999 rezultate për

urave

KOSOVË/ Parashikimi i motit për 5 ditët e ardhshme, pritet ulje e temperaturave Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), ka njoftuar se gjatë pesë ditëve të ardhshme, vendi ynë do të vazhdoj të
Parandalohet tragjedia në Fier, dy vëllezërit përfundojnë pas hekurave Policia e Fierit ka arrestuar dy vellezer pas një sherri që kanë pasur me njëri tjetrin, ku janë goditue me sende të for
51 persona humbën jetën në 26 nëntor, kush është sot pas hekurave? Tërmeti i 26 nëntorit në 2019 mori 51 jetë në Shqipëri. Por sot kush është pas hekurave për këtë fatkeqsi që nuk u k
Larg benzinës dhe naftës, pritet të ketë rreth 15 milionë vetura elektrike deri në 2030 Një studim i Ministrisë së Transportit në Gjermani, i publikuar së fundmi, evidenton se pas dhjetë vitesh në rrugët e ve
Shtatë të arrestuar në Tiranë, veprat penale që i çuan pas hekurave Policia e Tiranës në bashkëpunim me Komisariatin Nr. 6, kanë arrestar 7 persona, të cilët dyshohen për vepra të ndryshme
Dy të arrestuar në Tiranë, çfarë i çoi pas hekurave Dy persona janë arrestuar dhe një tjetër është proceduar për vepra të ndryshme penale. Sipas policisë, u arrestua për
Tërhiqet Macron: E kuptoj tronditjen e myslimanëve mbi karikaturat e profetit Presidenti francez Emmanuel Macron thotë se ai i kupton ndjenjat e muslimanëve të cilët janë të tronditur nga shfaqja e
11 të arrestuar brenda pak orëve në Tiranë, çfarë i çoi pas hekurave 11 persona kanë rënë në prangat e policisë së Tiranës, teksa akuzohen për vepra të ndryshme penale. Policia bën me di
Gjoba drejt e te faturave e dritave, sa do paguajnë ata që kapen pa maskë Nga dita e enjte të gjithë duhet të mbajnë maskë kudo, jashtë shtëpisë, në të kundërt gjoba është 3 mijë lekë të reja pë
Arsyeja pse kurrë nuk duhet të mbani fatura në xhep Shumë prej nesh, sapo marrin faturën apo kuponin e fusim menjëherë në xhep. Sipas një studimi të bërë së fundmi, ka rezu
Prej kohësh në vëzhgim, gabimi që çoi të riun pas hekurave Një 32-vjeçar është vënë në pranga nga policia e Tiranës, pasi akuzohet për posedim dhe shpërndarje të lëndëve narkotike
Gjashtë të arrestuar në Tiranë, çfarë i çoi pas hekurave Policia e Tiranës ka arrestuar 6 persona dhe procedohen penalisht 2 shtetas të tjerë, për vepra të ndryshme penale. N
Në veri-perëndim dhe jug të Shqipërisë priten stuhi shiu këtë fundjavë Agjencia Kombëtare e Mbrojtjes Civile i ka dërguar një shkresë 5 prefekturave të Shqipërisë duke i paralajmëruar të marr
Gjashtë të arrestuar në Tiranë, çfarë i çoi pas hekurave Gjashtë persona kanë rënë në duart e policsë së Tiranës, të akuzuar për vepra të ndryshme penale. Nga Seksioni për
Traditat më të çuditshme të dasmave në botë (FOTO LAJM) Ka disa tradita martese apo festa beqarie dhe që janë të njohura dhe praktikuar gjerësisht në të gjithë botën. Por,
Modeli i famshëm i veturave më në fund kthehet në 'emoji' (FOTO & VIDEO) Apple iOS14, në mesin e ’emoji’ të rinj, ka sjellë edhe modelin e famshëm të Ford-it, F-150. Kjo po që është një rast
10 llojet e veturave që vidhen më së shpeshti në Gjermani Megjithëse në rënie, numri është ende mbresëlënës: të dhënat nga Shoqata e Kompanive të Sigurimeve (GDV) tregojnë se në
Policia "bën" kërdinë me arrestime, veprat penale që çuan 11 persona pas hekurave Policia e Tiranës ka arrestuar 2 shtetas të shpallur në kërkim kombëtar si dhhe 9 drejtues mjetesh të cilët kanë shkelur
Traditat më të çuditshme të dasmave në botë (FOTO LAJM) Ka disa tradita martese apo festa beqarie dhe që janë të njohura dhe praktikuar gjerësisht në të gjithë botën. Por,
Përfundojnë pas hekurave nëntë persona në Tiranë, përse akuzohen Policia e Tiranës ka arrestuar 9 persona të akuzuar për vepra të ndryshme penale. Të arrestuarit janë: shtetasi R.K