999 rezultate për

uluni

Rama kërcënon studentët: Uluni me mua ose mbajini peng 8 pikat (FOTO LAJM) Pasi u largua nga dera e pasme e Kuvendit, Rama ka përsëritur kërkesën e tij për t'u ulur me studentët duke thënë se do
E FUNDIT/ Rama fton dhe kërcënon studentët: Uluni me mua ose... Kryeministri Rama ka reaguar sërish në lidhje me protestën e studentëve duke i bërë njëkohësisht ftesën për të negociuar
“Uluni se po na qëllojnë”, dëshmon pronari i lokalit të qëlluar me breshëri Ngjarja e djeshme ka tronditur gjithë Fierin, ku drejt një lokali është qëlluar me breshëri plumbash. Agim Boriçi, pr
E FUNDIT/ Ruçi me dorë të hekurt: Garda të nxjerrë jashtë Spahon Kreu i Kuvendit Gramoz Ruç ka ndërmarrë vendimin për të larguar me të mirë apo me të keq demokratit Edmond Spaho nga Kuv
S'ka paqe në Kuvend, demokratët nuk e lëshojnë foltoren e Parlamentit Vazhdon të jetë e ndërprerë seanca në Kuvendin e Shqipërisë ku demokratët nuk e lëshojnë foltoren. Pavarësisht se Ku
Sherr e debate në Kuvend, ndërpriten për herë të dytë punimet Seanca e sotme është ndërprerë për herë të dytë pasi demokratët nuk kanë ndërmend t'a lëshojnë foltoren e Kuvendit.
Çdo herë që shihni një monedhë, uluni dhe merreni! Ja përse Një nga arsyet kryesore që çon në grindje familjare apo në ndarje të çifteve është gjendja e keqe ekonomike. Megjithë
Studentët thumbojnë dekanët e Universitetit të Tiranës: Uluni, katër! Universiteti i Tiranës, më i vjetri dhe më i madhi në Shqipëri u rëndit i fundit në listën e vlerësimit nga agjensia bri
Përmirësoni shikimin në mënyrë natyrale Çrregullimet e ndryshme të syve, përveç glaukomës dhe kataraktit, të cilat ndodhin për shkak të infeksioneve bakteriale,
Ruçi ia kthen labçe opozitës: Turpin e mbaçi për vete! Me qetësinë që e karakterizon, Gramoz Ruçi u është drejtuar me dy vargje opozitës, për t’i thenë se kushtet që kërkon aj