999 rezultate për

uliksi

Instruktori shqiptar i S.W.A.T: Dua pasaportën e Shqipërisë (FOTO LAJM) Në të gjithë botën numërohen 10 instruktorë policie të nivelit të 8 në Commando Krav Maga të Izraelit dhe njëri prej tyr
Adelina Ismaili me Uliksin në ekran për herë të parë Adelina Ismaili prezantoi të voglin e saj 2 muajsh pak ditë më parë nga rrjetet sociale, por duket se nuk është ndalur