999 rezultate për

urimi

A mori mesazh urimi nga Meta për zgjedhjet? Kryemadhi zbulon detajin e veçantë Kryetarja LSI-së Monika Kryemadhi iu përgjigj sot gazetarëve nëse ka marrë një urim nga themeluesi i kësaj force politik
Mjeku ngriti alarmin për ezaurimin e kapaciteteve, qeveria: Kemi shtretër bosh! (VIDEO) Qeveria ka hedhur poshtë akuzat se janë ezauruar kapacitetet spitalore në spitalet Covid duke treguar dhe me pamje se en
Moderne dhe me shumë shije, Elita Rudi hap dyert e shtëpisë (FOTO LAJM) Shumë VIP-a e kanë nisur që tani zbukurimin e shtëpisë për Krishtlindje dhe Elita Rudi është një ndër to. Moderatorja bu
Gjykata Administrative rrëzon kërkesën e turkut Simsek për sigurimin e padisë Gjykata Administrative i ka rrëzuar kërkesën turkun Selam Simsek për sigurimin e padisë. Sipas këtij vendimi i hapet
Zbardhen përgjimet: E mitura u p*rdhunua nga katër burra, dëshmia tronditëse e 72 vjeçarit Një vajzë u përdhunua që 9-vjeçe nga vjehrri i motrës, por 72-vjeçari Bajram Tusha është lënë i lirë nga Gjykata e Saran
Autoritetet norvegjeze bllokojnë fluturimin e kombëtares, anulohet ndeshja Rumani - Norvegji Mirel Radoi, trajneri i Rumanisë, nuk do të ketë nevojë të ndal një snajper si Erling Braut Haaland, pasi Covid-19 u kuj
Topalli sulmon Bashën: Dezertor! Kush përfitoi nga dhurimi i bashkive? "Kush ka përfituar nga çadra? Kush ka përfituar nga djegia e mandateve?" Ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli k
Joe Biden pranon letrën e urimit për president nga Albin Kurti (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Albin Kurti përmes një postimi në faqen e tij në facebook, ka treguar që ekipi i presidentit të ri të A
Biden president i SHBA-së, ky është urimi i Lebron James Basketbollisti më i mirë në NBA, LeBron James ka bërë një postimi interesant para pak çastesh në llogarinë e tij zyrtare
Bruno feston ditëlindjen dhe ky është urimi më i bukur që ka marrë (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur i grupit të ‘Three Dots’, Bruno feston sot ditëlindjen. Urimin e parë publikisht ai e ka marrë nga
Me fotot intime, djali i David Beckham i bën urimin romantik të dashurës (FOTO LAJM) Brooklyn dhe Nicola kanë festuar ditën e djeshme përvjetorin e parë të lidhjes dhe padyshim nuk kishin si të mungonin ur
Ira na shkriu zemrat të gjithëve me urimin për 1-vjetorin e Dardit (FOTO LAJM) Një vit më parë Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij Ira Seferi u bekuan me një fëmijë. Ira solli në jetë një djalë, i cili
Hoti konfirmon pjesëmarrjen në takimin e minishengenit ballkanik Kryeministri Avdullah Hoti ka deklaruar se do të marrë pjesë në takimin e radhës së liderëve ballkanik për të ashtuquajt
Pasagjeri pëson arrest kardiak, anulohet fluturimi drejt Rinasit Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur gjatë mbrëmjes në aeroportin e Malpensas në Milano. Një pasagjer i cili po bëhej g
SKEMA/ Kush janë katër zyrtarët e OSHEE-së që mbushën xhepat plot falë tenderave GJKKO ka dhënë masën e arrestit me burg për shtetasit Albana Ferraj dhe Elis Bushati, ndërkohë që është dhënë masa e arr
Festoi 24 vjetorin, Bella Hadid zbulon dhuratën nga kunata Dua Lipa (FOTO LAJM) Më 9 tetor super modelja Bella Hadid festoi ditëlindjen e saj të 24 dhe në rrjetet sociale vërshuan mesazhet e urimit.
"Edhe 100 të bëhesh o mbret", Ori shkruan urimin më të veçantë për Islin (FOTO LAJM) Moderatori i njohur i ‘Wake Up’, Isli Islami festoi ditëlindjen e tij. Në llogarinë e Islit kanë mbërritur një sërë urim
Tre muaj pas ndarjes nga jeta, John Travolta i dedikon gruas urimin më të ndjerë (FOTO LAJM) Në korrik të këtij viti, bashkëshortja e aktorit John Travolta, Kelly Preston, humbi betejën me kancerin në gji dhe ndër
Kunata si Dua Lipa dhe Bella Hadid, urimi special i këngëtares për modelen (FOTO LAJM) Modelja bukuroshe Bella Hadid feston ditëlindjen e saj dhe në rrjete sociale kanë vërshuar mesazhet e urimit. Instagr
Zemaj flet rreth vaksinës anti-Covid: Kemi hyrë në listën e sigurimit të 20 përqindëshit Ministri i Shëndetësisë (MSH), Armend Zemaj ka bërë të ditur se Ministria e Shëndetësisë ka siguruar 160.500 vaksina për