999 rezultate për

unaze

Banorët e Unazës: Rama tentoi të na përçante me grupe kriminale Dita e sotme është dita e 64-ërt e protestës së banorëve të Astirit. Ata kanë bllokuar sërish rrugën dhe vijojnë të k
Nuk ndalen, banorët e Astirit në ditën e 62-të në protestë Banorët e Unazës së re, sot kanë shënuar ditën e 62 që protestojnë kundër projektit të Unazës së Re. Ata kanë bllokua
Na thoni se çfarë gjatësie ka gishti juaj i unazës, të të themi cili je Na thoni se çfarë gjatësie ka gishti juaj i unazës të të themi cili je. Më poshtë do të gjeni karakteristikat e secil
“Burg për Gjiknurin”, banorët e Unazës sërish në protestë Banorët e Unazës së re, sot kanë shënuar ditën e 61 që protestojnë kundër projektit të Unazës së Re. Ata kanë bllokua
Banorët e Unazës vijojnë protestën, deputeti demokrat: Qytetarët do ta mposhtin regjimin diktatorial të Ramës Banorët e zonës së Unazës së Re, edhe në ditën e parë të vitit kanë vijuar me protestën e tyre duke shënuar ditën e 59-t
Me pemen e Vitit të Ri me vete, banorët e Unazës nuk e ndalin protestën Banorët e Unazës së Re nuk e kanë ndalur protestën edhe ditën e sotme. Ata shënojnë sot ditën e 58-të të protestës pa
“Do lini kockat në Unazën e Re”, banorët mesazh Ramës Banorët e Unazës së re, sot kanë shënuar ditën e 56 që protestojnë kundër projektit të Unazës së Re. Ata kanë bllokua
Humb ndjenjat një protestuese e "Unazës së Re", përplasje me shoferët e makinave Banorët e “Astirit” prej disa javësh vijojnë protestën e tyre kundër projektit që u shkatërron banesat ku ata jetojnë pr
Bashkia e Tiranës: Sistemimi i Lanës sipas planit, s'ka lidhje me Unazën (FOTO LAJM) Bashkia e Tiranës sqaron se në gjurmën e lumit Lana, në pjesën perëndimore të qytetit, nga ura e shkollës Teknologjike d
Bashkia i përgjigjet PD: Stemimi i Lanës sipas planit, s'ka lidhje me Unazën Bashkia e Tiranës sqaron se në gjurmën e lumit Lana, në pjesën perëndimore të qytetit, nga ura e shkollës Teknologji
Për inat të gruas, ky burrë bën një marrëzi (VIDEO) Një burrë që së fundmi ishte shkurorëzuar për të shlyer gjithçka që e lidhte me të kaluarën, kishte vendosur ta shlyej e
Basha tregon publikisht emrin e biznesmenit që do ndërtojë pallate në Unazën e re Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka thënë publikisht emrin e biznesmenit që sipas tij do ndërtojë pallate tek Un
"Pas kompanisë fantazmë, vjen një tjetër skandal në Unazën e Re" Kreu i opozitës Lulzim Basha është ftuar në “5 pyetjet” ku ka paralajmëruar se pas kompanisë fantazmë, një tjetër skanda
"Tek Unaza e Re ka një tjetër skandal", çfarë po paralajmëron Basha Kryetari i PD-së, Lulzim Basha, edhe mbrëmjen e sotme ka qënë i pranishëm tek Unaza e Rë në mbështetje të banorëve që ka
"Ngrihuni o popull", fjalimi i zjarrtë i aktivistes Gjatë zhvillimeve të Kuvendit Kombëtar të Partisë Demokratike i është dhënë fjala edhe Lindita Protoduari, një ndër akti
ARRSH kallëzon në Prokurori firmën fantazëm që do ndërtonte Unazën e Re Autoriteti Rrugor Shqiptar kallëzon penalisht në Prokurorinë e Tiranës kompaninë “DH Albania”. ARRSH kërkon hetimin e kë
Bashkia e Tiranës prish edhe dy ndërtime të tjera tek Unaza e Re Puna për hapjen e kantierit ku do të zbatohet projekti për zgjerimin e Unazës së Madhe në segmentin nga Pallati me Shigj
Paralajmëroi skandalin e kompanisë së Unazës së Re, flet Blendi Fevziu Ka shkaktuar një reagim të madh në publik skandali për kompaninë “DH Albania”, e cila ka fituar tenderin prej 18 milion
Gjiknuri kapet me presh në duar, krahas Unazës i dha firmës fantazëm 14 miliard lekë (FOTO LAJM) Eshtë thelluar akoma më shumë skandali i kompanisë fantazmë Dunwell Haberman Albania. Kjo e fundit e prezantuar si de
Banorët e "Unazës së Re" me hunj në dorë: Hajdeni shembini po ua mbajti (VIDEO) Përmes një postimi në rrjetin social facebook, banorët e “Unazës së Re” dhe mbështetësit e tyre kanë shpërndarë një vide