999 rezultate për

ulĂt

Vëllai vrau vëllanë dhe nipin për një gjel që ngacmonte pulat Tronditëse është ngjarja e ndodhur pak ditë më parë në Mat, ku humbën jetën 3 pjestarë të një familje. Ama më trondit
STUDIM/ Gratë nuk duhet të shqetësohen për pilulat kundër shtatëzanisë, mësoni arsyen Për vite të tëra, shumë gra i kanë shmangur përdorimit të këtyre pilulave, për shkak frikës se do i bëjë ato të shtojnë
Ndodhi edhe kjo, dhelpra hyn te pulat por e pĂ«son rĂ«ndĂ« Pulat nĂ« njĂ« fermĂ« nĂ« veri-perĂ«ndim tĂ« FrancĂ«s, besohet tĂ« kenĂ« formuar njĂ« ‘bandë’ pĂ«r tĂ« mbytur njĂ« dhelpĂ«r tĂ« re.
Pulat bëhen bashkë dhe mbysin dhelprën Pulat në një fermë në veri-perëndim të Francës, besohet të kenë formuar një "bandë" për të mbytur një dhelpër të re.
E freskët apo jo? Si të dallojmë vezën në supermarkete Cilat janë shenjat që na ndihmojnë të përcaktojmë cilësinë e mirë të vezëve? 1. Ferma të hapura Zakonisht, vendet
Muskulatura e Ronaldos, është mbreslënëse Që Cristiano Ronaldo stërvitet më shumë se futbollistët e tjerë tashmë ajo dihet. Në foto shihet Ronaldo duke fest
Hapet qendra laboratorike e inovacionit për fëmijët, sjell kurrikulat e kodimit dhe robotikës Një qendër e re laboratorike e inovacionit ka marrë jetë në Tiranë, ku fëmijët e kryeqytetit mund të mësojnë kurrikula
Alarm për pilulat e dobësimit, janë vdekjeprurëse Të ndihemi mirë tek shihemi në pasqyrë është një ndjenjë e përbashkët për të gjithë njerëzit. Por, për ta arritur kët
Më 17 shtator nis mësimi, gjithçka duhet të dini mbi kurrikulat dhe orët Kanë mbetur vetëm pak ditë nga nisja e shkollës për sistemin parauniversitar. Sistemi arsimor parauniversitar fillon
Masakra nuk u shkaktua nga zënka për pulat, zbardhet versioni i ri Masakra e Selenicës disa ditë më parë, ku një 24-vjeçar vrau 8 kushërinjtë e tij nuk ka ardhur për shkak se ai u ofendua
Prokuroria zbardh dinamikën e masakrës së Vlorës/ Nga debati për pulat deri tek vrasjet Arsyeja që shkaktoi tragjedinë e tetëfishtë në familjen Zykaj në Resulaj të Vlorës, duket se ka qenë konflikti për humbj
Zbardhet skema e vrasjeve/ Nga sherri për pulat e detit deri tek masakra e sotme Detaje të reja dalin në dritë nga krimi i 8-fishtë në Resulaj të Vlorës, ku një i ri ekzekutoi me breshëri automatiku ku
Alarmi i gjinekologut: Vajzat nĂ«n 17 vjeç po i pijnĂ« “si karamele” pilulat e urgjencĂ«s Pilulat e urgjencĂ«s kundĂ«r shtatzĂ«nisĂ« po pĂ«rdoren pa asnjĂ« lloj kriteri, konstatojnĂ« mjekĂ«t gjinekologĂ«. Vajzat e reja
Mbaron matura shtetĂ«tore, zbuloni KËTU rezultatet e provimeve me zgjedhje Ky ka qenĂ« edhe rezultati i fundit edhe pĂ«r maturantĂ«t e kĂ«tij viti. Sot janĂ« publikuar nĂ« faqen e QendrĂ«s sĂ« ShĂ«rbim
Shtyp lopën e pulat, arrestohet shoferi i dehur në Durrës Një 53-vjeçar është vënë në pranga të policisë pas përfshirjes së tij në një aksident. Nga raportimet e para mësohet
Dramë tek Nigeria, tifozëve nuk u lejohen pulat në stadium Zyrtarët rusë në Kaliningard e kanë ndaluar sjellën e pulave në stadiume gjatë ndeshjeve të Kupës së Botës, e cila është
E vĂ«rteta e frikshme e vezĂ«ve qĂ« blejmĂ« nĂ« markete Sa herĂ« bĂ«het fjalĂ« pĂ«r blerjen e vezĂ«ve, pyetja Ă«shtĂ« gjithmonĂ« e njĂ«jtĂ«: ku mund t’i gjejmĂ« tĂ« freskĂ«ta? Dhe gjithm
Çmenduri, shĂ«nohen 23 gola nĂ« njĂ« ndeshje NjĂ« çmenduri ka ndodhur nĂ« kupĂ«n e EstonisĂ« ku Maardu United ka fituar takimin me rezultatin e thellĂ« 21-2 kundĂ«r Maurus
Pijet ideale për të humbur peshë Nëse jeni gjithmonë në kërkim të mënyrave më të shëndetshme dhe efikase për të hequr kilet e tepërta, duhet të provoni d
Inter pĂ«rmbys rezulatin ndaj Juventusit (VIDEO) Inter ka pĂ«rmbysur rezultatin ndaj Juventusit nĂ« "Giuseppe Meazza". ËshtĂ« njĂ« autogol nga Andrea Barzagli qĂ« e ka fu