999 rezultate për

unaze

Bëri sikur u aksidentua, djali i propozon të dashurës për martesë 30-vjeçari Jeremy Durst, inskenoi një aksident gjatë garës, për të propozuar të dashurën. Në pamjet e publikuara shih
IKMT vijon aksionin, shemb 17 objekte në Unazën e Madhe Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka nisur sot fazën e re të prishjeve në gjurmën ku do të ndërtohet Unaza
Vajza e katërt që i vendos unazë, zbulohet fejesa e Seldi Qalliut me miss-in 11 vite më të re (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur dhe ish-lojtari i “Big Brother”, Seldi Qalliu, ka prezantuar zyrtarisht partneren e tij të re në ditë
Vello dhe unazë, prapaskenat e martesës së Dafina Zeqirit me DJ (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri dhe DJ Geek gjithmonë lënë vend për dyshime lidhur me raportin mes tyre. Pas një romance që mbaroi shpejt,
Punimet në rrugën e "Durrësit", si do devijojë lëvizja e urbanëve në vazhdim Vijonë punimet në rrugën e Durrësit në kryeqytet, teksa si pasojë ka ndryshuar dhe linja e qarkullimit ë urbanëve. Ng
Jonida Maliqi: Unë nuk e kam vjehrrë mamin e Romeos, nuk kam unazë në gisht! Këngëtarja Jonida Maliqi është shpesh kryefjalë e mediave rozë, për romancën me Romeo Veshaj. Lidhja e tyre është bë
Në pushime me Grezdën, Oriola i tregon "botës" unazën e fejesës (FOTO LAJM) Pasi hoqën njëri tjetrin nga Instagrami dhe rrjetit nuk mund t'i shpëtonte ky detaj, Eros Grezda la një koment në fotot
Çmimi marramendës i unazës së fejesës që djali i David Beckahm i dhuroi të dashurës (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, lajmi se djali i Victoria dhe David Beckham u fejua në moshën 21-vjeçare bëri xhiron e rrjetit. Br
Janë bashkë apo jo?! Keisi mban në dorë unazë fejese (FOTO LAJM) Nuk dimë më se ç’të mendojmë, rreth lidhjes së Keisit dhe Stresit: janë bashkë apo jo! Në fotot e fundit të publikuar
Dyshek dopio e orendi, çfarë u nxorr nga banesa e Nexhmije Hoxhës (FOTO LAJM) Ditën e sotme IKMT ka shembur shtëpinë e Nexhmije Hoxhes, bashkëshortjes së Enver Hoxha. Nexhmija u nda nga jeta në 2
Unazë me diamant për 4 dollarë, këta njerëz blenë "mrekullira" me kaq pak (FOTO LAJM) Rastësia, mbret i botës. Pikërisht nga kjo shprehje kanë përfituar këta njerëz që janë gjendur në kohën, vendin dhe d
Sonte sytë nga qielli, bëhuni gati të shihni "unazën e zjarrit" (VIDEO) Mbrëmjen e sotme drejtoni sytë nga qielli pasi do ndodhë një eklips diellor i rrallë dhe me shumë mundësi do jetë më i m
Gjeti në rrugë një unazë martese, gruaja futet në telashe pasi shfaqet pronari Një 45-vjeçare nga Tirana është futur në telashe, vetëm se gjeti dhe mori nga toka një unazë floriri. Unaza i përkis
Gruaja bjonde shpallet në kërkim, dyshohet se i mori unazën e martesës një burri Një grua e cila ka marrë unazën e një personi tjetër tashmë po kërkohet nga policia. 45-vjeçarja besohet se ka marrë
Sot rrëzohet me shpërthim të kontrolluar banesa 6-katëshe në Unazën e Tiranës Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit do të prishë me shpërthim të kontrolluar një banesë gjashtëkatëshe. IKM
Shikoni "unazën e zjarrit" në qiell me 21 qershor Një eklips solar është ai që hëna kalon në mes të tokës dhe diellit, dhe eklipsi lunar është ai kur toka kalon në mes të
Lulzim Basha i pasur si "sheik": 11 mijë euro unazë diamanti, 700 mijë euro prona (FOTO LAJM) Në vitin 2005 Lulzim Basha deklaronte më shumë se 700 mijë euro prona dhe llogari, në deklarimin fillestar të pasurisë.
Ja bleu 20 vite më parë, Jennifer Aniston vë unazën e fejesës me Brad Pitt (FOTO LAJM) Jennifer Aniston ende mban unazën e fejesës që i dhuroi Brad Pitt, sipas raporteve në mediat amerikane. Aktorja 51-vj
Tregoi unazën në emision, Nevina zbulon njëherë e mirë marrëdhënien me juristin (FOTO LAJM) Pak ditë më parë mediat raportuan se moderatorja bukuroshe Nevina Shtylla pas 3 vitesh i ka dhënë fund lidhjes me jurist
Prokuroria kërkon burg për Klevis Balliun Prokuroria e Tiranë ka mbyllur hetimet për anëtarin e Partisë Demokratike Klevis Balliu dhe për 9 persona të tjerë për o