999 rezultate për

uljes

Avioni ndahet në dysh pas uljes, 5 viktima deri më tani (VIDEO) Një aeroplan i Air India Express me 191 persona në bord është përplasur në një aeroport në shtetin jugor të Kerala, ndër
Avioni plot me pasagjerë rrëshqet dhe përplaset pas uljes, dyshohet për shumë viktima (VIDEO) Një avion i Air India Express me gati 200 persona në bord është përplasur në një aeroport në shtetin jugor të Kerala.
Harryt i mungon mbretëria? Princi nuk duket aspak i lumtur 1 muaj pas shpërnguljes Kanë kaluar pak më shumë se një muaj që kur Princi Harry dhe Meghan Markle bënë shpërnguljen e guximshme në Kaliforni dh
Ylli gjerman i Realit del kundër uljes së pagave për shkak të krizës nga koronavirusi: Është e kotë Mesfushori gjerman i Real Madridit nuk është dakord me disa prej lojtarëv që kanë pranuar të ulin pagat për shkak të kri
Messi me shokë nuk duan t'ia dijnë për krizë financiare, kundër uljes së pagave Të premten e kaluar, bordi drejtues i Barcelonës zhvilloi një takim për të diskutuar efektet ekonomike që prekin klubin
Rama dorëzohet: S’merrem më me Bashën (VIDEO) Mbrëmjen e sotme Rama ka dalë në një video-live në Facebook-un e tij ku ka dhënë një mesazh për të gjithë ata të prekuri
Parashutistëve iu shkon keq aventura gjatë uljes në det (VIDEO) Ky është momenti qesharak kur dy parashutistë i kap paniku ndërsa ndwrsa ulen nw det i cili ishte mbushur me qindra kand
Farat e pjeprit, "doktori" i veshkave dhe uljes së peshës Që në lashtësi farat e pjeprit janë përdorur si një nga kurat më të mira për shëndetin e veshkave dhe trajtimin e sëmund
Tmerr në 9 mijë metra lartësi në avionin plot me shqiptarë (VIDEO) 121 pasagjerë në bordin e aeroplanit Boeing të kompanisë AKL Airlanes janë tronditur mbrëmë. Nga këta 10 persona janë l
De Biasi edhe më pranë uljes në pankinë në Seria A Palermo me humbjen 3-0 ka tronditur themelet dhe pozitat e trajnerit Bruno Tedino. Sipas asaj që raportohet në media
Rrëzohet aeroplani gjatë uljes, dyshohet për disa viktima Një aeroplan është rrëzuar në Kathmandu, Nepal ditën e sotme dhe dyshohet për disa viktima. Aeroplani i cili po udhët
Përplasja fatale gjatë uljes, shkatërrohen plotësisht helikopterët (VIDEO) Ky është momenti kur dy helikopterë të policisë u shkatërruan plotësisht duke plagosur pesë oficerë dhe një civil në Kal
Panik te avioni i Kombëtares, hasin vështirësi gjatë uljes në Rinas Shqipëria u mund dje në transfertë ndaj Spanjës me rezultatin 3-0, por ky nuk ka qënë problemi i vetëm për kuqezinjtë.
Avioni i Lihtenshtejnit rrezikoi gjatë uljes në Rinas Sandro Vieser ka bërë publik lajmin gjatë daljes në konferencë për shtyp se ata u rrezikuan për nëj aksident gjatë momen
Zjarr në aeroportin rus para uljes së sekretarit amerikan Aeroporti rus “Vnukovo” ishte i rrethuar me tym para se të ulej sekretari amerikan, Rex Tillerson. Fotografitë e publ
32-vjeçarja bie nga parashuta, flet Alket Islami: Ja çfarë ndodhi Drejtori i Aeronautikës, Alket Islami ka reaguar pas aksidentit të sotëm në Vlorë ku një parashutist ka është rrëzuar af
Ulja dramatike e aeroplanit që për pak u përplas në det (VIDEO) Një “Boeing 737”, i shpëtoj për pak një aksidenti fatal në det gjatë uljes në ishullin e Karaibeve në Shën Martin. Pi
Përplaset me një dre gjatë uljes, i shpëton për pak zjarrit aeroplani në SHBA (VIDEO) Një aksident jo i zakonshëm ka ndodhur në Charlotte, në Karolinën e Veriut ku një aeroplan i “American Eagle” në momenti
Kaseta origjinale e uljes së parë në Hënë nuk ekziston Regjistrimi i hapit të parë të Neil Armstrong në sipërfaqen e Hënës në versionin e saj origjinal nuk ekziston më, dhe pj
Policia: Avioni nuk ka drogë Me anë të një deklarate për mediat, policia ka konfirmuar se një avion i vogël u ul në grykëderdhjen e Ishmit, fshatin G