999 rezultate për

uren

40 vjeç dhe "bombë", Kim Kardashian zbulon "sekretin" kundër plakjes (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, Kim Kardashian festoi 40 vjetorin e lindjës, ndërkohë së fundmi ka ndarë me ndjekësit në rrjete social
Nuk e linte rehat ish të dashurën, arrestohet 29 vjeçari përndjekës Rastet e përndjekjes së vajzave nga ish të dashurit kanë qenë gjithnjë të shumta dhe shqetësuese. Një 29-vjeçar ka rë
Pas ndarjes së bujshme nga Natalia, Maluma kapet "mat" me të dashurën e re (FOTO LAJM) Pasi u nda nga modelja Natalia, Maluma është fotografuar në krahët e një tjetër vajze. Personi i cili ka tërhequr vëm
Soni Malaj: Këngëtarja shqiptare që është konkurentja ime më e madhe (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Soni Malaj është shumë aktive në jetën mediatike. Së fundmi, ajo ka dhënë një intervistë për medi
Ky është shqiptari që vrau të dashurën ukrainase me bashkëshortin në Mykonos Personi që shihni në foto është shqiptari, i quajtur Niko i cili dyshohet se vrau 45-vjeçaren ukrainase dhe të dashurin
Emisioni sapo ka filluar, moderatorja Xhesi Muçaj zëvëndësohet papritur nga modelja (FOTO LAJM) Emisioni "2 Botë" në Ora News ka vetëm disa javë që ka startuar, në moderimin e Rudina Dembacaj dhe Xhesi Muçaj, të cila
53 vjeçari ngacmon s*ksualisht të miturën në Bulqizë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Bulqizë pasi një burrë ka ngacmuar seksualisht me një të vajzë të mitur. Sipas poli
Rrëshqitjet e dherave rrezikojnë urën në Kukës, Fierza i afrohet kuotës maksimale Intensiteti i lartë i reshjeve ka krijuar mjaft problematika në qarkun e Kukësit, kryesisht në infrastrukturën rrugore.
Kujdesi për lëkurën në vjeshtë, këshillat që duhet të ndiqni Me ardhjen e vjeshtës, rutina e kujdesit për lëkurën gjithashtu ndryshon, pasi lëkura ka nevojë për produkte më ushqyese
"Kam foto dhe video", Rami kërcënon ish të dashurën, Pamela Anderson (FOTO LAJM) Futbollisti francez Adil Rami përsëri ka mohuar se ishte i dhunshëm ndaj Pamela Anderson pasi ajo e quajti atë një "përb
Vrau ish-të dashurën dhe bashkëshortin në Greqi, autori fshihet në Shqipëri Ngjarja makabre në Greqi vazhdon të mbetet pa një autor përpara drejtësisë. 45-vjeçarja dhe partneri i saj farmacist
I riktheu pikturën, Meta falenderon Gramoz Ruçin Presidenti Ilir Meta ka falenderuar Gramoz Ruçin pasi ky i fundit e ka ndihmuar të rimarrë një pikturë të Isa Boletinit
Përndiqte këmba-këmbës ish-të dashurën, arrestohet i riu në Tiranë dhe 7 të tjerë Policia e Tiranës ka arrestuar tetë persona për vepra të ndryshme penale. Tre prej tyre janë arrestuar për shpërndarj
Keshilla të vyera! Përballoni virozat dhe të ftohurën duke përdorur uthull molle Stina e vjeshtës dhe dimrit përkon me fillimin e episodeve të vazhdueshme të gripit, virozave, të ftohurës, infeksioneve
Bayern në Kupë ndaj ligës së 5, ekipi modest: Arritje nëse nuk pësojmë 8 gola si Barcelona Bajerni i Mynihut do të zhvillojë një takim ndaj ekipit modest të Gjermanisë, Duren. Kjo skuadër është në ligën e pes
Plas debati mes Fjoralbës dhe konkurentit të "Përputhen": Bëni si të virgjëra (FOTO LAJM) "Djem të vegjël në moshë në marrëdhënie me femra më të mëdha”, kjo ishte tema e diskutimit në rubrikën “Trotuar”, në “E
Zbatoni këto kushte për të mbajtur në gjendje të mirë ushqimet Për të mbrojtur shëndetin tonë, është mirë të respektojmë disa rregulla sa i përket mbajtjes dhe përdorimit të ushqimeve
I mori të dashurën, Maluma "thumbon" Neymarin Maluma dhe futbollisti i njohur, Neymar, ishin shokë deri në momentin që ndërhyri ish e dashura e këngëtarit, Natalia Ba
Nuk është Ariana, Ermal Fejzullahu publikon foto me të "dashurën" e re (FOTO LAJM) Ermal dhe Ariana Fejzullahu janë një nga çiftet më të pëlqyera e të komentuar në mediat sociale. Ata janë të martuar pre
Konkurenti i ri në Përputhen pritet me ngacmime: I ke buzët e bëra (FOTO LAJM) Berat Behramaj është konkurrenti më i ri në “PërPuthen”. Ardhja e tij në emision nxiti interesimin e vajzave, të cila