999 rezultate për

united

Mbyllet me rezultat surprizë pjesa e parë mes Bournemouth dhe United (VIDEO) Bournemouth ka kaluar në epërsi ndaj Manchester United Joshua King ka shënuar në fund të pjesës së parë, për të zhbll
Bournemouth-Manchester United, formacionet zyrtare: "Djajtë e kuq" kërkojnë vazhdimësinë Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes AFC Bournemouth dhe Manchester United. "Djajtë e Kuq" u rikthyen te
"Pogba i dytë", Juventusi gati ta transferojë Juventus po përgatit planin për transferimin e Tahith Chong. 23 vjecari po shkëlqen në Manchester United, duke bindur
Manchester United e lëshon për 17 milion, Roma e do për 11 milionë Manchester United i ka ofruar Romës shumën që duhet të paguaj për të marrë kartonin e Chris Smalling në vlerë prej 17 mi
Carabao Cup, shorti rezvervon këto përballje në çerekfinale Pas ndeshjeve të mbrëmshme janë kompletuar tetë skuadrat që do të luajnë në çerekfinale të Carabao Cup. Sot është hed
Man United fiton me vështirësi ndaj Chelsea, kalon në çerekfinale (VIDEO) Marcus Rashford i ka shënuar dy golat e fitores së Manchester Unitedit 2:1 kundër Chelsea, duke e dërguar skuadrën e Ole
Man United zhbllokon rezultatin në 'Stamford Bridge' (VIDEO) Manchester United ka arritur të kalojë në epërsi përballë Chelsea në shtëpinë e këtyre të fundit. Për miqtë ka shënua
Manchester United vihet pas Lautaro Martinez Ylli i ri i Interit është njëri prej sulmuesve më të rrezikshëm në Evropë këtë sezon Lautaro Martinez është njëri pre
Manchester United ka gati 115 milion euro për yllin e Dortmund Manchester United po planifikon të përforcohet me të madhe në afatin kalimtar të janarit. "Djajtë e Kuq" janë të gatshëm
Ka shpresë për Man United, fitore komode ndaj Norwich (VIDEO) Pas katër ndeshjeve me radhë pa fitore, Manchester United më në fund është këndellur. "Djajtë e Kuq" arritën të trium
Lajm i mirë në ditë jo të mira për United, shënon rekord në Premierligë Manchester United është në epërsi të dyfishtë në ndeshjen si mysafir i Norwichit. Djajtë e kuq bëhen skuadra e parë e
Man United dyfishon rezultatin përballë Norwich (VIDEO) Man United ka arritur të shënojë dy herë në portën e Norëich. Fillimisht zhbllokoi rezultatin mesfushori McTominay në
Besart Berisha tund rrjetën sërish në Australi (VIDEO) Me kthimin e tij në Australi, Besart Berisha duket se e ka rigjetur formën. Berisha shënojë përsëri për ekipin e tij
Bind, Roma gati të blejë kartonin e Smalling Tre muaj iu deshën futbollistit anglez Chris Smalling të bindte drejtuesit e Romës të nisnin bisedimet me Manchester Uni
"Luftë" mes tifozëve të Unitedit dhe atyre të Partizanit: Anglezët tentuan ta vendosin flamurin e Kosovës (VIDEO) Ndeshja ndërmjet Partizanit dhe Manchester Unitedit e zhvilluar në Beograd në kuadër të Ligës së Evropës ka sjellë pamje
Goli i Martial i jep tre pikë Manchester United (VIDEO) Man United ka rrëmbyer pikët e plota në udhëtim te Partizani i Beogradit, duke triumfuar 1-0. "Djajtë e Kuq" e nisën
United e mbyll në avantazhin minimal pjesën e parë (VIDEO) Manchester United e ka mbyllur në avantazhin minimal pjesën e parë përballë Partizanit të Beogradit e cila po luhët në s
Muller në 'radarët' e Man United Manchester United po planifikon të përforcohet në fazën e sulmit në merkaton e janarit. "Djajtë e Kuq" e kanë nisur n
Partizani-Man United, formacionet zyrtare: Rashford dhe James në stol (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Partizanit Beogradit dhe Manchester Unitedit. "Djajtë e Kuq" do ta
United po mendon seriozisht për Kane Ole Gunnar Solskjaer ka pranuar më në fund se ka nevoj për një sulmues të mprehtë si Harry Kane. Barazimi 1-1 me Live