999 rezultate për

umtiti

Lyon kërkon rikthimin e Umtitit, Barça gati ta përfshijë francezin në ofertën për Depay Lyon është gati për ta rikthyer në skuadër mbrojtësin Samuel Umtiti. Qendërmbrojtësi francez u largua katër vite më p
Koeman dëshiron shërbimet e yllit të Lyon, sakrifikohet Umtiti Barcelona po përpiqet me të gjitha mjetet që Samuel Umtiti të përfshihet në operacionin që do ta çonte Memphis Depay-n n
Përkeqësohet situata te Barcelona, Umtiti thyen karantinën dhe nuk paraqitet për testet PCR Samuel Umtiti ishte një mungesë e papritur në testimet e PCR në terrenin e stërvitjes në Barcelonë të dielën. Francez
Ende pa nisur mirë stërvitjen, dëmtohet lojtari i parë te Barcelona Pas nje periudhe të gjatë stërvitje nga shtëpia, skuadrat e La Ligës janë kthyer në stërvitje. Ky rikthmin nuk ka nis
Umtitis nuk i interesojnë ofertat, i vendosur për të qëndruar te Barcelona Qendërmbrojtësi francez i Barcelonës, Samuel Umtiti, u lidh ngushtë me një largim nga katalanasit për shkak të minutve t
Formacionet zyrtare, Betis-Barcelona Barcelona do të luajë në orën 21:00 në transfertë ndaj Betis. Katalonasit kërkojnë fitoren për të mbajtur distancën n
Umtiti refuzon ofertën e Arsenalit Mbrojtësi i Barcelonës, Samuel Umtiti ka refuzuar një ofertë nga Arsenali këtë javë duke vendosur të mbetet te klubi nga
Barcelona-Atl. Madrid, dalin formacionet zyrtare Barcelona do të përballet me Atletico Madridin në gjysëm finalen e Superkupës në ndeshjen që do të zhvillohet në Arabinë
Dëmtohet Pique, mësohet sa do të mungojë Barcelona mori tri pikë të mëdha në udhëtim te Atletico pasi fitoi me rezultat minimal 0-1. Por këtë fitore e zbeh pa
E kërkonin shumë klube tani rri stok te Barcelona Samuel Umtiti është një ndër mbrojtësit më të vlerësuar, me francezin që verën e vitit të kaluar u shpall edhe kampion b
Barcelona-Umtiti drejt divorcit, United gati të kurorëzojë me kampionin e botës Samuel Umtiti ka arritur të rikuperohet pas disa muajve mungesë, por situata që ka gjetur nuk është aspak e favorshme pë
Umtiti prish planet e Barcelonës Samuel Umtiti ka komplikuar kalimin e mundshëm të De Ligt te Barcelona. Qendërmbrojtësi francez, vendin e të cilit te ka
Manchester United pas Umtiti, Barcelona gjen pasuesin e francezit Manchester United kërkon të afrojë Samuel Umtiti për sezonin e ardhshëm. Lajmi vjen nga "Mundo Deportivo", e cila
Barcelona merr vendimin për Samuel Umtiti Skuadra e Barcelonës duket se ka marrë një vendim shumë të rëndësishëm për Samuel Umtiti. Mbrojtësi francez ka vuajtu
Barcelona merr një lam të mirë para sfidës ndaj Lyon-it Barcelona do të luajë të martën ndaj Lyon në Ligën e Kampioneve. Në prag të sfidës Ernesto Valverde ka marë një lajm
Valverde: Messi është trajnuar në mënyrë perfekte Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, ka folur për ndeshjen në fundjavë ndaj Real Valldolidit, pasi ka zbuluar se cil
Lajme të mira për Valverden, Umtiti ktheht në stërvitje Barcelona ka marrë një lajm shumë të mirë ditën e sotme nga infermieria. Sot në stërvitje është kthyer mbrojtësi fra
Paul Umtiti apo Samuel Pogba !? Lapsusi i gazetarit shakton të qeshura (VIDEO) Franca mundi Belgjikën dhe është në finalen e Botërorit dhe do i duhet që të përballet me Kroacinë e cila gjithashtu mun
I dha Francës finalen por festimi i Umtitit bëhet viral në rrjet (VIDEO) Samuel Umtiti i ka dhuruar finalen e Botërorit kombëtares Franceze. Por ajo që po merr vëmendjen e të gjithëve është
Francë - Belgjikë, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Në “Saint Petersburg Stadium” u luajt gjysmëfinalja e parë e Botërorit mes Francës dhe Belgjikës. Franca fitoi me rez