999 rezultate për

urie

HOROSKOPI/ Shkëndija të një dashurie të re, çfarë kanë rezervuar yjet për sot Dashi Do të jetë sërish një ditë mjaft e ngarkuar e, sikur të mos mjaftojë e gjithë kjo, dikush nga të afërmit tuaj mun
Gruaja krijon lidhje dashurie me 54-vjeçarin, merr kredi 5 milion lekë e zhduket Një grua e divorcuar që krijoi një lidhje dashurie me një 54-vjeçar, pretendon se u mashtrua prej tij përderisa ai i kër
Një tjetër show me histori dashurie, zbulohen detaje për protagonistin biznesmen (FOTO LAJM) “Love Story” – programi i ri i formatit dating që nis të hënën në Tv Klan – do të ketë në qendër të tij Saimirin, një dj
SPAK: Kryesuesi i fushatës së PS-së në Tiranë dhe deputeti i PS nën hetim për fshehje pasurie Prokuroria e Posaçme Antikorrupsion SPAK i ka konfirmuar Partisë Demokratike se kryetari i PS për Tiranën, Ervin Bushati
Në një lidhje dashurie me Majkun? Miss-i shqiptar e thotë hapur dhe i habit të gjithë (FOTO LAJM) Përgjatë ditëve të fundit, reperi i njohur Majk është përfolur për një romancë me bukuroshen shqiptare që u zgjodh “Miss
Këngëtarja shqiptare pranon publikisht që është në një lidhje dashurie: Jam e lumtur! E ftuara e fundit përballë pyetjeve pikante në "Prive" ishte këngëtarja e njohur shqiptare, Rovena Stefa. Ajo ka folu
Më të dashuruar se kurrë, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj ndajnë momentet romantike (FOTO LAJM) Një foto buzë detit, ajo veshur me këmishë të bardhë hedhur në krahët e tij, foto e fundit e Eni Koçit dhe Genc Prelvuka
17 ditë në grevë urie, askush nuk kujtohet për naftëtarët e Ballshit Naftëtarët e Ballshit kanë hapur me forcë portën e Uzinës duke kaluar kordonin e sigurisë të krijuar nga policia private
Të dënuarit në regjimin 41bis në grevë urie, reagon Gjonaj Ministrja Etilda Gjonaj gjatë prezantimit të nismës për ndryshimet në Kodin Penal, ka folur edhe për të dënuarit që kanë
Naftëtarët e Ballshit në grevë urie: Fëmijët duan të hanë! Naftëtarët e Ballshit janë ngritur sërish në protestë para Uzinës, pasi ende nuk dihet se çfarë do të bëhet me pagat e t
Mbani shënime! Këto janë shenjat e horoskopit më besnike në dashuri Astrologët kanë treguar se cilat janë shenjat më besnike të horoskopit. Sipas tyre këto shenja kanë më shumë të ngjarë t
Naftëtarët paralajmërojnë grevë urie: Qeveria u tall me ne! Edhe këtë të hënë, naftëtarët e Ballshit janë ngritur sërish në protestë para Uzinës, pasi ende nuk dihet se çfarë do të
Më të vegjël më të mirë, si i zgjodhën burrat këto vajza shqiptare Asnjëri nga ne nuk e di se si dhe sa do të zgjasë një histori dashurie. Për secilin prej nesh dëshira është e madhe për
Është apo jo në lidhje? Kida flet troç para kamerave (FOTO LAJM) Kida ka qenë një nga të ftuarat speciale mbrëmjen e kaluar në “Shiko kush luan”. Në sfidën “Ndaje ose haje”, këngëta
Naftëtarët i rikthehen sërish protestave, paralajmërojnë grevë urie Naftëtarët e Ballshit i janë rikthyer sërish protestave. Ata janë mbledhur për të disatën herë para dyerve të rafiner
Mbani shënime! Çiftet e horoskopit që zgjasin më shumë në një lidhje dashurie Sipas astrologëve çiftet e Horoskopit që vijojnë si më poshtë, janë çiftet që zgjasin më shumë në një lidhje dashurie.
Ylli i Atalantës kërcënon Juventusin: Këtë sezon jemi edhe ne për titull Atalanta mbylli një sezon të shkëlqyer teksa përveç vendit të tretë në kampionat, ia doli të shkonte edhe në çerekfinale
5 këshilla për takime dashurie gjatë pandemisë me koronavirus Kjo është një kohë e shkëlqyeshme për të përdorur aplikacione dhe data virtuale, thonë ndërmjetësit për çiftet. Emma
Një i arrestuar dhe një vajzë nën hetim, si i zhvatën 16 mijë euro nëpërmjet shantazhit të riut Nje person eshte arrestuar dhe nje vajze e re po hetohet e lire, me akuzen e shantazhit dhe kanosjes per dhenie pasurie
Milani akoma edhe më pranë mbrojtësit të Tottenham Milan po vazhdojnë negociatat për mbrojtësin e Tottenham, Serge Aurier, veçanërisht pasi skuadra angleze kompletoi trans