999 rezultate për

uljen

Barcelona arrin marrëveshjen për uljen e pagave, kursen 122 milionë euro Pas disa ditësh negociata mes drejtuesve të Barcelonës dhe një grupi përfaqësues tē futbollistëve, klubi katalan ka
Dyshohet si ilaçi që shkakton depresionin, OBSH kërkon të mos përdoret më Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) ka këshilluar institucionet shëndetësore që të mos e përdorin ilaçin antiviral
ZYRTARE/ Juventus-Napoli, merret vendimi nga apeli Dënimi i apelit në lidhje me çështjen Juve-Napoli ka mbërritur. Gjykata Kombëtare e Apelit hodhi poshtë kërkesën e Na
10 ushqimet kryesore për uljen e stresit Të gjithë kemi shkaktarë të ndryshëm të stresit në jetë siç janë marrëdhëniet, puna apo problemet e vetëvlerësimit. Nëse
Përfundon gjykimi për dosjen e nxehtë 339, me sa vite burg janë dënuar të pandehurit Gjykata e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka përfunduar gjykimin e Dosjes 339/3, ku në përfundim të
I akuzuar për disa vrasje, numri dy i bandës së Lushnjes kërkon uljen e dënimit Numri 2 i ish-bandës së Lushnjës Enver Dondollaku, i cili ndodhet pas hekurave në burgun e Peqinit, kërkon të ulë vitet
Gjyqi në Gjykatën Federale, Skënderbeu pret uljen e dënimit Skënderbeu shpreson në përgjysmimin e dënimit të UEFA-s nga Gjykata Federale në Zvicër. Klubi shqiptar beson se me ndihm
Maturantët nuk heqin dorë nga protesta, ironizojnë me pankarta Besa Shahinin Edhe ditën e sotme maturantët kanë vijuar protestën e tyre para Ministrisë së Arsimit, në shenjë kundërshtie për testin
Rikthehet Gazidis, shpërthen Ibra: Ky nuk është Milani im, nuk ka projekt Trazohen ujërat në shtëpinë e Milanit. Siç raporton "Gazzetta dello Sport", Ivan Gazidis u kthye në Milano pas tre muajv
Presidenti i Brescias pranon uljen e çmimit, Interi arrin marrëveshjen me Tonalin Interi raportohet se ka arritur marrëveshjen për transferimin e mesfushorit italian të Brescias, Sandro Tonali. Ky i
Salah ka ndikuar në uljen e nivelit të kriminalitetit në qytetin e Liverpoolit Mohamed Salah është një nga lojtarët më të dashur, jo vetëm nga tifozët e Liverpoolit por ndoshta edhe te tifozët rival
Ylli francez refuzon uljen e pagës: Jam kryefamiljar Mesfushori francez, Dimitri Payet ka refuzuar uljen e pagës me 30% duke u justifikuar me të qenit kryefamiljar. Payet
PSG-ja kërkon vazhdimin e huazimit ose uljen e çmimit për Mauro Icardin Edhe pse e ardhmja e Icardit në Paris u vendos shumë në diskutim për shkak të sjelljes së sulmuesit. Parisienët po mendo
Kreu i Urgjencës: Shkatërrimi i Covid-19 mund të ndodhë në verë Kreu i Urgjencës Kombëtare Skënder Brataj ka folur në lidhje me situatën pandemike që po kalon vendi duke vënë theksin t
Ilir Beqaj sqaron propozimin e bujshëm: Kjo është e vërteta për uljen e pensionit I ftuar në emisionin "Kjo Javë" të gazetares Nisida Tufa, në Neës24, ish-ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj, komentoi p
Kriza nga koronavirusi, Reali me vendim zyrtar për uljen e pagave Tashmë është zyrtare. Real Madridi ka publikuar një njoftim për uljen e pagave të futbollistëve dhe jo vetëm që shkon ng
Klubet e Serie A marrin një vendim të rëndësishëm për uljen e pagave Klubet e Serie A kanë arritur një vendim të rëndësishëm. Në kohën e pandemisë Covid 19, dëmet ekonomiket pritet të je
Kriza nga koronavirusi, klubi i prish kontratën lojtarit shqiptar pasi nuk pranoi uljen e pagës Futbollisti i kombëtares shqiptare, Besir Demiri do të larohet nnga klubi i tij, për shkak të krizës financiare të COVID
Trajneri i kombëtares angleze pranon uljen e pagës me 30% Trajneri i Kombëtares së Anglisë, Gareth Southgate ka pranuar gjithashtu ulje të pagës. Ulja e pagës së tij besohet s
Pas Juventusit edhe Interi pranon uljen e pagave Pas vendimit që morën lojtarët e Juventusit dhe stafi për të ulur pagat për shkak të krizës nga koronavirusi edhe te Int