999 rezultate për

ulen

Sot nisin reshjet, sa do te ulen temperaturat Rikthehen reshjet e shiut këtë fundjavë. Këtë të enjte, moti do të jetë me vranësira mesatare. Reshjet e shiut do të
Aeroportin e Vlorës, Balluku: Do të ulen edhe avionë trans-oqeanikë Ministrja e Infrastukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku shprehet se aeroporti që pritet të ndërtohet në Vlorë do të fu
Nisi viti i ri shkollor, 24 mijë nxënës ulen për herë të parë në bankat e shkollës Në Shqipëri ka nisur viti i ri shkollor 2019-2020. Rreth 380 mijë nxënës janë ulur në bankat e shkollave, ndërsa për 24
Mungonte në autobus, Reja kthehet dhe merr Gjasulën nga intervista (VIDEO) Një moment i cili mund të konsiderohet qesharak është regjistruar gjatë intervistës së Klaus Gjasulës. Mesfushori, i cil
Memushaj: Me Baren dhe Gjasulën luajmë mirë topin Ledian Memushaj ishte titullar dhe zhvilloi një paraqitje të mirë në mesfushën e Kombëtares, ndërsa sot për “Supersport”
Pas kërkoi largimin e Mavrajt, Rudi Vata zbulon formulën e suksesit të Kosovës Ish futbollisti i famshëm i Shqipërisë, Rudi Vata, ka thënë se Kosova po ecën përpara me hapa shumë më të shpejtë sesa K
Vapa nuk ka ikur me gushtin, kur pritet të ulen temperaturat? Zhiva e termometrit do të vazhdojë të qëndrojë mbi 30 gradë Celsius. Normalisht duhet të kishte nisur vjeshta, por moti
Arsyeja e frikshme se pse po ulen çmimet e televizorëve smart Çmimet kanë rënë aq sa tani mund të gjenden televizorë me cilësi ekrani 4K dhe me lidhje interneti (SMART), me pothuajse
Indriti po vdiste, vrasësi dhe familjarët u ulën në lokal për të sajuar skemën e mashtrimit Po zbardhet gjithmonë e më shumë ngjarja e ndodhur disa ditë më parë në rrugën ‘Muhamed Gjollesha’ në Tiranë ku u vra me
Si në kohën e Hitlerit: Turqia djeg 300 000 libra Më shumë se 300 mijë libra janë hequr dhe më pas larguar nga shkollat dhe bibliotekat turke, që pas përpjekjes për grush
Harrojeni plazhin, ulen temperaturat, vranësira e reshje shiu Moti do të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësira të pasuara nga reshje shiu dhe rrebeshe në pjesën e parë të di
Ulen temperaturat, kështu do të jetë moti sot Parashikimi i motit, e premte 26 korrik 2019, sipas Insitutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisi Nuk priten r
"Të pashë kur t’i ngulën thikat në shpinë", këshilltarja e Ramush Haradinaj flet hapur për ish-kryeministrin Këshilltarja e Ramush Haradinajt, Meliza Haradinaj, ka reaguar pak minuta para se ish-kryeministri të niset drejt Gjykat
Tmerr në ajër, 37 të lënduar nga turbulencat e frikshme (VIDEO) 37 pasagjerë u plagosën nga udhëtimi i djeshëm që kishte aeroplani që po fluturonte nga Kanadaja në Australi. Turbule
Përmbytje masive në Japoni, shpërngulen 800 mijë persona Gati 800 mijë njerëz në tri qytete të ndryshme të Japonisë janë urdhëruar që të zhvendosen nga shtëpitë dhe banesat e ty
Çmimet e roamingut ulen në mënyrë drastike! Këshilli për Bashkëpunim Rajonal (RCC) është i lumtur të njoftojë se që nga sot, çmimet roaming në të gjithë Ballkanin P
Organizata VATRA thirrje palëve politike në Shqipëri të ulen në bisedime Organizata shqiptaro-amerikane VATRA u bëri thirrje palëve politike në Shqipëri që të ulen në bisedime t’i ofrojnë popul
Veprimi i Nevinës që i vendos vulën lidhjes së modoles me futbollistin e Kombëtares (FOTO LAJM) Ka tash e një kohë që dyshohet mbi një lidhje të futbollistit kosovar Eros Grezda dhe prezantueses bukuroshe nga Shqipër
Tmerr në 9 mijë metra lartësi në avionin plot me shqiptarë (VIDEO) 121 pasagjerë në bordin e aeroplanit Boeing të kompanisë AKL Airlanes janë tronditur mbrëmë. Nga këta 10 persona janë l
10 persona u lënduan nga turbulencat e frikshme të avionit Prishtinë-Basel 10 persona janë dërguar në qendrën spitalore të Basel-it, pasi u lënduan gjatë një fluturimi nga Prishtina për në qyteti