999 rezultate për

urinĂs

Bllokojnë rrugën me kazana mbeturinash, banorët e Shijakut në protestë Ky mëngjes i ka gjetur banorët e Xhafzotaj në Shijak në protesta për shkak të mungesës së infrastrukturës. Informacio
Nëna hedh foshnjën në pus mbeturinash, një grua e shpëton në moment të fundit Një 24-vjeçare është arrestuar pasi foshnja e saj u gjet e hedhur në një pus mbeturinash në qytetin grek të Kalamata.
Çudira shqiptare, tiranasi denoncon në polici vjedhjen e mbeturinave Nëse do të lexonim denoncimet e njerëzve, sigurisht që do të gjenim shumë cudira, ama këtë herë ngjarja në fjalë ka qenë
Alarm në Tiranë, në një kosh mbeturinash gjendet një kallashnikov Ditën e djeshme në Tiranë në një kosh mbeturinash është gjetur një armë zjarri tip Kallashnikov. Arma është gjetur n
Vrau veten për të dashurën, ajo gjendet e shpërfytyruar në qese mbeturinash Një ngjarje e rëndë dhe misterioze ka ndodhur në Itali. Historia e dashurisë mes një shqiptari dhe të dashurës së tij ka
U gjet i mbështjellë më qese mbeturinash, nëna mizore hedh foshnjën (FOTO LAJM) Një foshnje e porsalindur u fut në një qese të zezë dhe u hodh jashtë një hoteli me kordonin e tij kërthizor të lidhur
Do shkriheni së qeshuri! Menduan se ishte hyjni, gratë adhurojnë koshin e mbeturinave (VIDEO) Ky është momenti qesharak kur tre adhuruese indiane u falën tek një kosh mbeturinash dhe kryen ritet fetare në të. Gr
Kaçaniku është shëndrruar në deponi mbeturinash (FOTO LAJM) I njohur për historinë dhe të bëmat e luftërave gjatë rilindjes kombëtare të shekullit 19-të, Kaçaniku vuan nga degradim
Transportonin drogë me qese mbeturinash, arrestohet një 47-vjeçar në Lezhë Policia e Lezhës ka finalizuar me sukses operacionin antidrogë i koduar “Rrjeta” ku janë vënë në pranga një 47-vjeçar dh
Masiv mbeturinash ne Paqësor pothuajse sa gjysma e territorit të SHBA-ve Filmimet e marra nga ajri tregojnë një grumbull të madh mbeturinash të vendosura mes Havait dhe Kalifornisë. Masivi i mb
Ndotet bregdeti i Durrësit nga një sasi mbeturinash dhe karburanti Banorët e qytetit të Durrësit kanë denoncuar se një sasi e madhe karburanti është hedhur në det. Ndotja ka ndodhur në se
Babai vret 5 fëmijët, trupat i fut në qese mbeturinash Një ngjarje e rëndë është publikuar në mediat amerikane ku babai mësohet se para disa ditësh kishte vrarë 5 fëmijët e ti
Shokuese, Stresi kërkon në koshin e mbeturinave E pabesueshme, por edhe Stresi kërkon në koshin e mbeturinave afër shtëpisë së tij. Reperi shqiptar ka publikuar një fot
3, 2, 1...dhe mbikalimi zhduket (VIDEO) Është dashur vetëm një sekondë për të shkatërruar plotësisht një mbikalim pranë një porti në Rio, Brazil. Siç edhe mund
Tetova mes mbeturinash (FOTOLAJM) Kjo që shihni në këto foto është Tetova. Fotografitë janë bërë nga qytetarë të qytetit dhe janë dërguar në adresën e agj
“Le Monde”: Kosova, kazan mbeturinash në mes të Evropës Uji i ndotur, makinat e rrënuara, rrugët e ndotura me plehra për shkak të mungesës së një sistemi të pastrimit, Kosova m
Edhe po deshe t’a gjuash, nuk e bën dot! (VIDEO) Moment qesharak në një ndeshje bejzbolli në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Lojtari godet fuqishëm topin ndërsa ëndërra
Zbulohet trafik ilegal mbeturinash, do vinin në Shqipëri Një trafik i jashtëligjshëm i mbeturinave nga Italia drejt Shqipërisë është zbuluar në portin e Barit. Funskionarë të