999 rezultate për

unik

Të pëlqen apo jo ushqimi, mënyra e komunikimit me gjeste në restorant Para fillim shekullit XXI, në restorantet evropiane, të gjitha pjatat silleshin në tryezë në të njëjtën kohë dhe ky sist
Teknologjia që po heq barrierat e fundit të komunikimit Udhëtimi në vende të huaja e të panjohura sa vjen e bëhet më i lehtë. Tani turistët nuk kanë pse të vijnë vërdallë në nj
Vuçiç u mburr se Vatikani nuk do ta njihte Kosovën, por ndryshe mendon Selia e Shenjtë Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuciq, u prit në Selinë e Shenjtë në Vatikan ku shkoi, sipas tij, të lutet që Vatikani
Foto që vërtetojnë se ky është një nga festivalet më unikë në botë (FOTO LAJM) Vera veçanërisht e nxehtë e këtij viti nuk i ndaloi dashamirësit e festivalit “Burning Man”, i cili këtë vit u bë edhe m
Edhe çiftet më perfekte e bëjnë këtë gabim, çfarë po e shkatërron jetën tuaj seksuale Nëse flasim për gabimet gjatë marrëdhënieve seksuale, mund të mendoni se lidhet me “teknikat” apo pozicionet e gabuara.
"Dhe ata jetuan të lumtur përgjithmonë", propozimi unik që zgjati 4 javë rresht (FOTO LAJM) Një djalë me mendje kreative i propozoi të dashurës së tij për 4 javë me radhë ndërkohë që ajo nuk dinte asgjë. 30-vj
Kush udhëton sot për Gostivar duhet ta dijë këtë njoftim Për shkak të aktiviteteve ndërtimore në pikëpagesën në Tetovë, rruga Gostivar-Tetovë sot do të ketë ndryshim të regjimit
Kafshët e rralla që nuk do ta besonit se ekzistojnë (FOTO LAJM) Sipas shkencëtarëve, planeti ynë është shtëpia e rreth 8.7 milion specieve bimore dhe shtazore ndërsa 86% e specieve të
Dëmtohet Hazard, sa do të rrijë jashtë fushës Eden Hazard do t’i duhet që ta shtyjë debutimin e tij në La Liga Belgu nuk do të udhëtojë në me skuadrën në Vigo. Pë
Nora Istrefi e "zjarrtë" në koncert, ndez atmosferën me këto lëvizje (VIDEO) Nora Istrefi po vazhdon me paraqitjet e saj plot stil dhe tejet tërheqëse. Ajo gjatë kësaj kohë është shumë e angazhu
Nuk pyet për kërcënime, Unikkatil i bën diss reperit në qytetin e tij (VIDEO) Ditët e fundit ka shpërthyer një debat midis dy reperëve të njohur shqiptarë, Duda dhe Unikkatili. Pasi ky i fundit b
Bunjaku: Zgjedhja e Mustafës ka qenë e duhur, LDK-ja është unike Isa Mustafa të shtunën është rizgjedhur për të tretën herë kryetar i Lidhjes Demokratike të Kosovës. Zgjedhja e tij u bë
Foto unike të yjeve botërorë (FOTO LAJM) Këto foto duken si të ishin shkrepur dje! Është e vështirë të besojmë së kanë kaluar pothuajse 30 vite dhe gjithçka ka n
Rama konferencë për media: Prioritet infrastruktura dhe bujqësia Kreu i qeverisë Edi Rama ka nisur konferencën e tij me gazetarët, teksa ka vendosur që të flasë për përgjegjësitë e qeve
"Luftë e hapur", Fero ofendon rëndë Unikkatilin pas diss-it të fundit (VIDEO) Unikkatili dhe Fero duket se nuk po e gjejnë ende gjuhën e përbashkët. Ata shpesh janë kthyer në qendër të mediave për
Shifër e "çmendur", Unikkatil "ndezi" Prishtinën por kjo kushtojë shtrejntë (VIDEO) Pas 7 viteve kur performoi për herë të parë në Prishtinë, Unikkatil u rikthye edhe një herë në Kosovë, kësaj radhe në Mi
Ide unike për tortën e dasmës suaj (FOTO LAJM) Fotografitë që Living ka përmbledhur më poshtë nuk janë të përpunuara ! Do të mendoni se i kemi kthyer mbrapsht, por në
Ndërkohë që Unikatil "e dogji" mbrëmë në koncert, Noizyt-t i ndodhi e papritura (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar është mbajtur koncerti i Unikkatil në Mitrovicë, aty ku reperi ka performuar hitet e tij para fansave
Unikatil u kundërpërgjigjet serbëve, shanë ata që ia shqyen postierin (FOTO LAJM) Unikkatil u është u kundërpërgjigjur sebërve. Sonte ai do të performojë në qytetin e Mitrovicës. Para pak minutash ai
Unikkatil del me njoftim zyrtar: Tregon vendin ku mund t’i bleni biletat për koncertin e tij (FOTO LAJM) Teksa po ofrohet data 27 Korrik, kur në Mitrovicë do të mbahet koncerti më i madh i mbajtur ndonjëherë në Kosovë, reperi