999 rezultate për

unitedi

Manchester United i mjafton një penallti i Fernandes ndaj West Bromwich (VIDEO) Manchester Unitedi ka arkëtuar me mjaftë vështirësi pikët e plota në shtëpi ndaj West Bromwich Albion. "Djajtë e Kuq"
Nuk po gjen formën e duhur, Man.United po përgatit shitjen e Pogba Manchester Unitedi po planifikon të shesë francezin Paul Pogba verën e ardhshme, pasi ai nuk po gjen formën më të mirë.
Probleme në mbrojtje, United tenton super mbrojtësin e Leipzig Skuadra e Manchester Unitedi është duke pasur probleme të mëdha me mbrojtjen edhe në këtë fillim të sezonit. Lindelof
Man United paguan 170 milion euro për Ansu Fatin Manchester Unitedi raportohet është pajtuar të paguajë klauzolën e Ansu Fatiti që i ka caktuar Barcelona. Skuadra kat
Manchester United vendos për të ardhmen e dyshes Sanchez-Smalling Manchester Unitedi ka njoftuar se ua ka zgjatur kontratat e huazimit Alexis Sanchezit në Inter dhe Chris Smallingut në R
Bëhet e ditur shkalla e dëmtimit, Xhaka humb 4 ndeshjet e rradhës Mesfushori shqiptar i Arsenalit, Granit Xhaka u dëmtua në sfidën e pare pas pandemisë që Arsenali e luajti si mysafir i
Essien: Drogba më bindi ta zgjedh Chelsean para Unitedit Legjenda e Chelseat, Michael Essien pranon se disa fjalë bindëse nga Didier Drogba ishte gjithçka që iu desh për ta dety
Transferimi i Fernandesit te United po hetohet nga FIFA Transferimi i Bruno Fernandesit te Manchester Unitedi është duke u hetuar nga FIFA, pasi ish-klubi i mesfushorit portuge
Marrëveshje po, nënshkrim ende jo, Solskjaer vazhdon të ëndërrojë për Sanchon Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer po ëndërron të nënshkruajë me sulmuesin e Borussia Dortmundit, Jado
Ronaldo bënte gjëra që nuk dëshironte te United, ai i sfidonte trajnerët për ta mësuar më shumë Manchester Unitedi është dashur ta shndërronte Cristiano Ronaldon në një lojtar ekipor, në mënyrë që ta shfrytëzonte pot
Ferdinand këshillon United: Transfero Kane dhe Sanchon Manchester Unitedi duhet të paguajë çfarëdo që të ketë nevojë për t’i transferuar dy futbollistët e talentuar anglezë, H
Mendes tregon si Ferguson e afroi CR7 te Manchester United Arsyeja kryesore e transferimit të Ronaldos në Old Trafford ishte pikërisht Ferguson dhe këtë e ka zbuluar agjenti i po
Klubet e Premier League bashkojnë forcat në kohë koronavirusi dhe i kërkojnë UEFA-s të dënojë City-n Një numër i klubeve të Premierligës i kanë bashkuar forcat për t’u siguruar që Manchester City nuk do të lejohet të marr
Pritet të largohet, Manchester United i ul çmimin Pogbas Manchester Unitedi ka vendosur t’ia ulë çmimin mesfushorit të vet francez, Paul Pogbas, i cili pritet të largohet nga kl
Pas Lukakut, Interi synon të transferojë edhe sulmuesin tjetër të United Interi raportohet se është duke e monitoruar yllin e Manchester Unitedit, Anthony Martial, dhe atë të Arsenalit, Pierre-
Ylli më i ri i United shpallet lojtari i muajit në Premier League Bruno Fernandes e ka nisur në mënyrë të mrekullueshme jetën e re në Manchester United, duke u zgjedhur Lojtari i Muajit
Emre Can: Kam refuzuar 3 klube angleze, ndër to edhe Manchester Unitedin Emre Can i është bashkuar Borussia Dortmund-it në afatin kalimtar të janarit nga Juventus-i. Mesfushori gjerman është
Penalltia në favor të Juves, Salvini shpërthen ndaj arbitrit: Përse nuk doli me fanelën Juventusit ?! Erling Haaland ka zbuluar arsyen e vërtetë pse nuk i është bashkuar skuadrës së Manchester United. Anëtari i Borussia
Koronavirusi, Manchester United nuk e lejon Ighalon të shkojë në stërvitje Blerja më e re e Manchester United ende nuk ka nisur të stërvitet normalishtme grupin. Ighalo po stërvitet i veçaur si m
E konfirmon Solskjaer: Ighalo do të debutojë ndaj Chelsea Solskjaer në konferëncën e fundit për shtyp ka konfirmuar se blerja më e re, Inghalo do të debutojë në derbin ndaj Chels