999 rezultate për

unaza

Pa prit pak! Unaza që i vodhën në Paris është ajo që mban Kim Kardashian? (FOTO LAJM) Motrat Kardashian kanë prezantuar së fundi reklamën e tyre për Koleksionin e ri “Diamonds” të parfumeve të KKW. Kim,
SPIN-i: Si e nxorri "bllof" Veliaj-Pampurin me të vdekurin tek Unaza (FOTO & VIDEO) Përplasja prej një viti tek Unaza është shoqëruar edhe me një luftë të madhe mediatike si edhe element të fortë të propa
"Është një gjenocid": Ervin Goci tregon tmerrin që pa te unaza (FOTO LAJM) “Është një gjenocid”, kështu e ka cilësuar pedagogu Ervin Goci situatën në zonën e Astirit, ndërsa ndodhet i shoqëruar p
Ulërima dhe flakë, momenti i përplasjes së banorëve dhe FNSH tek Unaza (VIDEO) IKMT ka nisur sot shembjen e banesave tek Unaza e Re me mbështetjen e qindra forcave policore të cilat janë vendosur në
"Ne po martohemi", Jonida Maliqi dhe Armina Mevlani zbulojnë unazat e martesës (FOTO LAJM) Së shpejti jo një po dy dasma, Armina Mevlani dhe Jonida Maliqin më në fund do i shohim teksa të kurorëzojnë dashurinë e
Ç'lidhje ka unaza me martesën? Sa herë nga goja e tij del fjala unazë, ekzaltohemi dhe imagjinata na çon vetëm diku: propozim për martesë! A e keni men
I gjetën dorën brenda peshkaqenit, gruaja e njeh nga unaza në gisht Dora e një 44 vjeçari është gjetur brenda stomakut të një peshkaqeni në Reunion Islands. Peshkaqeni ishte i llojit ti
Agron Shehaj: Mu deshën 2 minuta dhe 3 dollarë për ta zbuluar skandalin Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj, tha se i ishin dashur vetëm 2 minuta dhe 3 dollarë për të zbuluar mash
Protestuesit te Unaza e Re: Me zjarr e benzinë do ta mbrojmë shtëpinë Banorët e Unazës së Re kanë dalë sërish mbrëmjen e sotme në protestë. "Me zjarr e benzinë do ta mbrojmë shtëpinë". Ja
Nis protesta e banorëve, Unaza e Re blindohet me policë (VIDEO) Edhe mbrëmjen e sotme dhjetra qytetarë kanë nisur protestën e tyre tek zona e Astirit për të mbrojtur banesat e tyre.
E FUNDIT/ Tensione tek Unaza e Re, mbërrin me urgjencë Lulzim Basha Mbrëmjen e sotme ka mbërritur në zonën e Unazës së re ku po zhvillohet protesta, edhe kreu i Partisë Demokratike, Lulz
Protestuesja tek Unaza e Re: Rrëmbeni armët, ja vdekje, ja liri! Edhe pse mbrëmë disa banorë u arrestuan nga policia, qytetarët tek Unaza e Re nuk kanë ndërmend të ndalen. Lindita Pr
Blindohet Unaza, dhjetra policie e furgona të FNSH-së presin nisjen e protestës Mbrëmjen e kaluar Policia e Shtetit arrestoi disa persona pas protestës së zhvilluar në Astir për mbrojtjen e banesave t
Shkon në 6 numri i të arrestuarëve tek Unaza e Re, policia jep detajet Policia ka reaguar vetëm sot në lidhje me arrtimet e mbrëmshme tek Unaza e Re, të denoncuara nga Partia Demokratike.
Dinakëria e Ramës: Fillon arrestimet kur të gjithë po shohin ndeshjen Policia e Tiranës pak minuta më parë ka arrestuar 5 shtetas, të cilët ishin pjesë e protestës tek Unaza e Re, protestë t
E FUNDIT/ Blindohet Unaza, shoqërohet në polici edhe operatori i televizionit Edhe mbrëmjen e sotme banorët e Astirit kanë dalë në protestë duke bllokuar rrugën. Nga raportimet e para mësohet se
Jo vetëm unaza, fustani i nusërisë së Hailey Baldwin ishte një ëndërr (FOTO LAJM) Nëse u mahnitët nga unaza e Hailey Baldëin, prisni të shihni fustanin e saj të nusërisë! Para se të vazhdojmë me foto, j
"Unaza", "Tirana e Re", "Porcelani": Kush janë pronarët e linjave të urbanëve që u arrestuan Policia ka arrestuar një numër të madh personash sot, të cilët falsifikonin biletat e autobusëve duke mos derdhur kështu
I siguronte paratë me djersë, kush është Livi, i riu që vdiq dje tek "Unaza e Re" duke shkuar në punë Policia njoftoi dje për një aksident tragjik të ndodhur tek Unaza e Re në Tiranë. Nga aksidenti mbeti i vdekur një 2
Aksident te "Unaza e Re", vdes një person Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në zonën e "Unazës së Re". Ngjarja u raportua rret