999 rezultate për

uniformat

Prezantohen uniformat e reja të Kombëtares (FOTO LAJM) Federata Shqiptare e Futbollit, ka prezantuar ditën e sotme, uniformat e reja me të cilat ekipi kuqezi do të luajë edici
U gjet e vdekur, 30 vjeçarja vrau vetën 3 javë pas lindjes Një grua 30 vjec është gjetur e vdekur, ndërsa dyshohet se ajo mund t’i ketë dhënë fund vetë jetës. Ngjarja ka ndodhu
"Si u vodhën 450 milion lekë me uniformat e Urgjencës" Deputetja e Partisë Demokratike, Orjola Pampuri, denoncoi të dielën atë që e quajti skandal me tenderin për uniformat e
Dhunoi policët, kush është vlonjati që alarmoi uniformat blu Policia e Vlorës ka bërë të mundur arrestimin e një 47-vjeçari, për rezistencë dhe dhunë ndaj punonjësve të policisë së
Kush po kërkohet? Forca e Ligjit zbret e blindon Vlorën Policia e Vlorës në kuadër të operacionit "Forca e Ligjit", ka zhvilluar kërkime gjatë natës në Vlorë. Burime nga pol
Uniformat më të shëmtuara të Kupës së Botës ndër vite (FOTO LAJM) Uniformat, padyshim që janë një simbol për kombetarët pjesëmarrëse në Botëror. Ato janë edhe shenja dalluese e një ek
Sezoni i parë me Puma-n, Milani prezanton uniformat e reja (FOTO LAJM) Milani këtë sezon pas formës së dobët u braktis dhe nga sponsori më i madh Addidas. Por kuqezinjtë përfunduan tek nj
Shokon politikani: Më rreh gruaja kur udhëtoj me stjuardesa të bukura (FOTO LAJM) Linjat ajrore të Malajzisë po përfliten shumë së fundmi në media për uniformat e tyre "sexy" të stjuardesave. Dy poli
Anullohet tenderi 9.5 milionë euro për uniformat e policisë Tenderi prej 9.5 milionë euro është anulluar nga ministri i brendshëm, Fatmir Xhafaj për shkak se asnjë nga ofertat nuk
Haki Çako: Vetting edhe për uniformat blu Drejtori i Policisë së Shtetit përcaktoi sot në një aktivitet prioritetet e policisë. Evidentim, kontroll dhe ndëshkim i
Merr flakë në mes të rrugës makina e policisë në Vlorë Një automjet i policisë është përfshirë nga flakët këtë të hënë në Vlorë. Ngjarja ndodhi rreth orës 15:05, në aksin rrug
VMRO përgënjeshtron propozimin për uniformat e policisë VMRO-DPMNE-ja ka përgënjeshtruar deklaratën e Nevzat Bejtës, lidhur me deklaratën e tij në emisionin "Rruga drejt", ku t
Bejta: VMRO e propozoi vetë që uniformat policore të jenë në dy gjuhë (VIDEO) Ilija Dimovski i VMRO DPMNE-së vazhdon të këmbëngulë se temë e bisedimeve me BDI-në rreth formimit të Qeverisë në asnjë
"Kartëmonedhat dhe uniformat mbeten vetëm në gjuhën maqedonase", reagon DBI Pas qëndrimit të liderit të LSDM-së, Zoran Zaev, se kartëmonedhat dhe uniformat do të mbeten vetëm në gjuhën maqedonase
Alarmi, uniformat e policisë shiten masivisht online (FOTO LAJM) Në ditën e sotme është e ditur që në Internet mund të gjesh dhe të blesh çdo gjë, herë duke plotësuar nevojat dhe dëshir
BDI kthen uniformat e policisë në gjuhën shqipe Ligji për gjuhën shqipe do i bëjë shqiptarët të kenë lehtësira në nivel shoqëror dhe në atë të ministrisë së Punëve të B
Kombëtarja prezanton uniformat e reja, hiqet shqiponja (FOTO) Kombëtarja shqiptare po prezanton uniformat e reja në hotel “Plazza”. Uniforma e vitit të fundit “Triumf” do t’i lërë ve
Këto janë uniformat e reja të policisë (FOTO LAJM) Kryeministri Rama dhe ministri i Brendshëm Saimir Tahiri prezantuan sot uniformat e reja të forcave të rendit. Gjatë fja
Partizani-Tirana, në krye të detyrës 300 efektivë dhe FNSH-ja Derbi mes Partizanit dhe Tiranës këtë sezon është zhvendosur në “Elbasan Arena”. Ndeshja do të zhvillohet të dielën në o
Të shtëna me armë tek Komuna e Parisit Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar tek zona e Komunës së Parisit gjatë mbrëmjes së sotme. Policia është njoftuar nga