999 rezultate për

unike

Lambo unike me vlerë 2 milion euro, qëndronte prej dekadash i parkuar në kasolle (VIDEO) Një xhevahir i vërtetë si Lamborghini Miura, ka qëndruar I fshehur për shumë kohë në një shtëpi të vogël në fshat. Pr
Edhe kafshët dashurojnë, shkrepjet mahnitëse që shfaqin ndjenjat e tyre (FOTO LAJM) Fotografët e jetës së egër përjetojnë momente aq sa të bukura edhe të vështira gjatë punës së tyre. Në mënyrë që të k
Njihuni me koleksionin më të madh të telefonave më unikë e të çuditshëm (FOTO LAJM) Sahabettin Ozçelik ka ndoshta koleksionin më të madh të celularëve që ju keni parë ndonjëherë. Duke filluar si riparu
E vetmja në botë, njihuni me macen unike nga Zvicra (FOTO LAJM) Macja me emrin Xherdan, nga Ruti në Zvicër është e mbuluar me rrudha nga koka te këmbët. Por pamja e saj unike, sikur të
8 njerëzit që kanë mahnitur gjithë botën me bukurinë e tyre unike (FOTO LAJM) Çdo njeri ka një karakteristikë që e bën atë të veçantë. Këta janë 8 njerëzit që kanë tërhequr vëmendjen e mbarë botës f
Marchisio zbulon historinë unike: Conte donte të gjunjëzonte, por Vidal është bërë prej hekuri Claudio Marchisio është personi që Arturo Vidalin e njeh shumë mirë. Ata ndnë vite të rëndësishme bashkë, me fanellën e
Kur imagjinata nuk ka kufi, fotot që do ju zbukurojnë ditën (FOTO LAJM) Ju mund të mësoni aftësitë, por jo shijen. Megjithatë, mungesa e shijes nuk duket se i ndalon disa njerëz që të krijo
CR7 nuk kursehet aspak, i shton koleksionit të çmendur makinën unike (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo u shpall për herë të dytë radhazi kampion Italisë me Juventusin. Hera e shtatë që ylli portugez fiton
Nuk ka dyshime! Këto janë 2 shenjat më të zgjuara të horoskopit (FOTO LAJM) Përpos karrierës, shëndetit apo marrëdhënies suaj në çift, yjet janë siguruar të përcaktojnë edhe inteligjencën tuaj.
Kur imagjinata nuk ka kufi, fotot që do ju zbukurojnë ditën (FOTO LAJM) Ju mund të mësoni aftësitë, por jo shijen. Megjithatë, mungesa e shijes nuk duket se i ndalon disa njerëz që të krijo
Disa nga vendet natyrale që kanë një pamje unike (FOTO LAJM) Shumë njerëz që pëlqejnë të udhëtojnë kanë një listë të vendeve të cilat ata dëshirojnë ti vizitojnë të paktën një herë
Kjo është vajza me një bukuri unike që ka albinizmi Lëkura e njerëzve është e determinuar nga melania që është i bërë nga qelizat që quhen melanocite. Dallimet në ngjyra
FIFA: Një mundësi unike për futbollistët myslimanë në këtë Ramazan Gjatë muajit të shenjë mysliman të Ramazanit, shpesh paraqitet pyetja për aftësinë e sportistëve në përgjithësi, dhe fut
15 vite martesë, bashkëshortja e Lulzim Bashës publikon fotot unike (FOTO LAJM) Kryetari i opozitës, Lulzim Basha dhe bashkëshortja e tij, Aurela festojnë sot 15 vjetorin e martesës. Ka qenë Aurela
Edhe kafshët dashurojnë, shkrepjet mahnitëse që shfaqin ndjenjat e tyre (FOTO LAJM) Fotografët e jetës së egër përjetojnë momente aq sa të bukura edhe të vështira gjatë punës së tyre. Në mënyrë që të k
E vetmja në botë, njihuni me macen unike nga Zvicra (FOTO LAJM) Macja me emrin Xherdan, nga Ruti në Zvicër është e mbuluar me rrudha nga koka te këmbët. Por pamja e saj unike, sikur të
Gjetja "unike" e Sami Khediras për të festuar ditëlindjen (FOTO LAJM) Izolimi për shkak të emergjencës së koronavirusit në Europë po vazhdon të zgjasë dhe shume njerëz që kanë ditëlindjen gj
Apartamenti 24 milionë dollarë në kullën 62 kate, brenda shtëpisë unike të Beckham (FOTO LAJM) Ndërkohë që të gjithë janë izoluar në shtëpi për të frenuar përhapjen e koronavirusit, mediat britanike raportojnë se fa
E vetmja në botë, njihuni me macen unike nga Zvicra (FOTO LAJM) Macja me emrin Xherdan, nga Ruti në Zvicër është e mbuluar me rrudha nga koka te këmbët. Por pamja e saj unike, sikur të
Do hapet e do mbyllet si çadër, ndërtohet ura unike në Vienë (FOTO LAJM) Kërkuesit në universitetin e teknologjisë së Vienës kanë mbaruar punën në një urë të re që është modeluar të hapet dhe m