999 rezultate për

urgjentisht

Kush e ka parë këtë grua të njoftojë urgjentisht policinë Një 76-vjeçare ka humbur në qytetin e Elbasanit prej mbrëmjes së djeshme. Ajo është Bale Sala e cila vuan nga sëmundja e
Thaçi kërkon urgjentisht kandidatin për kryeministër Pas dorëheqjes së Kryeministrit Ramush Haradinaj, Kosova po përgatitet për zgjedhje të parakohshme. Presidenti Hashi
Plas mes biznesesh në Laprakë, policia dhunon gruan shtatëzane, niset urgjentisht në spital (FOTO LAJM) Vijnë përplasjet mes biznesmenëve dhe Policisë Bashkiake në Laprakë. Dy pronarët e një biznesi kundërshtojnë vendosjen
Dua urgjentisht mbrojtës! Maldini troket atje ku nuk pritej Milani wshtw duke punuar mjaft pwr forcimin e mbrojtjes krahas blerjeve nw mesfushw. Giampaolo kërkon urgjentisht nj
ZGJEDHJET/ Pas SHBA reagon dhe BE: Proces i rregullt, urgjentisht dialog Pas SHBA-së, edhe BE ka reaguar për zgjedhjet e 30 qershorit. Zëdhënësja Maja Kocijancic thotë ze pavarësisht ndarjes po
PS urdhër komisionerëve: Ulni urgjentisht numrin e fletëve të pavlefshme në Tiranë Edhe pse garuan të vetëm në këto zgjedhje, Rilindja është duke u përballur me një problem të madh që prej mëngjesit të s
Fuga: Deputetët janë kopila, na duhet një republikë tjetër urgjentisht! Nga Artan Fuga U dekretua edhe një datë tjetër për zgjedhje nga ana e Presidentit të Republikës, ajo e 13 tetorit 201
Po e detyroni partnerin t’ju japë duart, këto veprime duhet ti shmangni urgjentisht Një marrëdhënie në çift gjithnjë kërkon kohë, impenjim, durim dhe korrigjim të sjelljeve tuaja bazuar në atë çka partner
Bashës i rrezikohet koka? Meta thërret urgjentisht krerët e SHISH dhe Gardës Presidenti i vendit, Ilir Meta ka thërritur në takim drejtorin e SHISH-it, Helidon Bendo dhe komandantin e Gardës së Rep
Anulimi i zgjedhjeve, reagon Brukseli: Urgjentisht dialog mes partive Maja Kocijancic, zëdhënësja e shefes për Politikën e Jashtme të BE-së, ka reaguar mbrëmjen e sotme pas anulimit të zgje
Protesta e opozitës, BE: Jo dhunë, palët duhet urgjentisht të ulen në dialog (FOTO LAJM) Siç është bërë e zakonshme përpara protestave kombëtare të opozitës, edhe përgjatë ditës së sotme ambasadat e SHBA-ve dh
Basha mbledh urgjentisht partinë Opozita e Bashkuar është duke mbyllur protestën e 7 të saj kombëtare. Por mësohet se kreu i opozitës Basha ka thirrur
Hiqeni urgjentisht: Ky produkt në kuzhinën tuaj po shkakton kancer Sot, klori zbardhues është padyshim një nga pastruesit gjerësisht më të përdorur. Disa njerëz e përdorin atë për të
Tre veprime që duhet të bëni urgjentisht pas ndarjes Nuk ka rëndësi se si përfundon një marrëdhënie, ndarja mund të jetë vërtet tronditëse Pas ndarjes të gjithë dëshirojn
Partia e re, Basha takon urgjentisht aleatët opozitarë Lulzim Basha po i merr më seriozisht aleatët e tij opozitarë pas nismës së Patozit dhe Hajdarit për ngritjen e një parti
Ka lëndë të rrezikshme, Greqia heq urgjentisht nga tregu shurupin e famshëm: Shitet edhe në Shqipëri Agjencia Kombëtare e Barnave të Greqisë ka urdhëruar të gjitha farmacitë e vendit që të heqin nga rastet të gjitha sasit
Nëna e Ledrit bën postim për Dafinën, por e fshin urgjentisht (FOTO LAJM) Lidhja mes këngëtares Dafina Zeqiri dhe reperit Ledri Vula ka qenë një ndër më të komentuarat në media. Ndonëse ata
Allegri takon urgjentisht presidentin e Juventusit Massimiliano Allegri ka kërcënuar presidentin Andrea Agnelli se do të largohet nga Juventus, pak para ndeshjes me Napoli
Mjeku kërkon urgjentisht marrjen e kampioneve të gazit serb që u përdor mbrëmë Policia përdori sërish me shumicë gazin lotsjellës gjatë protestës së djeshme të opozitës para Kuvendit duke bërë që një
Ahmeti duhet të hyjë urgjentisht në koalicion me Haradinajn për dy arsye madhore Koment nga Ervin Shkulaku Bashkëpunimi i Shpend Ahmetit dhe Ramush Haradinajt arriti kulmin dhe tashmë ka kalu