999 rezultate për

ulje

E mori në parti, Rama-Bozos: Na e shkul veshin me kujdes, mos na e këpusësh! Ditën e sotme inxhinierja Luljeta Bozo i është bashkuar Partisë Socialiste me ftesë të kryeministrit Edi Rama për të qen
Kaloi në krahun e Ramës, Luljeta Bozo: Qeveria e kapi veten shumë shpejt pas tërmetit Kryeministri Rama po mban LIVE një konferencë bashkë me Ministrin Ahmetaj, Profesoren e Inxhinierisë Luljeta Bozo si kry
Luljeta Bozo bëhet pjesë e PS-së Kryeministri Edi Rama i ka bërë ftesë inxhinieres së njohur Lululjeta Bozo për të kandiduar si deputete nën siglën e PS-
Raketa e Elon Musk pati uljen e parë të suksesshme, por shpërthen në fund (VIDEO) SpaceX, kompania e Elon Musk, u ul me sukses, por një nga prototipet e raketës Starship shpërtheu në fund. Incidenti
Rasha u vra, Teatri u shemb në pabesi: Shqipëria pëson ulje në raportin për lirinë të "Freedoom House" Organizata Freedom House arriti në përfundimin se në vitin 2020 aktorët autoritarë u bënë më të guximshëm, ndërsa demokr
Diell dhe ulje e lehtë temperaturash, si do jetë moti sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë një mot të qëndrueshëm në gjithë
Java nis me ulje të lehtë temperaturash, si do të jetë moti sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë një mot të qëndrueshëm në gjithë
"100 dështime në 8 vite", Basha zbulon premtimin e radhës të pambajtur nga Rama Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha edhe ditën e sotme ka vijuar akuzat ndaj kryeministrit Edi Rama përsa i përket
Luljeta Bozo tregon si u njoh me bashkëshortin: Ndoshta ka qenë fati! Në një lidhje me Skype në emisionin “Rudina” në Tv Klan, ka qenë profesoresha Luljeta Bozo e cila u bë mjaft e njohur pa
Momenti kur vrasësi i p*ostitutës shqiptare largohet pas krimit (VIDEO) Zbardhen detaje të tjera nga masakrimi i prostitutës shqiptare në Itali, Luljeta Heshta, 47 vjeçe. Ajo u godit 5 herë me
Reshje dhe ulje e ndjeshme temperaturash, njihuni me parashikimin e motit për sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë një mot me diell me reshje në të
Reshje dhe ulje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit për sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë një mot me diell me reshje në të
U qëllua 5 herë me thikë, vritet punonjësja shqiptare për të rritur në Itali Një prostitutë shqiptare është vrarë me thikë këtë të dielë në Itali. Bëhet me dije se viktima është 47-vjeçarja e ident
Rritja e pagës minimale dhe ulja e çmimit të karburantit, çfarë premtoi Basha? Ditën e djeshme, kryetari i PD Lulzim Basha ka prezantuara programi ekonomik të partisë së tij. Ai ka premtuar hapjen
Aeroporti i Rinasit u jep lajmin e mirë shqiptarëve: Do të kemi ulje të tarifave Në njoftimin e parë zyrtar për këtë vit të ri, Tirana International Airport (TIA) bën me dije lajmin e mirë të uljes së
Reshje të dendura dhe ulje temperaturash, si pritet të jetë moti sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i paqëndrueshëm duke sjellë reshje në të gjithë territorin. Në zonat veri-p
Zyrtari i LDK-së përfshihet në debat: Luljeta Aliu ka mungesë inteligjence Pas zyrtarëve të PDK-së që i reaguan analistes Luljeta Aliu, është përfshirë edhe një zyrtar i LDK-së. Bajram Gecaj ka t
Reshje me intensitet të ulët dhe ulje temperaturash, parashikimin e motit për sot Sot moti do të jetë e alternuar me kthjellime dhe vranësira duke sjellë mot të paqëndrueshëm i shoqëruar me reshje në të
Ylli i Realit pranon ulje të pagës për të rinovuar kontratën Mesfushori Luka Modric ka pranuar zbritjen e pagës për të qëndruar të Rea Madridi. Real Madridi ka dominuar në javët
Vazhdon trendi i uljes së rasteve të reja dhe vdekjeve nga coronavirusi në Maqedoni Sipas raportit javor të Institutit për Shëndet Publik për periudhë 28 dhjetori – 3 janar, janë testuar 10.778 pacientë q