999 rezultate për

ulur

Tea nxjerr zbuluar Shqipen: Rrije ulur në prehrin e tij (FOTO LAJM) Tea tregoi në studio se Andi është ftohur në raportin me të, por është afruar më shumë me Shqipen pas takimit që kanë ka
Punoni me orë të gjata ulur?! Disa këshilla për t'ua bërë ditën më pak të lodhshme Shumë prej nesh janë të detyruar që të rrinë me orë të tëra duke qëndruar në një karrige, përpara kompjuterit. Por edhe
Tifozi më fatlum në botë, e shikon ndeshjen nga dhoma e gjumit (VIDEO) Të kesh shtëpinë me pamje nga deti, është vërtetë diçka e mrekullueshme, por të kesh shtëpinë afër stadiumit, është gjëj
Messit i mungon Suarez, argjentinasi me kokën ulur në stërvitje (VIDEO) Leo Messi si duket nuk është i kënaqur në stërvitjet e fundit me Barcelonës, pasi i’u largua shoku më i mirë i skuadrës.
Pemë të shkulura dhe anije të mbytura në Greqi, autoritetet i bëjnë thirrje njerëzve të mos dalin Moti në Greqi vazhdon të jetë i paqëndrueshëm, ndërsa Mbrojtja civile greke u ka dërguar mesazh banorëve të zonës ku par
I ndjek gjithmonë ndeshjet i ulur në stol të improvizuar, zbulohet arsyeja e veprimit të Bielsës Marselo Bielsa arriti të rikthejë pas 16 vitesh, Lids Junajtid në Premier Ligë. Dje në ndeshjen hapëse të sezonit të
Burri shqiptar tapë në timon, vdes në aksident nëna e tre fëmijeve Një ngjarje e rëndë i ka ndodhur një familjeje shqiptare në ishullin Naxos në Greqi. Ata janë përfshirë në një akside
Manastirliu tregon me foto si të kontribuoni për të ulur numrin e të prekurve Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka kujtuar rregullat e qëndrimit në ambientet e transportit publik për t’u m
Të ulur apo në këmbë? Mënyra e duhur për të pirë ujë shëndetshëm Uji është jetik dhe burimi i jetës. Është nevojë krejt normale për ne nevoja për të pirë ujë, por duket se paska një mën
Tërmeti godet parajsën e pushimeve, frikë për cunami Tenerife në Spanjë u goditën nga një tërmet i magnitudës 4, i cili është ndjerë shumë fort në resortin e famshëm, duke a
Rikthehet izolimi? Silva Bino: Të mbyllim fundjavat për të ulur numrin e të infektuarve Shefja e Departamentit të Sëmundjeve Infektive në ISHP, Silva Bino, thotë se për shkak të numrit të lartë të rasteve të
A e dini çfarë i ndodh trupit kur qëndroni ulur gjatë? Këtu janë disa mënyra që kjo gjë mund të ndikojë negativisht në trupin tuaj. Tretje të ngadaltë Shumë herë ata që
Kalo i shqetësuar bën apel për kujdes: COVID-19 është ulur në mesin tonë Mjeku i njohur infeksionist Tritan Kalo, ka shkruar në një postim në rrjetin social Facebook se COVID-19 është ulur tash
P*rdhunimi i minorenes, pezullohet nga detyra drejtori i shkollës Drejtori i shkollës “Azem Hajdari” në Kamëz pranë së cilës mësonte dhe 15 vjeçarja e cila u përdhunua nga roja i shkollë
Si po e dëmton trupin tuaj qëndrimi ulur për një kohë të gjatë Jeta duke qëndruar ulur e kombinuar me stresin e përditshëm mund të rrezikojë vërtet shëndetin tonë. Kalimi i pjesës
U kthye me Mozzik? Loredana kapet "mat" me të dashurin e ri (FOTO LAJM) Mediat kosovare pak ditë më parë shkruan për një ribashkim të Mozzik dhe Loredanës, pasi reperi u pa në Instagram së bas
Për të ulur gjakrat te Teatri, modelja shqiptare: Do kisha dal nudo (FOTO LAJM) Xhensila Pere ka folur së fundmi për shumë gjëra nga jeta e saj e jo vetëm në një intervistë në emisionin "Mes Yjesh".
Që mos të ndiheni keq këtë verë, shikoni celulitin e "frikshëm" të VIP-ave (FOTO LAJM) Janë të bukura, të suksesshme, të pasura. Por mallkimit të celulitit nuk i shpëtojnë dot as ato, megjithëse kanë mun
Protestuesit bllokojnë rrugën të ulur këmbëkryq, policia ngre kordonin e sigurisë Pas shembjes së Teatrit, duket se protestat akoma nuk kanë shteruar. Pas orëve të gjata pranë grumbullit me pluhur që
Nipi i viktimës në Skrapar tregon tmerrin: Xhaxhait i kishte shkulur zemrën nga vendi Një ngjarje makabre tronditi mbrëmjen e djeshme Skraparin, ku një një 77-vjeçar u vra nga një fqinj i tij. Ramadan Çe