999 rezultate për

unitedit

Gjiganti i Premier League i hyn garës pë yllin e Kosovës Pas interesimit të Tottenhamit për sulmuesin e Kombëtares së Kosovës dhe Fenerbahces, Vedat Muriqin, edhe Manchester Uni
Nuk shkoi në stërvitje, Lukakun e gjen belaja tani me klubin Mungesa në seancën stërvitore të radhës do t'i kushtojë shumë Lukakut sipas BBC, e cila konfirmoi se lojtari do të gjobi
Me Dybala-n në sulm, zbulohet formacioni i frikshëm i Manchester United (FOTO LAJM) "The Sun" ka zbuluar se Juventus i ka ofruar Manchester Unitedit Mario Mandzukicin dhe Paulo Dybalan në ofertën për Rome
Mbani frymën, tifozja e Manchester United "shpërthen" në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Ditëve të fundit, Manchester United ka filluar të mendojë më seriozisht për përforcimet verore para mbylljes së afatit k
E konfirmon Paratici: Duam Pogbanë Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici, ka thënë se klubi bardhezi e "dashuron" Paul Pogban, duke i nxitur edhe m
Zyrtare: "Perla" e Messit përballë Liverpool zgjidhet goli më i bukur në Champions (FOTO & VIDEO) Goli i Lionel Messit nga gjuajtja e lirë kundër Liverpoolit është votuar si goli më i mirë i këtij edicioni të Ligës së
Messi: Këta jemi ne, spektakolarë Lionel Messi e quajtur spektakolare skuadrën e Barcelonës, pas triumfit ndaj Manchester Unitedit dhe arritjes në çerekfi
Mourinho: Ky mesfushor i United ishte si një qen i çmendur përballë Barcelonës Jose Mourinho nuk mbeti i mahnitur nga paraqitja e Barcelonës në ndeshjen e së mërkurës kundër Manchester Unitedit, në k
Simulimi qesharak i Jordi Alba-s në Champions (VIDEO) Jordi Alba ishte njëri ndër lojtarët më të mirë në ndeshjen mes Barcelonës dhe Manchester Unitedit, megjithatë një momen
Tifozët e Manchester United i bëjnë Messit surprizën e keqe (VIDEO) Tifozët e Manchester United kujtuan ish-yllin e tyre dhe rivalin e vjetër të Lionel Messit, Cristiano Ronaldon, pasi lën
Ky është super goli i Rooney-t që po çmend rrjetin (VIDEO) Wayne Rooney ka ofruar shumë momente magjike që prej transferimit të tij në MLS verën e kaluar, por ajo që ai bëri të di
Granit Xhaka është i dashuruar me Arsenalin Xhaka ka reaguar në rrjetet sociale pas fitores së madhe të Arsenalit kundër Manchester Unitedit. Granit Xhaka ka shk
Martial frikëson tifozët e Manchester Unitedit me këtë postim në Twitter Ylli francez, Anthony Martial, i ka frikësuar tifozët e Manchester Unitedit me postimin e tij të fundit, të cilët kishin
Bayern dhe Juventus duan portierin e talentuar të Unitedit Juventus dhe Bayern Munich kanë shprehur interes për portierin e talentuar të Manchester United, Dean Henderson. 21-
"Pogba është lideri i Manchester United" Trajneri i Leicester Cityt, Claude Puel, beson se mesfushori francez, Paul Pogba, është arsyeja kryesore për ringjalljen
Futbollisti i Manchester United konfirmon të ardhmen Andreas Pereira nuk do të largohet nga Manchester Unitedi në janar, përkundër faktit se nuk zë dot vend në formacionin e
Manchester United i Solsjaker i jashtëzakonshëm, mposht Arsenalin dhe kalon në fazën e 1/8-ave (VIDEO) Sukseset e Manchester Unitedit nuk kanë të ndalur dhe që kur drejtimin e skuadrës e mori norvegjezi Ole Gunnar Solskjaer
Unitedit i Solskjaerit nuk ndalet, mposht Brightonin në shtëpi (VIDEO) Manchester Unitedi ka marrë një fitore të rëndësishme sot kundër Brighton me rezultatin 2-1 në "Old Trafford". Paul P
Gruaja e Carrascos zbulon interesimin e Unitedit për 25-vjeçarin Sulmuesi anësor belg, Yannick Carrasco ka përfunduar në radarin e skuadrës së madhe angleze, Manchester Unitedit. Sip
Legjenda e United: Solskjaer mund ta arrijë kulmin e karrierës së tij me Djajtë e Kuq Ish-mbrojtësi anësor legjendar i Manchester Unitedit, Gary Neville, beson se Ole Gunnar Solskjaer mund ta arrijë kulmin