerat e sigurisë në hyrjen e një apartamenti para të cili ai ishte duke urinuar. Pronar
Pse ju shkohet në tualet para se të flini gjumë? Pyetja e parë që mjeku do t’ju bëjë nëse ankoheni se duhet të urinoni gjithmonë në mes të natës është: "U zgjuat nga gju
Lojtar i i Kukësit urinon në fushë (FOTO) Një ngjarje e rrallë ka ndodhur gjatë ndeshjes Skënderbeu Kukësı të zhvilluar dje dhe të fituar nga vendasit minima
Shfaqje e padëshiruar, vajza urinon gjatë intervistës live (VIDEO) Një vajzë ka fitur simpatinë e shumë banorëve në SHBA, ku gjatë një interviste, ajo nuk ka mbajtur dot nevojat personale
Babai therr djalin 9-vjeç, ia pret organin gjenital pse kishte urinuar në shtrat Një baba në Kinë e ka therrur djalin 9-vjeç dhe më tej ia ka prerë organin gjenital, vetëm pse djali kishte urinuar në s
Hyseni urinon shtatoren e Skënderbeut (FOTO-LAJM) Reperi Prince Double H që të gjithë e njohin si Hyseni, është rikthyer në vëmendjen e të gjithëve me një gjest mjaft kon
Bën dush në metro (VIDEO) Kur të vjen për të urinuar nuk ke çfarë të bësh dot ëdetyrohesh ta bësh edhe në metro. Një vajzë e re është filmuar në n
Polici kapet duke urinuar murin gjatë shërbimit Një vëzhgues i parkingu i paidentifikuar u kap nga kamerat me një curril uji i lëshuar nga zona e tij e poshtme në muri