Kush janë 4 të arrestuarit për grabitjen e Rinasit
999 rezultate për

ultras

Koreografi me Tetris, tifozët e CSKA-së dhurojnë spektakël në tribuna (VIDEO) Në epokën e internetit dhe koreografive që sa vijnë e bëhen më spektakolare, shpesh me efekte speciale mahnitëse, nga Bu
Tifogrupi ultras i Interit nuk do shpalosë koreografi në derbi Tifogrupi ultras i Interit, Curva Nord, nuk do të prezantojë asnjë lloj koreografie të veçantë në shkallët e "San Siro"-
Tifozët e Eintracht Frankfurt pushtojnë "San Siron" Inter do të presë Eintracht Frankfurt për ndeshjen e kthimit të Europa League në "San Siro", këtë të enjte në orën 21:00
Para ndeshjes me Atleticon, Juventusit u dalin kundër edhe tifozët (FOTO LAJM) E pabesueshme, por e vërtetë: Juventusi është në luftë me tifozët e vet, ose më saktë një pjesë të saj, shkruan Albeu.co
Zyrtare: Kaq ndeshje do të luaj Interi pa tifozë në San Siro Pas incidenteve gjatë ndeshjes së djeshme kundër Napolit, Interit i është shqiptuar dënimi nga Lega Seria për t’i zhvill
Ultrasit e Lazios provokojnë Strakoshën me banderolën për grekun Kacifas (FOTO LAJM) Në ndeshjen e djeshme të zhvilluar në “Olimpico” të Romës, mes Lacios dhe Milanit. Në stadium ka qenë e pranishme edh
18 vite burg për ultrasin e Napolit, akuza e fortë që rendon mbi të (FOTO LAJM) Gennaro De Tommaso, ish-bosi i ultrasve të Napolit do të vuajë 18 vite burg pasi u dënua nga një gjykatë italiane për tr
“Ultras Guerrils” hedhin akuza të ashpra ndaj Partizanit Skuadra e Partizanit bëri një kërkesë FSHF-së që stadiumet të pajisen me kamera sigurie, një deklaratë që nuk u prit mir
Shikoni si u përleshën me policinë ultrasit e Barcelonës (VIDEO) Dita e sotme nuk ishte e zakonshme në Spanjë, pasi sot luhej superndeshja e Europës, ajo midis Barcelonës dhe Realit të
Ultrasit e Milanit, shuplakë skuadrës Skuadra e Milanit humbi derbin përballë Interit me një gol të Mauro Icardit në fundin e ndeshjes. Tifozët kuq e zi nuk e
Ultrasit e Milanit reagojnë pas humbjes në derbi Ultrat e “Curva Sud” të Milanit kanë reaguar të inatosur pas humbjes nga Interi në Derbi della Madonnina duke shkruar “m
Dalin përgjimet e para pas vrasjes së ish-kapo ultrasit të Juventusit (FOTO & VIDEO) Pritja për emisionin “Report”, i cili do të transmetohet ditën e hënë, në orën 21:15, në rrjetin “RAI 3”, do t’i dedikoh
Koret raciste ndaj Napolit, Juventusi rrezikon t’i mbyllet pjesa e ultrasve në stadium Ndeshja midis Napolit dhe Juventusit u mbyll me një fitore me përmbysje nga ana e bardhezinjve. Por pavarësisht rezu
Furnizoheshin me drogë nga shqiptarët, shkatërrohet grupi i ultrasit të Milanit Luca Lucci, 37 vjeç është arrestuar sot në Milano pasi konsiderohet si një nga kokat kryesore të trafikut të drogës.
“Ultras Guerrils” reagon për humbjen e Partizanit Skuadra e Partizanit pas humbjes që pësoi kundër Kamzës, është përballuer edhe me një mori sulmesh që e akuzonin për tol
Maldini: U ndjeva keq kur ultrasit më vërshëllyen Legjenda e Milanit, Paolo Maldini ka treguar ndjesinë që ka përjetuar në momentin e lamtumirës së tij nga Milani ku u vë
SKANDAL / Ultrasit e klubit dhunojnë lojtarët e tyre (FOTO LAJM) Një çmenduri totale ka ndodhur në qendrën stërvitore të Sportingut të Lisbonës, ku rreth 50 tifozë ultras të skuadrës ka
Rrahën barabarisht tifozin e Liverpoolit, gjykata angleze merr vendin për dy ultrasit e Romës Dy tifozët e Romës, që rrahën tifozin e Liverpoolit, Sean Cox, janë dërguar ditën e sotme para gjykatës së magjistratëve
Sherr me rojen në stadium, arrestohen tre ultrasit e Napolit Nuk ka qenë një pasdite e lehtë në “San Siro”. Një barazim pa gola 0-0 nuk i bën punë askujt. Milan nuk ndjek dot Champi
Tjetër skandal në Serbi, tifozët e shndërrojnë stadiumin në një arenë lufte (VIDEO) Futbolli serb nuk ka të ndalur me dhunat dhe skandalet nëpër stadume. Në derbin Cërvena Zvezda – Partizani i Beogradit,