999 rezultate për

urdhra

I trajnuar nga të dy, Danilo flet për Guardioën dhe Zidane Danilo i cili është stërvitur nga dy trajnerët më të mirë në botë si nga Guardiola më të cilin vijon të jetë nën urdhrat
“Kontratat e vdekjes”, si i vinin urdhrat killerave shqiptarë nga burgu famëkeq i Greqisë Të tjera ngjarje kriminale janë zbardhur nga autoritetet pas shkatërrimit të bandës shqiptaro-greke që vepronte në burgu
Ky është lojtari më i pëlqyer i Ole Gunner Solskjaer Ole Gunnar Solskjaer ka bërë shumë ndryshime që nga vendosja në krye të stolit të ‘djajve të kuq’. Skuadra e Manchest
Ylli Barcelonës mund të përfundojë në Kinë, nën urdhrat e Cannavaros Aventura e Malcom tek Barcelona nuk ka nisur ashtu sic duhet. Braziliani u transferua me shumë bujë nga Bordeaux verën q
Tre zyrtarët e lartë të Kosovës që marrin urdhra nga Erdogani Sot ka rënë Republika. Presidenti i Turqisë, përmes veglës së tij, Hashim Thaçit, ka kidnapuar pesë shtetas turq në kudë
Ramushi merr urdhra nga Erdogani: Rrëmbehen pesë mësues turq në Kosovë Pesë shtetas turq, banorë të Kosovës, janë arrestuar nga Policia të enjten në mëngjes. Mwsohet se të arrestuarit janë
Vetëvendosje e pavendosur nëse do të jetë nën urdhrat e Shpendit Kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti nuk e ka shumicën në Kuvendin Komunal të Prishtinës pas largimit nga lëvizja “Vetëve
Grekët: Rama merr urdhra nga Erdogan, Shqipëria do të kthehet në Turqi Pavarësisht bisedimeve dhe takimeve të njëpasnjëshme mes ministrit Bushati dhe Kotzias, marrëdhëniet Shqipëri-Greqi vazh
Vëllezërit Balili padisin policinë, gjykata pezullon urdhrat e Haki Çakos kundër tyre Vëllezërit e Klement Balilit kanë paditur Policinë e Shtetit në Gjykaten Administrative për katër urdhrat e ish-drejtori
Bozhoviç: Policia e Kosovës në veri merr urdhra nga Serbia Bojan Bozhoviq, ish-gazetar dhe për dikur agjent i Agjencisë Kosovare të Inteligjencës, ka thënë se nëse institucionet e
Kina bëhet gati për luftë (FOTO LAJM) Xi Jinping e ka riafirmuar veten si lideri kryesor i Kinës që prej vdekjes së liderit Mao përmes një spektakli spektakol
Kapet "Eskobari" tjetër shqiptar në Spanjë Detaje të reja janë bërë me dije nga mediat spanjolle lidhur me një organizatë të fuqishme droge me bazë në Galicia të S
Shkon për të vjedhur, hajduti terrorizohet nga shitësja (VIDEO) Jo të gjithë njerëzit përballen njësoj me grabitësit, ka nga ata që i binden çdo kërkese, ka disa të tjerë që ngrijnë to
Rrëfimi drithërues i arbitrit shqiptar: Plumba dhe urdhra, ja si më përjashtuan Lorenc Jemini i ka dhënë fund arbitrimit. Pa dëshirën e tij, madje me një pezullim që e cilëson ende të mistershëm. “Ndo
Mjeku i njohur shpërthen ndaj Ramës: Deputetja jote sillte urdhra nga lart… Mjeku i njohur i QSUT-së, Petrit Vargu me anë të një statusi në Facebook ka ironizuar kryeministrin Rama, pas shpalljes
Trump irritohet me gazetarët, largohet nga salla pa firmosur urdhrat ekzekutivë (VIDEO) Duhej të ishte një ceremoni për firmosjen e 2 urdhrave të reja për tregtinë, por kreu i Shtëpisë së Bardhë befasoi të gj
Drejtonte nga burgu rrjetin e prostitucionit, shqiptari shfrytëzonte motrën dhe të dashurën e tij Gojart Leba është shqiptari i cili i burgosur në një burg në Itali arrinte të drejtonte rrjetin e prostitucionin ndërmje
Kur Meta dhe Xhafaj ziheshin LIVE: Ule zërin s'marr urdhra nga ty unë (VIDEO) Rama i ka dhënë në kuptimin e plotë të fjalës "shah" Metës me vendosjen e Fatmir Xhafës ministër të Brendshëm. Edhe pse
Sheshel paralajmëron Vuçiçin: Perëndimi të do të vdekur Mediet serbe kanë shkruar sot se kreu i radikalëve serbë, Vojislav Sheshel, ka pranuar ftesën e bërë përmes mediave nga
Urdhrat e e ndalimit të Trump shkaktojnë kaos me emigrantët në aeroporte Hyrja në Shtetet e Bashkuara për shtetasit nga 7 vende me shumicë myslimane është pezulluar për 90 ditë nga Trump duke b