999 rezultate për

urdhrat

Pique mesazh prekës për Valverden Ernesto Valverde nuk është më trajner i Barcelonës që nga mbrëmja e kaluar, me Quique Setien që ka marrë vendin e tij.
E dashura e Behar Bajrit sillte urdhrat nga Holanda: Si kontrollohej grupi i frikshëm nga burgu Gjykata e Krimeve të Rënda jep sot masën e sigurisë për grupin “Bajri”, për të cilët është dhënë urdhër i ri arresti pak
Hazard elozhe për Zidane: Jam në qiellin e shtatë sepse po luaj nën urdhrat e Zidane Eden Hazardi thotë se ka mësuar shumë nga ish-trajnerët e tij, Antonio Conte e Maurizio Sarri, mirëpo ka zbuluar se ai n
Me Lamborghini e me orë luksoze, si po i kalon Benzema pushimet në Los Anxhelos (FOTO LAJM) Në pritje të sezonit të ri Karim Benzema po shijon ditët e fundit në Los Angelos, në pritje të sezonit të ri nën urdhrat
Balla: Basha e Kryemadhi janë nën urdhrat e Berishës Kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla tha se protesta e të shtunës solli incidente që i bëjnë dëm Shqipërisë.
Vinicius pret me padurim të startojë nën urdhrat e Zidane Vinicius Junior është afër që të rikthehet nga dëmtimi dhe të bëjë paraqitjen e parë nën urdhrat e Zinedine Zidane. T
I trajnuar nga të dy, Danilo flet për Guardioën dhe Zidane Danilo i cili është stërvitur nga dy trajnerët më të mirë në botë si nga Guardiola më të cilin vijon të jetë nën urdhrat
“Kontratat e vdekjes”, si i vinin urdhrat killerave shqiptarë nga burgu famëkeq i Greqisë Të tjera ngjarje kriminale janë zbardhur nga autoritetet pas shkatërrimit të bandës shqiptaro-greke që vepronte në burgu
Ky është lojtari më i pëlqyer i Ole Gunner Solskjaer Ole Gunnar Solskjaer ka bërë shumë ndryshime që nga vendosja në krye të stolit të ‘djajve të kuq’. Skuadra e Manchest
Ylli Barcelonës mund të përfundojë në Kinë, nën urdhrat e Cannavaros Aventura e Malcom tek Barcelona nuk ka nisur ashtu sic duhet. Braziliani u transferua me shumë bujë nga Bordeaux verën q
Vetëvendosje e pavendosur nëse do të jetë nën urdhrat e Shpendit Kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti nuk e ka shumicën në Kuvendin Komunal të Prishtinës pas largimit nga lëvizja “Vetëve
Vëllezërit Balili padisin policinë, gjykata pezullon urdhrat e Haki Çakos kundër tyre Vëllezërit e Klement Balilit kanë paditur Policinë e Shtetit në Gjykaten Administrative për katër urdhrat e ish-drejtori
Kina bëhet gati për luftë (FOTO LAJM) Xi Jinping e ka riafirmuar veten si lideri kryesor i Kinës që prej vdekjes së liderit Mao përmes një spektakli spektakol
Kapet "Eskobari" tjetër shqiptar në Spanjë Detaje të reja janë bërë me dije nga mediat spanjolle lidhur me një organizatë të fuqishme droge me bazë në Galicia të S
Trump irritohet me gazetarët, largohet nga salla pa firmosur urdhrat ekzekutivë (VIDEO) Duhej të ishte një ceremoni për firmosjen e 2 urdhrave të reja për tregtinë, por kreu i Shtëpisë së Bardhë befasoi të gj
Drejtonte nga burgu rrjetin e prostitucionit, shqiptari shfrytëzonte motrën dhe të dashurën e tij Gojart Leba është shqiptari i cili i burgosur në një burg në Itali arrinte të drejtonte rrjetin e prostitucionin ndërmje
Sheshel paralajmëron Vuçiçin: Perëndimi të do të vdekur Mediet serbe kanë shkruar sot se kreu i radikalëve serbë, Vojislav Sheshel, ka pranuar ftesën e bërë përmes mediave nga
Urdhrat e e ndalimit të Trump shkaktojnë kaos me emigrantët në aeroporte Hyrja në Shtetet e Bashkuara për shtetasit nga 7 vende me shumicë myslimane është pezulluar për 90 ditë nga Trump duke b
Lufta ndaj ekstremizmit dhe rindërtimi i ushtrisë, dy urdhrat e tjerë ekzekutivë të firmosur nga Trump Presidenti amerikan, Donald Trump ka nënshkruar këtë të premte dy dokumente ekzekutive gjatë ceremonisë së betimit në Pe
"Katica Janeva dhe ekipit i saj janë nën urdhrat e LSDM-së" Ish minsitrja e MPB-së, Gordana Jankullovska ka reaguar ashpër në rrjetin e saj social kundër hapjes së hetimeve të reja