999 rezultate për

urime

Rike Roçi sot ka ditëlindjen, merr urimet e përzemërta nga miqtë (VIDEO+FOTO) Rike Roçi sot feston ditëlindjen. Tifozja numër një e Kombëtares shqiptare si ç'do vit e organizon në mënyrë madhështore
Sherr mes kunatave në Dibër, njëra nxjerr çiften Një sherr mes kunatash për fat të mirë nuk është finalizuar më dëme të tjera pavarësisht se është nxjerrë edhe një armë.
Bushati uron Albin Kurtin: Ishte mësim për ne, urime Kosovë “Procesi zgjedhor, bazuar në një sistem që kombinon disiplinën partiake me mundësinë që ka çdo qytetar për të rënditur k
Votojnë kandidatët për kryeministër, hedh votën edhe Ramush Haradinaj (VIDEO) Kreu i AAK dhe pretendenti për kryeministër, Ramush Haradinaj i shoqëruar nga bashkëshortja e tij ka votuar për zgjedhje
U ekzekutua për gjakmarrje në Mirditë, disa të shoqëruar për Eri Zefin Mirdita është tronditur ditën e djeshme nga ekzekutimi i një të riu, vetëm 34-vjeç. Viktima është shtetasi Eri Zefi q
Kampania e fluturimeve "Adria Airways" bën kërkesë për falimentim Kompania ajrore "Adria Airways" ka njoftuar se zyrtarisht ka bërë kërkesë për falimentim, duke i dhënë fund shërbimeve p
Kushti i BE për Reformën Zgjedhore, Basha mbledh Kolegjin e Kryetarëve Kryedemokrati Lulzim Basha ka mbledhur sot pasdite në selinë blu kryetarët e rretheve për të diskutuar në lidhje me viju
Shumë kohë pas datës së premtuar, "Migjeni" nis fluturimin (FOTO LAJM) Që nga dita e hënë, avioni me emrin Migjeni do të nisë fluturimet drejt Italisë. Ka qenë vetë Kryeministri Edi Rama q
Humbasin kontaktin me familjet 2 fëmijë të klasës së 6-të Kanë humbur kontaktet me familjet e tyre 2 fëmijë në fshatin Kastritot të Dibrës teksa burime bëjnë me dije se janë të k
Ilva Tare ia "ngjesh" Gaz Pajës: Urime, se ke hyrë në politikë Mbrëmja e djeshme në Soiree kishte mjaft personazhe televiziv të ftuar, mes tyre Gaz Pajën dhe Ilva Taren. Gazetarja Ilv
Në prag falimentimi, kompania e njohur ajrore anulon fluturimet nga Tirana dhe Prishtina (FOTO LAJM) Kompania sllovene Adria Airways e cila ka ndërprerë fluturimet që nga dita e martë 23.30 ka afat deri në 2 tetor që të p
Guardiola thumbon Liverpoolin: Urime për titullin, por është ende shtator Mançester Siti nuk e ka nisur mirë këtë kampionat, duke lënë 5 pikë deri më tani dhe kur janë luajtur vetëm 5 javë. N
Punojnë por sërish në mjerim: INSTAT zbulon shifrat e dhimbshme të Shqipërisë Nga mbi 1,1 milionë të punësuar që u raportuan si të punësuar nga INSTAT në tremujorin e dytë të vitit 2019, vetëm 4.4%
Torturime, vetëvrasje, burg, si shkatërrohen yjet e pornografisë (FOTO LAJM) Dikur ajo ishte një prej femrave më të njohura në botën e pornografisë, ndërkohë sot ka shokuar botën. Ish ylli i pornog
Uragani Dorian, anulohen mbi 1300 fluturime (FOTO LAJM) Mbi 1300 fluturime janë anuluar për shkak të uraganit Dorian, i cili shkaktoi vdekjen e pesë personave dhe lëndimin e t
"E bekuar", Ronela Hajati zbulon dhuratat që mori për 30 vjetorin (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, këngëtarja e njohur Ronela Hajati festoi 30-vjetorin e saj të lindjes. Ajo i mori urimet e para të d
Urimet më të bukura për përvjetorët e martesës Fraza romantike, aforizma nga njerëz të famshëm, urime të këndshme dhe komike, por edhe fraza biblike: ide dhe sugjerime
Ishin nisur për koncert, aksidentohen dy miqtë e Flor Mumajesit (FOTO LAJM) Dy këngëtarët shqiptarë, pjesë e grupit “Threedots”, Bruno dhe Mir Vathi kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksiden
Flori Mumajesi sot ka ditëlindjen, Shkurte Gashi e uron Flori Mumajesi me këtë datë feston ditëlindjen, kantautori mbushi plot 37 vite. Me këtë rast, ai ka pranuar urime nga
Çfarë nuk shkon mes Dua Lipës dhe kunatës së vogël, detaje nga ditëlindja që lindin dyshime (FOTO LAJM) Ditën e djeshme këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa festoi 24-vjetorin e lindjes. Këtë ditë të veçantë Dua zgjodhi