999 rezultate për

urdher

Tension mes Realit dhe Interit, Perez "urdhëron" rikthimin e Hakimit Achraf Hakimi ishte goditja e madhe e Interit në merkaton e verës së kaluar. Zikaltrit arritën akordin me Real Madrid pë
Ana e panjohur e Sherif Merdanit: Kur dola pas 16 vitesh burg, u përballa me atë që urdhëroi arrestimin tim Ish-i burgosuri politik, Sherif Merdani, ka treguar për më shumë se 90 minuta, të gjithë historinë e panjohur të jetës s
"Strasburgu" urdhëron shtetin shqiptar të mos dëbojë Simsek në Turqi Gjykata e Strasburgut i ka dërguar urdhër shtetit shqiptar që të mos dëbojë turkun Selami Simsek. "Strasburgu" ka ap
Plot 23 urdhër arreste, Çuçi reagon për operacionin në Skrapar Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi ka reaguar lidhur me operacionin antidrogë që u zhvillua në Skrapar, ku u lëshuan urdhër
SPAK me dorë të hekurt: Lëshon 23 urdhër arreste për policë e funksionarë publikë Prokuroria e Posaçme ka firmosur 23 urdhër arresti, për kultivim droge e grup të strukturuar kriminal. SPAK bën me di
Lëshohet urdhër-arrest për Donald Trump Një urdhër-arrest është lëshuar të enjten ndaj presidentit në largim të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump lidhur me vr
Kaos në Kakavijë: Dogana greke kthen mbrapsht shqiptarët, nuk njeh urdhërin e institucioneve të veta Disa emigrante shqiptarë janë kthyer mbrapsht në doganen greke në Kakavije mbrëmjen e kësaj të dielë. Ata kanë qënë
Rama shpreh "keqardhje" për Bashën: Nuk urdhëron dot as Molotova Ademin Gjatë fjalës së tij ditën e sotme kryeministri Edi Rama fajësoi ish-kryeministrin Berisha dhe Presidentin Ilir Meta si o
Vrasja e një biznesmeni të njohur, lëshohen tre urdhër-arreste Prokuroria e Posaçme Kundër Krimit dhe Korrupsionit lëshon tre urdhër-arreste për tre bosë të botës së krimit, emra shum
Idajet Beqiri: Më rrahu Sali Lusha me 8 banditë nga Tropoja, i urdhëroi Berisha “Ai është rrahur nga Izeti, unë kam qenë prezent, e ka rrahur dhe tani e ka avokat. Mua më vjen keq. Ai do që ta përziej
Tentoi t’i shpëtonte ndjekjes policore, automjeti me sirianë përfundon i përmbysur Një aksident ka ndodhur në Korcë në afërsi të fshatit Lozhan, ku një makinë me 5 përsona ka përfunduar e përmbysur dhe e
Me urdhër të Ramës, momenti i arrestimit të Eduart Ndocajt (VIDEO) Ky është momenti kur policia e Lezhës ka shoqëruar ish-deputetin Eduard Ndocaj, i njohur ndryshe dhe si kaubojsi. Shk
Kush fshihet pas inceneratorëve? Rama urdhëron Fevziun mos t'a transmetojë kronikën Debate dhe përplasje të ashpra kanë ndodhur mbrëmjen e sotme në "Opinion" ku ishte i ftuar kryeministri Edi Rama. Kry
Ngjarje makabre: Si italiania milionere urdhëroi vrasjen e të ish- dashurit të saj shqiptar Mediat italiane kanë zbardhur detaje tragjike nga vrasje e shqiptarit Astrit Lamaj, të ndodhur në vitin 2013. Kjo vr
Kryemadhi nuk i bindet urdhërit të Ramës: Unë nuk mbaj maskë! Me vendim qeverie, nga dita e enjte, cdo shtetas në ambientet publike duhet të mbajë maskë ose do të gjobitet. Pas sh
Ishte me urdhër mbrojtje, arrestohet 57 vjeçari pasi dhunoi të ëmën Policia e Sarandës ka arrestuar një 57-vjeçar me inicialet F.M., banues në qytetin bregdetar, i cili ka thyer urdhërin e
Identifikohet vrasësi i Bujar Çelës, urdhër-arresti për 35 vjeçarin Prokuroria e Elbasanit ka lëshuar një urdhër-arresti për një të dyshuar si vrasësi i Bujar Çelës, i cili është në kërki
Vepra të rënda penale, Prokuroria urdhëron arrestimin e disa zyrtarëve në Tiranë Pas hetimeve, Prokuroria e Tiranës ka urdhëruar arrestimin e disa zyrtarëve të Agjencisë Kombëtare të Burimeve Natyrore.
Juventus - Napoli mbetet në pikëpyetje, skuadra e Gattusos nuk udhëton as sot drejt Torinos Juventus-Napoli është shndërruar në një çështje shtetërore në Itali, me napolitanët nuk kanë udhëtuar drejt Torinos për
ZYRTARE/ Dias nën urdhërat e Guardiolas, Otamendi në Portugali Manchester City dhe Benfica kanë mbyllur marrëveshjet me njëra tjetrën për Ruben Dias dhe Nicolas Otamendi. Pas negoc