999 rezultate për

unanimisht

Këshilli Kombëtar i PD vendos unanimisht për djegien e mandateve (VIDEO) Qindra qytetarë janë grumbulluar në ambientet e jashtme të Partisë Demokratike dhe më pas ka dalë kryetari Lulzim Basha
Pas Bashës ambasadorja gjermane i "zë" zyrën Kryemadhit Ambasadorja gjermane, Susanne Schütz, vetëm pak minuta pas takimit kokë më kokë me kreun e PD-së, Lulzim Basha, ka shk
Komisioni i Jashtëm voton unanimisht pro anëtarësimit të Maqedonisë në NATO Pas votës unanime ditën e djeshme nga Komisioni i Ligjeve për votimin e protokollit të anëtarësimit të Maqedonisë së Ver
OKB miraton unanimisht rezolutën, 30 ditë armëpushim në Siri Këshilli i Sigurisë i Kombeve të Bashkuara miratoi sot unanimisht një rezolutë duke kërkuar pa vonesa një armë-pushim 30
PRAPASKENAT/ Si i shkua tek emri i Sul Starovës tek Partizani Pas vendimit për largimin e dyshes Iuliano-Dosena, drejtuesit e Partizanit kanë hedhur sytë nga zëvendësuesit e tyre dhe
BE aprovon udhëzimet për “Brexit” Liderët e Bashkimit Evropian kanë vendosur unanimisht për udhëzimet për negociatat në lidhje me bisedimet për “Brexit” m
Lajmi i fundit / KSHZ: Do të ketë rivotime në Tearcë Komisioni Shtetëror Zgjedhor ka vendosur që të dielën, qytetarët e Tearcës do të rivotojnë përsëri. Anëtarët e KSHZ-
RDK rikthehet në Kuvend Deputeti i Rilindjes Demokratike Kombëtare, Izet Zeqiri ka bërë të ditur se dy deputetët e këtij subjekti politik gjatë
Kryesia e PS-së voton unanimisht statutin dhe programin e ri politik Ka përfunduar mbledhja e Kryesisë së Partisë Socialiste, e cila u mblodh për herë të parë që pas zgjedhjeve të 8 majit.