999 rezultate për

ulta

Dinamo tregon versionin me fakte: Trajneri u shkarkua për mungesë rezultatesh (FOTO LAJM) Dinamo pak minuta më parë ka reaguar sërish në rrjetet sociale, madje duke nxjerrë edhe një shkresë, shkarkimin e trajne
Ky është rezultati i partive politike nga votat me kusht dhe të personave me nevoja të veçanta Komisioni Qendror i Zgjedhjeve është duke vazhduar numërimin e votave me kusht dhe atyre të personave me nevoja të veçan
Kurti flet për formimin e Qeverisë së re, tregon se kur do të zgjidhet Vjosa Osmani presidente Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka qëndruar gjatë kësaj të diele në qytetin e Prizrenit. Nga aty fituesi i
Shkëndija fiton derbin me Vardar dhe "blindon" kreun, rezultatet e javës së 20 (FOTO+VIDEO) Janë mbyllur 5 takimet e javës së 20-të në elitën e futbollit vendor, në të cilën dy skuadra shqiptare arritën të marrin
Interi zhbllokon rezultatin ndaj Genoas (VIDEO) Interi ka arritur të zhbllokojë shumë shpejt rezultatin ndaj Genoas. Lukaku ka dërguar topin në rrjetë në minutën e 1
Arsenali përmbys rezultatin brenda 5 minutave ndaj Licester (VIDEO) Pas golit të barazimit nga David Luiz, Arsenali ka arritur të shënojë edhe golin e dytë në minutë ne 45'. Lacazzete ë
Arsenali barazon rezultatin ndaj Licester City-t (VIDEO) Arsenali ka arritur të barazojë rezultatin ndaj Licesterit brenda pjesës së parë. Është David Luiz autori i golit në
Licester City zhbllokon rezultatin ndaj Arsenal (VIDEO) Licester City ka arritur të zhbllokojë shumë shpejt rezultatin përballë Arsenalit. Një shpërthim i Tielemans në minut
U shkarkua nga Tirana pas vetëm dy rezultatesh negative, Egbo shpallet trajneri më i mirë i vitit në Nigeri Te Tirana nuk vlerësuan ashtu siç duhet, duke mos ia njohur plotësisht meritat që riktheu titullin kampion në shtëpinë b
Verona barazon rezultatin ndaj Juventusit (VIDEO) Verona ka arritur të barazojë rezultatin përballë Juventusit. Për vendasit ka shënuar, Barak në minutën e 77'. /albeu
Juventusi zhbllokon rezultatin përballë Veronas (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola mes Veronas dhe Juventusi, rezultati është zhbllokuar në të dytën. Ë
PSG mposht Dijon, ngushton diferencën e pikëve me kreun (VIDEO) Paris Saint Germain ka mposhtur skuadrën e Dijonit në kuadër të javes së 27-të të Ligue 1. Parisienët dominuan totali
Barcelona zhbllokon rezultatin ndaj Sevillas (VIDEO) Barcelona ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Sevillas në shtëpinë e këtyre të fundit. Për katalanasit ka sh
City nuk ka konkurëntë, regjistron fitoren e 20 në të gjitha garat (VIDEO) Manchester City ka arritur fitoren e 20-të radhazi, pasi mposhti West Hamin me rezultat 2-1. Pep Guardiola po shijon
Mjekja ngre alarmin: Fëmijët po infektohen në masë Mjekja Lida Shosha ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku bën apel që fëmijëve t'u bëhet tampon pasi pavarësis
Kualifikim dramtik për Arsenalin në Europa League (VIDEO) Arsenal-i ka marrë një fitore dramatike 3-2 kundër Benfica-s në ndeshjen e kthimit të 1/16-ave të Europa League. Top
"WhoScored" publikon formacionin e javës në Champions Gjatë kësaj jave janë zhvilluar edhe katër ndeshje në kuadër të Ligës së Kampionëve për fazën e 16 të finales. Të mar
EUROPA LEAGUE/ Lista e plotë e ndeshjeve që do të luhen sot Liga e Evropës do të rikthehet përsëri për t’u luajtur ndeshjet e kthimit të fazës së 32 të finales. Gjatë ditës së s
Zidane pas ndeshjes me Atalantën: Ishte e vështirë edhe me 10 lojtarë Trajneri i Real Madrid e pranoi se nuk ishte aspak e lehtë ndeshja ndaj Atalantës, përkundër faktit që fituan 1-0. Ai
Disa rezultate negative të Milanit, Pioli ka gati skemën e re Ndërsa Milani do të qëndrojë me formacionin 4-2-3-1 tani për tani, përfshirë edhe ndeshjen kundër Red Star Beogradit nes