999 rezultate për

ulje

Avioni hedh karburant në parkun e shkollës, përfundojnë në spital 17 nxënës (VIDEO) Një avion pasagjerësh pati probleme në motor dhe bëri një ulje emergjente në Aeroportin Ndërkombëtar të Los Angeles.
Ulje drastike temperaturash, si pritet të jetë moti nesër Ditën e diel, moti në vend parashikohet me vranësira mesatare e të dendura përgjatë lindjes. Gjatë ditës do të bëhen
Ulje temperaturash, Kukësi "zgjohet" me mjegull (VIDEO) I gjithë vendi ynë prej ditësh është mbizotëruar nga temperatura të ulta dhe reshje bore. Sot, qyteti i Kukësit është
Rama flet me përulje para shqiptarëve: Nuk rashë nga qielli, bëj më shumë gabime se ju! Kryeministri Rama ka përcjellë këtë të hënë një mesazh të gjatë si të fundit komunikim për vitin 2019. Mes të tjerash
Ulje të ndjeshme të temperaturave, si do të mbajë moti ditën e Vitit të Ri? Mot i kthjellët dhe vranësira kalimtare pritet të na shoqërojnë javën e ardhshme. Ndërkohë, viti i ri sipas meteorologë
Sarri pranon ulje ngritjet e Juventusit Juventusi nuk e mbylli pozitivisht këtë vit, teksa humbi objektivin e parë të sezonit. Në Arabinë Saudite, bardhezinj
Nuk ekziston ilaç më i mirë se ky çaj për uljen e tensionit dhe kolesterinës! Vetëm pak njerëz dinë për të gjitha cilësitë e tij shëruese Kjo kokërr e imët është e pasur me fitosterolime – substa
Mësoni si do të jetë moti për ditën e nesërme Orët e para të ditës në vendin tonë do të jenë me kthjellime dhe vranësira kalimtare. Por orët e mesditës dhe në viji
Rama dorëzohet: S’merrem më me Bashën (VIDEO) Mbrëmjen e sotme Rama ka dalë në një video-live në Facebook-un e tij ku ka dhënë një mesazh për të gjithë ata të prekuri
Reshje shiu e ulje temperaturash, ky është moti për nesër Orët e para të mëngjesit të ditës së nesërme priten të jenë me diell dhe temperatura të qëndrueshme. Sipas Meteoalb n
Tifozët e Atalantës tmerrohen në udhëtimin për në Ukrainë, avioni bën ulje të detyrueshme Atalanta do të luajë ditën e nesërme ndaj Shaktar Donjetskut, në ndeshjen e fundit për fazën e grupeve në Ligën e Kampio
Propozimi i Luljeta Bozos: Të paguajnë edhe qytetarët për banesat e tyre "Kush të tha ta bësh shtëpinë pa themel, pa kollona. Bën katin e parë dhe bën të dytin. Pa teknik" Inxhinerja Lulje
Ulje temperaturash, si pritet të nisë java Java që pritet të nisë, parashikohet e ndryshueshme. Të hënën, reshjet e shiut do të nisin prej orëve të para të 24 o
Luljeta Bozo flet sërish: Kur bie tërmet mos lëvizni! Tirana tokë e fortë! Inxhinierja e njohur, Luljeta Bozo, e cila ka tërhequr mjaft vëmendje këto ditë të tmerrshme për shqiptarët, që u përbal
Tërmeti, Edi Rama i kërkon ndihmë inxhinieres Luljeta Bozo (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka pritur në një takim në Kryeministri inxhinieren Luljeta Bozo, ku kryeministri i ka kërkuar ndih
Ulje e ndjeshme e temperaturave, këtë javë priten edhe reshje dëbore Moti në këtë javën do të ketë luhatje të shumta. Sipas Shërbimit Metrologjik Ushtarak, në javën e ardhshme do të ketë dh
Ulje e ndjeshme e temperaturave, priten edhe reshje dëbore Moti në javën që po vjen do të ketë luhatje të shumta. Sipas Shërbimit Metrologjik Ushtarak, në javën e ardhshme do të k
Ulje temperaturash, si pritet të nisë java Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin reshje shiu në pjesën
Ulje temperaturash, si pritet të jetë moti për 5 ditët në vazhdim Java nis me reshje shiu, madje ne disa zona edhe me rrebeshe. Se paku keshtu njofton Sherbimi Meteorologjik ne parashiki
Si ta përdorni boronicën për uljen e tensionit Boronicat janë të ëmbla, ushqyese dhe shumë të shëndetshme. Këto fruta kaq të vogla i bëjnë kaq mirë trupit dhe mendjes