999 rezultate për

urim

Plas biznesi u OJF-ve, numërohen 7580 organizata në Shqipëri Organizatat Jofitimprurëse në Shqipëri (OJF) janë shtuar dukshëm vitet e fundit, duke u pesëfishuar në raport me 7 vite
DOSJA/ Durim Bamit: Si më pagoi Doshi që të akuzoja Metën për atentat Ditën e djeshme Prokuroria e Tiranës ka kërkuar 8 muaj burg për Tom Doshin, Mark Frrokun dhe Durim Bamin. Ata akuzone pë
Ky vend mendohet të jetë burimi i pashtershëm i pasurisë së Putin (FOTO LAJM) Lideri rus, Vladimir Putin, njihet si adhurues i madh i gjërave me shkëlqim, e ndërsa masivi Kondyor në Siberinë lindore
Blenë bileta avioni për 1 paund, ja çfarë ndodh me klientët “Më shumë se 2.000 udhëtarë të linjës ajrore British Airways i janë anuluar biletat e tyre sepse çmimet ishin shumë të l
Prokuroria kërkon 8 muaj burg për Tom Doshin Prokuroria e Tiranës ka kërkuar sot dënimin me 8 muaj burg për deputetin Tom Doshi. Gjithashtu prokuroria ka kërkuar
Ndryshojnë rregullat e shit-blerjes së makinave, eksperti: Ja ç’duhet të dini Nga Ina Allkanjari-Gazeta Shqiptare Në rast se ndryshon pronësia e mjetit gjatë periudhës së sigurimit, të drejtat dh
Talati humb durimin, iu bërtet deputetëve (VIDEO) Kryetari i Kuvendit të Maqedonisë, Talat Xhaferi është parë shumë nervoz sot gjatë seancës së radhës në dhomën ligjvënës
Përurohet edhe një segment i Autostradës Arbën Xhaferi Ministria e Infrastrukturës sot do të mbajë ceremoninë e përurimit të segmentit të tretë (i parafundit) të autostradës “
Hakerët rusë po i presin me padurim tifozët amerikanë dhe britanikë Zyrtarë të inteligjencës së Shteteve të Bashkuara dhe të Britanisë së Madhe i paralajmëruan tifozët e futbollit që udhët
Sara lumturon ditën e lindjes së Ledionit (FOTO LAJM) Ledion Liço, sot feston ditwlindjen. Dashurinë që po jeton me vajzën e themeluesit të Top-it, Sara Hoxha, prej kohësh e
Baby G pajtohet me Getinjon dhe ky urim e vërteton (FOTO LAJM) Reperi i njohur shqiptar Getinjo feston sot ditëlindjen e tij të 28-të. Mes urimeve të shumta ai ka marrë një urim speci
Pasi të shikoni këtë video, s’do e hiqni më rripin e sigurimit (VIDEO) Pamje të rënda nga një aksident në Florida të SHBA po bëjnë xhiron e botës, për një qëllim të vetëm, sensibilizimin e nj
Arrestohet deputeti i Kosovës, Islam Pacolli Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e AKR-së, Islam Pacolli është arrestuar para pak minutash. Burime të Indeks
27 vite parti, Rama merr urimin e papritur nga "kritiku" më i madh Pavarësisht se marrëdhëniet mes tij dhe kryeministrit Edi Rama nuk duken aspak të mira, Ilir Meta, president i vendit ka
Si kurrë më parë, Stresi i bën urimin plot emocion babait për ditëlindje Këngëtari Arkimed Lushaj i njohur ndryshe si Stresi ka habitur ndjekësit e tij me një dedikim prekës për ditëlindjen e b
Pas ndarjes nga sheiku, Rihannën se durojnë dot as fqinjët Rihanna i ka dhënë fund lidhjes së miliarderin arab, pas pothuajse 1 viti bashkë. Dhe këngëtarja është treguar e qartë p
E fundosi e dashura, arrestohet në Elbasan kosovari i shumëkërkuar Policia e Elbasanit ka arrestuar një shtetas kosovar për dhunë në familje. 36-vjeçari i arretsuar dhunonte sistematik
Ardit Gjebrea ka ditëlindjen! Ky është urimi emocional i Jonit (FOTO LAJM) Sot në familjen e prezantuesit edhe këngëtarit Ardit Gjebrea ka festë. Ardit Gjebrea, feston sot ditëlindjen e 55-të
Vetëm një javë pas restaurimit, hoteli superluksoz përfshihet nga flakët (VIDEO) Një zjarr masiv ka përfshirë hotelin luksoz Mandarin Oriental në Knightsbridge të Londrës. Rreth 120 zjarrfikës po mundo
Ish-zyrtari i lartë kallëzohet në Prokurori KLSH kallëzon në prokurori ish-Drejtorin Ekzekutiv të Autoritetit të Aviacionit Civil, Feliks Baçi. Në total, nga aud