999 rezultate për

unazĂ

Mori propozimin për martesë, unaza e Paris Hilton kushton sa "qimet e kokës" (FOTO LAJM) Paris Hilton mori surprizën më të bukur për 40-vjetorin, një super propozim të veçantë për martesë. I dashuri i saj, Car
Pacientit iu vodhën paratë dhe unaza, reagon QSUT e fajëson vajzën e tij Vazhdojnë denoncimet e qytetarëve/ familjarëve të pacientëve të infektuar me COVID-19 për skandale brenda spitaleve COVI
A e keni ditur pse pëllumbave iu vendosin unaza në këmbë? Nganjëherë mendojmë për gjëra të ndryshme që çdo ditë i hasim por, ndodhë që nuk gjejmë përgjigje në pyetjen e famshme "
IKMT shemb 5 objekte tek Unaza e Madhe (VIDEO) Inspektorati Kombetar i Mbrojtjes së Territorit ka filluar shembjen e ndërtesave në zonën ku do të ndërtohet Unaza e Mad
Trendet e unazave të 2021-shit do t'ju zgjojnë dëshirën për t'u fejuar (FOTO LAJM) Unazat e fejesës janë një nga temat më të diskutuara mes vajzash. Gur i madh apo fin, forma klasike apo prerje moderne,
Do vini duart në kokë, sa i kushtoi unaza e martesës këngëtares së famshme (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Gwen Stefani dhe partneri i saj, këngëtari Blake Shelton janë fejuar, pas pesë vitesh së bashku. 51-
Do vini duart në kokë, sa i kushtoi unaza e martesës këngëtares së famshme (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Gwen Stefani dhe partneri i saj, këngëtari Blake Shelton janë fejuar, pas pesë vitesh së bashku. 51-
Agron Shehaj: Kush janë pronarët e inceneratorit të Tiranës, e njëjta vjedhje si tek Unaza e Re Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj ka bërë një deklaratë të fortë përsa i përket inceneratorit të Tiranës,
Me foton dhe dedikimin romantik, Seldi zbulon papritur të dashurën (FOTO LAJM) Dy vite pas ndarjes nga Mimoza Shkodra, Seldi Qalliu duket se ka gjetur një dashuri të re. Ai ka zgjedhur ditën e lin
Sa "qimet e kokës", unaza që Ehrich propozoi Demi Lovato-n nuk kushtoi pak (FOTO LAJM) Pas 5 muajsh karantinë së bashku, Max Ehrich dhe Demi Lovato vendosën të hedhin një hap të rëndësishëm duke u fejuar. La
Gjeti në rrugë një unazë martese, gruaja futet në telashe pasi shfaqet pronari Një 45-vjeçare nga Tirana është futur në telashe, vetëm se gjeti dhe mori nga toka një unazë floriri. Unaza i përkis
Shuma marramendëse, shitet në ankand unaza që Kobe Bryant i kishte dhuruar nënës së tij Një unazë me ar njëzet e katër karatësh dhe gurë diamanti që Kobe Bryant ia kishte dhuruar nënës së tij Pamela para më s
Nga unaza te propozimi romantik, Dj Sardi i jep fund beqarisë (FOTO LAJM) Dj Sardi ka preferuar gjithmonë që jetën private ta ruajë larg syrit të publikut, por së fundmi pasi u mësua lidhja e ti
Paralajmërimi i ekspertëve: Nëse keni unaza në gisht është e kotë të lani duart Ndërsa shpërthimi i koronavirusit vazhdon të përhapet, shumë njerëz po marrin masa paraprake shtesë për të qëndruar të s
Ambasadorja e SHBA-ve tregon kuptimin e dy unazave që mban në dorë Ambasadorja e ShBA-ve, Yuri Kim ka zgjedhur një urim të veçantë për ditën e 8 marsit. Teksa ka postuar një foto të du
Cilën nga këto unaza zgjedh? Mesazhi i rëndësishëm që fshihet pas saj Unaza nr.1– Jeni natyrë energjike dhe plot vitalitet. Jeni të rrethuar nga njerëz që admirojnë sigurinë dhe personalitet
Dhunoi gruan në mes të lokalit tek Unaza e Re, si u kap 30 vjeçari Një skenë e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në një lokal në zonën e Unazës së re, ku një 30 vjeçar ka dhunuar në publik b
Nuk pritej, Olsi Bylyku zbulon sa ka kushtuar unaza për të dashurën (VIDEO) Këtë të hënë aktori i njohur i humorit, Olsi Bylyku, ishte i ftuar në emisionin "Në kurthin e Piter Panit". Fëmijët i ka
Dhuratë nga Aleksi? Rudina mban akoma unazën e para 2 viteve (FOTO LAJM) Tashmë 2 historitë e dashurisë së Rudina Dembacaj janë publike dhe mjaftë të komentuar. Në fillim martesa me Alkesin
"Kam kthyer 2 unaza", Fjodora Fjora zbulon pse nuk është martuar asnjëherë (VIDEO) Ështe në të 40-at, dhe sërish e pamartuar. Fjodora Fjora asnjëherë nuk ka dhënë me detaje një shpjegim për vendimin e sa