999 rezultate për

uniforma

Marrëveshja e re me Nike, Liverpool kalon Man United (FOTO LAJM) Liverpooli ka konfirmuar se ka rënë dakord për një marrëveshje shumëvjeçare sponsorizimi me firmën e njohur Nike, që do
Uniforma të reja për anëtarët e SPAK (FOTO LAJM) Tetë anëtarët e SPAK janë betuar sot para Presidentit Ilir Meta, duke shënuar kështu fillimin e punës së Prokurorisë së
Sherr mes uniformave blu, shkarkohen 2 shefa të policisë rrugore Shkarkohen nga detyra 2 shefa të komisariatit të policisë rrugore në Tiranë dhe një specialist pas një debati me shefin
Firmosi me Copenhagen, shitën për 17 orë të gjitha uniformat e Bendtner, bllokohet dhe faqja e Internetit (VIDEO) Dyqani i klubit danez Copenhagen ka shitur zyrtarisht të gjitha fanellat e të për shkak të nënshkrimit me Nicklas Bendtn
PD: Tenderi i uniformave është korruptiv, paratë sekuestrohen Partia Demokratike ka vijuar sot akuzat ndaj tenderit të uniformave të Ministrisë së Brendshme duke theksuar se kemi të
Ministria e Brendshme reagon për uniformat e policisë: Përgenjeshtrojmë çdo pretendim Ministria e Brendshme ka reaguar lidhur me akuzat e Partisë Demokratike për tenderin prej 30 milionë eurosh për uniforma
"E mbani mend historinë?", klubi anglez i drejtohet Juves për ndihmë (FOTO LAJM) Nga viti 1897 deri në vitin 1903 Juventusi vishej me këmisha ngjyrë rozë me një kravatë të zezë si të ishin duke punuar
Skuadra e Trabzonspor bën prezantimin e uniformave më interesante në histori (VIDEO) Në fillim të muajit korrik, Donis Avdijaj u prezantua te skuadra turke, Trabzonspor. Ylli i Kosovës kaloi në Turqi si
Nga Zidane te Ronaldinho, kështu do të dukeshin legjendat me uniformat e reja të skuadrave (FOTO LAJM) Emra të mëdhenj të futbollit si Thierry Henry, Ronaldinho, Zinedine Zidane apo Del Piero, u kanë dhënë fund karrierave t
De Ligt pranë Juventusit, në Holandë del në shitje uniforma me numrin 4 Matthijs de Ligt është shumë pranë Juventusit. Duke pritur që Juventusi të gjejë marrëveshjen përfundimtare me klubin ho
Detajet e vjedhjes së bankomatit, autorët të maskuar me maskat e RENEA dhe uniforma policie Një bankë e nivelit të dytë ka rënë pre e vjedhjes nga persona ende të paidentifikuar, të cilët kanë thyer vetratën krye
Barcelona prezanton uniformat e reja për sezonin e ardhshëm (FOTO LAJM) Klubi i Barcelonës ka zbuluar dizajnin e ri të uniformave që do të veshin futbollistët sezonin e ardhshëm. Për herë t
Del në shitje uniforma e re e Barcelonës Edhe pse nuk ka dale ende zyrtarisht nga klubi Barcelonës, në tregun e zi kanë filluar të shiten uniformat e reja për s
Juventus ndryshon fytyrë, zbulon uniformat më të shëmtuara në histori (FOTO LAJM) Klubi i Juventusit ka projektuar fanellën e sezonit të ardhshëm. Në fakt, "Zonja e Vjetër" është gjithnjë në kërkim të r
Dybala zikaltër? Del në shitje uniforma e lojtarit (FOTO LAJM) Zërat reth interesimit të Interit për Paulo Dybala-n tashmë sa vjen e shtohen, dhe po bëhen sa më të vërteta. Së fun
Grabitësi i vrarë, me uniformë kamuflazhi turke Grabitësi i mbetur i vdekur ishte i veshur me uniformë e zezë të forcave komando. Nuk dihet nëse ai ishte pjesë e komand
Njihni Kapitene Anën, ushtarakja që ka kryer misione edhe në Afganistan (VIDEO) Kapitenia Ana Allani nuk e kishte menduar ndonjëherë kur ishte fëmije se, një ditë do të ishte pjesë e Forcave të Armato
Prezantohen uniformat e reja të Kombëtares (FOTO LAJM) Federata Shqiptare e Futbollit, ka prezantuar ditën e sotme, uniformat e reja me të cilat ekipi kuqezi do të luajë edici
Milani rikthen fanellën e sezonit 2011-2012 (FOTO LAJM) Milani ka përgatitur fanellën e re për sezonin e ardhshëm. "Footyheadlines", një faqe e specializuar për uniforma dh
U gjet e vdekur, 30 vjeçarja vrau vetën 3 javë pas lindjes Një grua 30 vjec është gjetur e vdekur, ndërsa dyshohet se ajo mund t’i ketë dhënë fund vetë jetës. Ngjarja ka ndodhu