999 rezultate për

ulje

"Më mashtroi dhe më mori para", zbardhet denoncimi i Matës për Xhuljetën Në polici, në Tiranë janë proceduar disa denoncime si nga 19-vjeçarja Xhuljeta Çuni si dhe nga kuksiani Xhafer Mata.
Nis hetimi për policët që lanë të lirë kuksianin që vrau Xhuljetën Pas ngjarjes së rëndë ku 19-vjeçarja Xhuljeta Çuni u vra nga ish-i dashuri i saj Xhafer Mata, Shërbimi për Çështjet e Br
Flet babai i Xhuljetës: Si e mësova që më kishin vrarë vajzën Sulejman Çuni, babai i 19-vjeçares Xhuljeta Çuni, ishte në Greqi kur vajza e tij u vra nga Xhafer Mata. Në një inter
90 minuta rrëfim, zbulohen fjalët e Xhuljetës te psikologia para se të vdiste Pavarësisht se Xhuljeta Çuni kishte denoncuar në polici, ish-të dashurin e saj, Xhafer Mata, përsëri ky veprim nuk mundi
I vranë vajzën 19 vjeçare, babai i Xhuljetës flet për herë të parë Sulejman Çuni, babai i 19-vjeçares Xhuljeta Çuni, ishte në Greqi kur vajza e tij u vra nga Xhafer Mata. Babai i 19-v
4 herë në polici, si u paralajmërua vrasja e Xhuljeta Çunit Pavarësisht se Xhuljeta Çuni kishte denoncuar në polici, ish-të dashurin e saj, Xhafer Mata, përsëri ky veprim nuk mundi
Flet pronari i marketit ku punonte 19-vjeçarja: Si e njihnim Xhuljetën Maturantja Xhuljeta Çuni, e cila u vra me dy plumba nga ish-i dashuri 31-vjeçar, për 5 muaj kishte punuar si shitëse në
Përballja e Xhuljetës dhe Xhaferrit në polici, i premtoi ta linte të qetë 31-vjeçari Xhaferr Mata i mori jetën 19-vjeçares Xhuljeta Çuni, e cila ishte nisur për në provimin e Maturës Shtetërore.
E vrau dy orë para provimit, mesazhi prekës nga shokët e Xhuljetës Maturantët e gjimnazit "Qemal Stafa" ditën e djeshme u tronditën kur mësuan se shoqja e tyre ishte vrarë nga ish- i dash
6 muaj pas tragjedisë së Arielës, sot u vra Xhuljeta 19-vjeç Ndërkohë kur kanë kaluar më pak se 6 muaj nga tragjedia e Arielës dhe Aldisonit në Tiranë, një tjetër vrasje pasioni ka
Maqedonasit i lenë prapa shqiptarët për shpërngulje në Shkup Vitin e kaluar, gjithsej 2575 qytetarë të Maqedonisë, nga qytetet tjera dhe komunat, e kanë ndryshuar adresën e tyre në
Ulja mbresëlënëse në një situatë emergjence (VIDEO) Një pilote bëri një ulje emergjente në një rrugë me trafik në Kaliforni të premten. Aeroplani i shpejtë arriti disi të s
Panik në ajër, avioni bën ulje emergjente në autostradë (VIDEO) Shoferët e autostradës të Huntingdon Beach në Kaliforni u çuditën ku sëbashku me ta ishte duke udhëtuar edhe një avion.
I vdiq pacientja 21-vjeçare, mjekja pezullohet nga puna Gjykata e Fierit ka pezulluar nga detyra mjeken e Repartit të Urgjencës së Spitalit Rajonal Fier, Ina Ruzhdija. Kjo p
Defekti në avion, piloti hero shpëton 151 jetë (VIDEO) Një pilot ka arritur të shpëtojë 151 jetë njerëzish falë profesionalizmit të tij të lartë dhe aftësisë për ta ulur avion
Haradinaj frikësohet nga 'Bossat' e PTK-së?, kundërshton uljen 40% Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj, ka folur pas mbledhjes së Qeverisë për krizën që është aktualisht Telekomi i Ko
A po frikësohet ministri nga PTK, thotë se nuk ka ulje 40% të pagave Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka ka thënë se ulja e pagave prej 40 për qind për Telekomin e Kosovës është n
Ushqimet që ndihmojnë në uljen e tensionit të gjakut Tensioni i lartë i gjakut, i njohur si vrasës i qetë, po godet gjithnjë e më shumë popullsinë e re. Ai mund të shkakt
Thyhet xhami i kabinës së pilotit, avioni i ‘Sichuan Airlines’ bën ulje emergjente Një avion i Sichuan Airlines ka bërë ulje të detyruar në qytetin jugperëndimor të Kinës, Chengdu të hënën, pasi një xham
Mancini pranon ulje page për Kombëtaren italiane Roberto Mancini është zyrtarisht trajner i Kombëtares së Italisë. Mancini drejton ekipin e Zenit St Ptersburgut por p