999 rezultate për

urgjente

9 këshilla urgjente për çdo prind (FOTO LAJM) Vetëm në Shtetet e Bashkuara, një fëmijë plagoset nga rënia nga një karrige e lartë çdo orë. Prindërit mund të jenë jopr
Barcelona mbledhje urgjente, vendoset e ardhmja e Neymar dhe 2 të tjerëve Barcelona mori fitoren e parë në La Liga duke mposhtur Real Betis-in me rezultatin 5-2. Drejtuesit e klubit katalanas
Sulmet në SHBA, Trump thirrje urgjente Presidenti i SHBA, Donald Trump, bëri thirrje për veprime urgjente për të parandaluar dhunën me armë dhe tha se të gjith
"Çështje e rëndësishme", Meta lajmëron konferencë urgjente Burime zyrtare nga Presidenca e Republikës bëjnë me dije se gjatë ditës së nesërme në orën 12:00 do të ketë një konferen
Meta konferencë urgjente për zgjedhjet Presidenti Ilir Meta ka njoftuar një konferencë për mediat sot në orën 11:00. Njoftimin e ka bërë të ditur zyra e Presi
Basha në konferencë urgjente: Ramën e braktisën edhe socialistët Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ndodhet në një konferencë për mediat pas mbylljes së votimit për zgjedhjet
Edi Rama konferencë urgjente për mediat Kryeministri i vendit Edi Rama ka lajmëruar një konferencë për mediat në orën 21:00 të mbrëmjes së sotme. Në orën 19:
Kriza politike në Shqipëri, përfaqësuesi politik i Washingtonit deklaratë urgjente Kryetari i Komisionit të Jashtëm në Kongresin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Eliot L. Engel, ka reaguar lidhur me
Basha konferencë urgjente për mediat Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha pritet të dalë në konferencë shtypi në selinë e PD në orën 14:00. Nuk ësh
Basha nuk flet për vizitën urgjente të zv.ambasadores amerikane në zyrë Kreu i opozitës Lulzim Basha nuk ka preferuar të komentojë para gazetarëve se çfarë foli me zv.ambasadoren amerikane gja
Protesta e opozitës, Meta deklaratë urgjente Presidenti i Republikës Ilir Meta ka reaguar pak minuta para protestës së nëntë kombëtare të Opozitës së Bashkuar. Në
Basha deklaratë urgjente Lideri i opozitës Lulzim Basha do të dalë mesditën e sotme në një konferencë të jashtëzakonshme për mediat. Konferenc
Përplasjet e dhunshme, Policia e Shtetit deklaratë urgjente Policia e Shtetit ka lajmëruar se sot në orën 20:40 do të ketë një dekalratë për mediat. Sipas njoftimit bëhet me dije s
Pas PD-së, mbledhje urgjente në seli dhe LSI-ja Bomba e Peter Tiede për të dytën herë ndaj qeverisë shqiptare, me publikimi e audio-përgjimeve për shit-blerjen e votave
Balla deklaratë urgjente Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka njoftuar mbajtjen e një konference urgjente për shtyp.
Basha deklaratë urgjente Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka njoftuar se në orën 10.30 do të mbajë një deklaratë urgjente për median p
Fati i protestës, Basha thërret mbledhje urgjente Partia Demokratike ka thirrur në një takim urgjent strukturat e saj drejuesë për të përcaktuar vijimësinë e protestës. N
Mbledhje urgjente te Milani, sfida ndaj Torinos vendimtare për Gattuson Eliminimi nga Kupa e Italisë ka vënë në diskutim të ardhmen e Gattusos te Milani. Sipas asaj që raporton "Tuttosport
APEL/ Ky baba ka nevojë për ndihmë urgjente nga ne (FOTO LAJM) Në faqen në Facebbok “Kërkesë për ndihmë”, një qytetare kërkon ndihmë ekonomike për të përballur trajtimin e të atit, i
Kroacia nevojë urgjente për forcë punëtor Vendet e Ballkanit po përballen me mungesë të fuqisë punëtore si rrjedhojë e emigracinit dhe plakjes së popullsisë. Kroa