999 rezultate për

ultrasit

"Vij me mbrojt vatan…aty ku vdekja është më e sigurt", ultrasit e Tiranës i përgatisin mirëseardhjen Crvena Zvezdës (VIDEO) Supersfida me Crvena Zvezdën po mbushet me atmosferë ekzaltuese në kampin bardheblu. Fakti se do të luajnë përballë
Kualifikim dramatik në gysmëfinale të Champions, Ultrasit e PSG-së në delir (VIDEO) aris Saint Germain u kualifikua në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve, pasi fitoi me përmbysje ndaj Atalantës (1-2). Dh
Në Bjellorusi luhet futboll, ultrasit rebelohen dhe sfidojnë qeverinë Kampionati bjellorus është i vetmi në Europë që po zhvillohet rregullisht me dyer të hapura, pavarësisht nuk mungojnë ra
Ultrasit e Dortmundit bëjnë gjestin e madh në luftën kundër koronavirusit Kur jemi në një situatë të jashtëzakonshme për shkak se koronavirusi ka pushtuar botën, tifozët e Dortmundit kanë bërë n
Dëshpërim por edhe duartrokitje, ultrasit nuk lënë vetëm Partizanin pas humbjes (VIDEO) Fundi i ndeshjes mes Partizanit dhe Tiranës ka parë futbollistët e kuq që të dëshpëroheshin në fushën e lojës të “Air Al
Ultrasit maqedonas vijojnë me koret raciste: Shqiptari i mirë është shqiptari i vdekur (VIDEO) Shkëndija e Ernest Gjokës barazoi me rezultatin 2-2 në transfertë ndaj kryesuesve të Vardarit në “derbin” që prodhon gji
Ultrasit e Veronës vazhdojnë të tallen me Balotelin Ultrasit e skuadrës së Veronës nuk duan t’ia dinë se janë etiketuar nga të gjithë si racistë pas ngjarjeve në sfidën e f
BUNDESLIGA/ Derbi i Berlinit përfundon me sherr, ultrasit futen në fushë (VIDEO) Ditën e sotme u luajt derbi historik në Gjermani, ai midis Union Berlinit dhe Hertës së Berlinit Një gol i Polter në
U arrestuan ultrasit, tifozët braktisin Juventusin në "Wanda Metropolitano" Tifozët e Juventusit nuk do të jenë sot të pranishëm në stadiumin 'Wanda Metropolitano" për ndeshjen ndaj Atlteico Madri
Tifozët e Eintracht Frankfurt pushtojnë "San Siron" Inter do të presë Eintracht Frankfurt për ndeshjen e kthimit të Europa League në "San Siro", këtë të enjte në orën 21:00
Ultrasit e Lazios provokojnë Strakoshën me banderolën për grekun Kacifas (FOTO LAJM) Në ndeshjen e djeshme të zhvilluar në “Olimpico” të Romës, mes Lacios dhe Milanit. Në stadium ka qenë e pranishme edh
Shikoni si u përleshën me policinë ultrasit e Barcelonës (VIDEO) Dita e sotme nuk ishte e zakonshme në Spanjë, pasi sot luhej superndeshja e Europës, ajo midis Barcelonës dhe Realit të
Ultrasit e Milanit, shuplakë skuadrës Skuadra e Milanit humbi derbin përballë Interit me një gol të Mauro Icardit në fundin e ndeshjes. Tifozët kuq e zi nuk e
Ultrasit e Milanit reagojnë pas humbjes në derbi Ultrat e “Curva Sud” të Milanit kanë reaguar të inatosur pas humbjes nga Interi në Derbi della Madonnina duke shkruar “m
Dalin përgjimet e para pas vrasjes së ish-kapo ultrasit të Juventusit (FOTO & VIDEO) Pritja për emisionin “Report”, i cili do të transmetohet ditën e hënë, në orën 21:15, në rrjetin “RAI 3”, do t’i dedikoh
Furnizoheshin me drogë nga shqiptarët, shkatërrohet grupi i ultrasit të Milanit Luca Lucci, 37 vjeç është arrestuar sot në Milano pasi konsiderohet si një nga kokat kryesore të trafikut të drogës.
Maldini: U ndjeva keq kur ultrasit më vërshëllyen Legjenda e Milanit, Paolo Maldini ka treguar ndjesinë që ka përjetuar në momentin e lamtumirës së tij nga Milani ku u vë
SKANDAL / Ultrasit e klubit dhunojnë lojtarët e tyre (FOTO LAJM) Një çmenduri totale ka ndodhur në qendrën stërvitore të Sportingut të Lisbonës, ku rreth 50 tifozë ultras të skuadrës ka
Rrahën barabarisht tifozin e Liverpoolit, gjykata angleze merr vendin për dy ultrasit e Romës Dy tifozët e Romës, që rrahën tifozin e Liverpoolit, Sean Cox, janë dërguar ditën e sotme para gjykatës së magjistratëve
Sherr me rojen në stadium, arrestohen tre ultrasit e Napolit Nuk ka qenë një pasdite e lehtë në “San Siro”. Një barazim pa gola 0-0 nuk i bën punë askujt. Milan nuk ndjek dot Champi