999 rezultate për

ultimatum

Nostalgji, si Komandant Drini u vuri serbëve ultimatum për t'u larguar nga Prizëreni Një pjesë e forcave të UÇK-së ka qenë vazhdimisht në qytet dhe numri i forcave tona është i mjaftueshëm për t’i shkatërr
Gjici merr vendimin për trajnerin, ultimatum skuadrës Armando Cungu do të vijojë të jetë trajner i Kukësit. Edhe pse u fol për një krisje me presidentin dhe teknikut shkodran
Basha lëshon ultimatum për Edi Ramën Pas takimit me qytetarët e Vorës, kreu i PD Lulzim Basha është ndalur në protestën e banorëve të unazës së re, nga ku ka
Doganat ultimatum Qeverisë deri në mesditë Qeveria e Kosovës ka kohë deri në mesditë që të kthejë për zyrtarët doganorë statusin e zyrtarit publik të uniformuar dh
SHBA mohon spekullimet, s'ka asnjë ultimatum për Kosovën Ambasadori amerikan, Philip Kosnett, vazhdon të kërkojë pezullimin e taksës, por SHBA nuk i ka dhënë ultimatum kryeminis
Arifi përgenjështron lajmet se SHBA ka kërcënuar Kosovën Avni Arifi, shef i stafit të kryeministrit Ramush Haradinaj, ka mohuar se këshilltari i presidentit Trump, i ka dhënë ul
Ultimatumi i pedagogëve, reagon ministrja Shahini Ministrja e Arsimit, Besa Shahini ka komentuar deklaratën e pedagogëve se kanë një javë kohë që për të plotësuar kërkesa
Pedagogët e UT ultimatum me 6 pika Ramës, pralajmërojnë grevë Asambletë e Fakulteteve të Universitetit të Tiranës i japin qeverisë afat 1 javor për tiu përgjigjur kërkesave të tyre n
Rrogat deri më 4 janar ose gjyq në FIFA, lojtarët e Flamurtarit ultimatum klubit Ditë vendimtare për Flamurtarin. Çështja e rrogave duket se është kthyer në një problem serioz, ashtu sikundër edhe një
Studentët ultimatum Ramës: "Dikush do mbajë përgjegjësi, afat deri në orën 16:00" Studentët që protestojnë para kryeministrisë për plotësimin e kërkesave të tyre, duket se janë shumë të vendosur për ta
Studentët i përgjigjen Nikollës: Nuk paske kuptuar thelbin, ke ultimatum Pas deklaratës së ministres së Arsimit Lindita Nikolla se ajo ka katër ditë që I pret studentët për dialog, ka ardhur dh
Studentët ultimatum Ramës: Ke kohë deri në këtë ditë (FOTO LAJM) Pas mbylljes së protestës së sotme studentët i kanë dhënë 3 ditë kohë Edi Ramës për të plotësuar kërkesat e tyre. Në
Studentët lëshojnë ultimatum ndaj Edi Ramës Studentët shqiptarë janë ngritur në protesta kundër Edi Ramës dhe politikës së tij, që vetëm mbledh para nga ata. Sot
"Respektoni Traktatitin e Kontrollit të Armëve", SHBA-të ultimatum 60-ditor Rusisë Shtetet e Bashkuara i dorëzuan Rusisë një ultimatum prej 60 ditësh të martën, për t’u pastruar nga ajo që Uashingtoni th
Hahn i ka dhënë edhe një ultimatum Vuçiçit Presidenti serb, Aleksandar Vuçiç në takimin dyorësh me Komisionerin Johannes Hahn që e pati të hënën në Beograd refuzoi
Bologna ultimatum Filippo Inzaghit Filippo Inzaghi nuk e ka nisur aspak mirë sezonin e tij të parë në stolin e skuadrës së Bolonjës. Ekipi emiljan reëndite
Mund të ndërtoheshin 5 shtëpi, sa kushtoi show me flamur Rama-Haradinaj (VIDEO) Mbledhja e përbashkët e dy qeverive sot në Pejë i ka kushtuar jo pak taksapaguesve të Shqipërisë dhe Kosovës. REL ra
Barcelona i vendos ultimatum Dembeles Duket se deri më tani aventura e Dembeles te Barcelona ka qenë një tmerr i vërtetë. Lojtari që në fillim u dëmtua, n
Trajneri i Tiranës ultimatum skuadrës: Dua tre pikët, s’ka justifikime Trajneri i skuadrës së Tiranës, Ardian Mema ka theksuar se skuadra e tij nuk ka alternativë tjetër përpos fitores në nde
Messi i vendos ultimatum Barcelonës për transferimin e yllit brazilian Lionel Messi nuk është lider vetëm në fushën e lojës, por edhe jashtë saj. Ylli argjentinas shpesh herë merr vendime sa