999 rezultate për

uniformave

Sherr mes uniformave blu, shkarkohen 2 shefa të policisë rrugore Shkarkohen nga detyra 2 shefa të komisariatit të policisë rrugore në Tiranë dhe një specialist pas një debati me shefin
PD: Tenderi i uniformave është korruptiv, paratë sekuestrohen Partia Demokratike ka vijuar sot akuzat ndaj tenderit të uniformave të Ministrisë së Brendshme duke theksuar se kemi të
Skuadra e Trabzonspor bën prezantimin e uniformave më interesante në histori (VIDEO) Në fillim të muajit korrik, Donis Avdijaj u prezantua te skuadra turke, Trabzonspor. Ylli i Kosovës kaloi në Turqi si
Burri akuzon nusen e djalit: Më vodhi lekët në dhomën e gjumit Një kryefamiljar nga Vora, ka denoncuar në polici nusen e djalit, duke e akuzuar si hajdute. Gjatë ditës së djeshme ë
Qeveria hap thesin për RENEA-n, Gardën dhe Tatimet Ministria e Brendshme ka hapur tre procedura që lidhen me blerjen e uniformave për tre institucione të ndryshme duke nis
10 ekipet që kanë shitur më shumë fanella në botë (FOTO LAJM) Shitja e uniformave të një ekipi futbolli, është një ndër të ardhurat që i sjell klubit fitime të mëdha. Sigurisht që në
Nata e uniformave të zeza (FOTO LAJM) Fanella e zezë ishte padiskutim një sukses i Kombëtares dhe kjo nuk ishte një zgjedhje e rastësishme, pasi Kombëtarja dj
Rekord shitjesh të simboleve kombëtare për Euro 2016 Tifozët që kanë shkuar të ndjekin ndeshjet e Kombëtaren shqiptare në Francë janë ata që kanë blerë me shumë simbolet kom
Tragjedi në Krujë/ 12 persona janë plagosur dhe 1 grua ka vdekur Një autobus me besimtarë ortodoksë të ciët ishin nisur nga Vlora është shkrumbuar në qendër të Krujës, teksa ka marrë fl
Alarmi për bombë në Tiranë rezulton fals Update-Në kohë reale, policia e Tiranës ka njoftuar se ka qënë thjesht një alarm fals për bombë tek xhamia e “Et'
Lë burrin pas një viti martesë, policia vihet në kërkim të saj Një 24 vjeçar ka bërë denoncimin e tij në rajonin e policisë ne Durres, pasi gruaja e tij 17 vjeçare është zhdukur prej
Rrëfimi i rrobaqepësit që qepi uniformat e ushtarëve të UÇPMB-së (VIDEO) Në ish-ndërmarrjen shoqërore “Kosovka” të Kamenicës u qepën 2 mijë e 500 uniforma të UÇPMB-së gjatë rezistencës së armat
Halili: Republika e Iliridës nuk qëndron pas uniformave të zeza Kryetari i Republikës së Iliridës, Nevzat Halili është shprehur se asnjë ushtri apo forcë militare nuk qëndron pas Repub
Arsenal, prezantimi i uniformave është një show (FOTO-VIDEO) Janë prezantuar mes spektaklit në Londër uniformat e reja të Arsenal, të firmosura nga sponsori kryesor Puma. Mes protag
Akuzohet se qëlloi ndaj uniformave blu në Lazarat, arrestohet Hysen Çela Policia arrestoi mesditen e sotme personin e tetë i cili dyshohet se gjatë dy ditëve të kaluara ka qëlluar ndaj Policisë
Skandali i uniformave, reagon FSHF-ja Më në fund ka mbërritur edhe reagimi i FSHF-s për ngjyrat e çuditshme të uniformës së Kombëtares, që ngjanin jashtëzakon
Krujë, gjendet trupi i pajetë i një mashkulli Trupi i pajetë i një personi është gjetur i vdekur ditën e mërkurë në lumin Zezë, të Krujës. Kufoma i përket një personi
Nishani në interpelancë për tenderin e uniformave të policisë Kuvendi i Shqipërisë pas kërkesës së bërë nga deputetët e Partisë Socialiste ka thirrur gjatë ditës së sotme në një inte