999 rezultate për

united

Sheffield United – Arsenal, Xhaka në fushë, Mustafi në shtëpi Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Sheffield United dhe Arsenal. Sheffield United dhe Arsenal do të pë
U ndal për herë të parë në Premierligë, Klopp i pakënaqur me arbitrat Manchester United dhe Liverpool e mbyllën në një barazim 1-1, derbin e luajtur ditën e sotme mes tyre. Rashford shëno
United ia del të ndalë Liverpoolin, mbyllet në barazim super sfida (VIDEO) Derbi më i madh anglez nuk ka dhuruar fitues në ndeshjen e xhiros së nëntë. Dy skuadrat më të trofeshme të Premierlig
Nuk reziston më United, Liverpool barazon rezultatin (VIDEO) Liverpool ka arritur të barazojë rezultatin në 'Old Trafford' në minutën e 85'. Pas shumë përpjekjesh 'the reds' arri
Shpërthen 'Old Trafford', Man United zhbllokon ndeshjen ndaj Liverpool (VIDEO) Manchester United ka zhbllokuar ndeshjen përballë Liverpool. Një top i fituart nga McTomminay në mesfushë nxorri në k
Salah mungon përballë United, Klopp zbulon arsyen Pak para ndeshjes, Klopp ka folur për mungesën e Mohamed Salah në sfidën mes Man united dhe Liverpool. Mo nuk u shfaq
Super ndeshja e Premierligës, Manchester United-Liverpool: Formacionet zyrtare Sot, nga ora 17:30 zhvillohet derbi më i madh në Angli, ku Manchester United pret Liverpoolin në ndeshjen e xhiros së në
Nuk përmbahet United, gati 300 milionë euro për të rindërtuar skuadrën Manchester United ka bërë gati shifrën prej 300 milionë eurove për të rindërtuar skuadrën. Gjatë këtij sezoni "Djajtë
Sot derbi i Anglisë, Manchester United sfidon kryesuesit Periudha e ndërprerjes së kampionatit për shkak të ndeshjeve të radhës të skuadrave përfaqësuese u mbyll shpejt dhe më n
Janë në krizë, Solskjaer i gatshëm të japë dorëheqje nga United Ole Gunnar Solskjaer është i përgatitur për të dhënë dorëheqje nga posti i trajnerit të Manchester Unitedit, mirëpo do t
Van Dijk ironizon Man Utd: Nuk e shoh si ndeshje të madhe Virgil Van Dijk ka folur për ndeshjen e radhës të Liverpoolit që do ta zhvillojnë kundër Manchester United, mbrojtësi ka
Allegri te Manchester United, Juventus "mbush xhepat" Sipas "Tuttosport", Juventusi mund të fitojë 60 milionë euro nëse Massimiliano Allegri i bashkohet ekipit anglez, Manche
I paduruar Reali, tenton Pogban në janar "Los Blancos" po planifikojnë që krahas parave, Manchester Unitedit t’i ofrojnë edhe lojtarë Real Madridi nuk ka hequ
Janë në krizë të thellë, United gati 6 blerje "Djajtë e Kuq" e kanë nisur njërin prej sezoneve më të dobët në histori të klubit. Ata planifikojnë t’i transferojnë në
Allegri mohon kalimin te United: Nuk di akoma anglisht Ish-trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri, ka tentuar t’i hedhë poshtë lajmet se do të emërohet trajner i Manchest
Solskjaer mund të rrezikojë Martial dhe Bissaka për ndeshjen përballë Liverpool Manchester United ka një ndeshje shumë të vështirë këtë fundjavë përballë Liverpool, ndoshta më të vështirën e sezonit,
Çfarë po ndodh me United para derbit, pas De Gea mungon edhe Pogba Telashet për skuadrën e Manchester United nuk kanë të ndalur në prag të derbit të Premierligës. Pas David de Geas, Dj
De Gea humb ndeshjen me Liverpoolin, frikë për më shumë David De Gea do të humbasë ndeshjen e Manchester United kundër Liverpoolit të dielën, në mes të frikës se ai mund të jet
Në krizë rezultatesh, Manchester United planifikon 4 blerje në janar "Djajtë e Kuq" pritet të jenë mjaft aktivë në afatin kalimtar të janarit, duke e përforcuar mbi të gjitha sulmin, në një
De Gea fantastik, turpëron dy yjet e Spanjës (VIDEO) Spanja po vazhdon stërvitjet para ndeshjes së të martës kundër Suedisë. Një moment interesant ka ndodhur me David de