999 rezultate për

ujrat

Djali i ri trazon ujrat tek Për'puthen: Tea e ëmbël, Ana mistrece e Melisa vajza e skandaleve! Atdheu është një konkurrent i ri që i është bashkuar “Për’Puthen-it”. Atdheu, djali nga Kosova, prej vitesh ka jetuar
U nisën drejt Anglisë: Mbytet anija plot emigrantë, një burrë e një fëmijë ngrijnë në ujrat e ftohta Një anije plot emigrantë është mbytur teksa po mundohej të mbërrinte në Angli. Bëhet me dije se një person është mby
U tha se ishte në lidhje me Capital T, Adrola Dushi trazon më keq ujrat me përgjigjet Prej kohësh, Adrola Dushi përflitet për një lidhje dashurie me reperin, Capital T, por asnjëri prej tyre nuk e ka konfir
Kush është marinari shqiptar që u gjet i pajetë në ujrat greke Një marinar shqiptar është gjetur i pajetë në ujërat greke, brenda anijes së mallrave me flamur shqiptar. Mësohët se
Gjendet i pajetë trupi i 16 vjeçarit në ujrat e Prespës Forcat e ministrisë së Brendshme në Maqedoninë e Veriut kanë bërë të mundur gjetjen e trupit të 16 vjeçarit nga Resnja n
''Ai me kapele trazoi ujrat'', deputeti flet pas dëshmisë për SPAK (VIDEO) Deputeti i opozitës Halit Valteri ka folur pas paraqitjes në SPAK, i thërritur pas denoncimit të fortë qe beri dje gjatë
Rrëfimi i pazakontë i spikeres shqiptare: Sa më plasën ujrat hipa në avion (FOTO LAJM) Nëse mund të quani guxim ndonjë gjë në jetë, mos e bëni më para se të mësoni historinë e Anjola Hamzajt. Spikerja e njoh
Tentoi të arrinte kufirin anglez me not, emigranti gjendet i vdekur në ujrat belge Trupi i një emigranti nga Iraku, i cili u përpoq ta kalonte ngushticën mes Francës dhe Britanisë së Madhe përmes notit,
1 ton drogë e nisur nga Shqipëria, kapet jahti në ujrat greke (VIDEO) Policia ka kapur një jaht me mbi 1 ton drogë, i cilimësohet të jetë nisur nga Shqipëria. Sipas mediave greke, në jaht
Ndjekje si në filma, trafikantët hedhin thasët me kokainë në ujërat e Paqësorit (VIDEO) Roja Bregdetare e SHBA bllokoi një nëndetëse që transportonte 17690 kg kokainë dhe 432 kg marjuanë me një kosto prej 453
Jahti pëson defekt në ujrat shqiptare, rojet shpëtojnë 8 pushues serbë gjatë natës Rojet bregdetare shqiptare në Vlorë kanë bërë të mundur shpëtimin e 8 personave me shtetësi serbe të cilët po udhëtonin
E rrallë, plasin ujrat në Parlamentin e Britanisë Dhoma e Përfaqësuesve pezulloi punën ditore pasi uji filloi të rrjedh në dhomë nga tavani, duke njomur një pjesë të gale
Rrëmbehet një anije në detin Mesdhe Një rrëmbim ka ndodhur në ujrat e detit Mesdhe. Mësohet se është rrëmbyer një anije dhe ende nuk dihet për fatin e ekupi
Krishtlindje në plazh me Kimberley Garner (FOTO LAJM) Kimberley Garner vendosi që Krishtlindjen këtë vit ta kalojë në plazh. Modelja 27-vjeçare tregoi format e shkëlqyera
Në luftë për jetën, makina e policisë me 3 policë përfshihet nga ujrat e Vjosës (VIDEO) Situata mbetet kritike në jug të Shqipërisë. Dy qytetet, Fier dhe Vlorë vazhdojnë të jenë nën syrin e përmbytjeve dh
EKSKLUZIVE/ Fëmijët për të shkuar në shkollë detyrohen të kalojnë mbi ujrat e zeza (VIDEO-FOTO) Nga Ervin Shkulaku/Kosovë Të dy janë nxënës shëmbullore dhe nuk përtojnë të shkojnë në shkollë të ndjekin mësi
Dramatike, notari po mbytej shoku hidhet për ta shpëtuar (FOTO & VIDEO) Ky është momenti dramatik kur një notar u shpëtua nga mbytja nga shoku i tij. Personat të cilëve nuk u dihet emri po
INCIDENTI/ Grekët kërcënojnë 2 peshkarexha shqiptare në Sarandë (VIDEO) Vazhdon odiseja e anijeve shqiptare qe peshkojne ne detin Jon. Serish sot, anija e rojes bregdetare te Korfuzit ka hyre
Rrëmbehet tankeri me 900 mijë litra naftë Një tanker me 900.000 litra naftë nga Malajzia, është rrëmbyer në ujërat indoneziane. Agjencia Detare e Malajzisë ka
Gjirokastër, gjendet një kufomë në ujrat e lumit Drino Një person i seksit mashkull është gjetur pa jetë në ujrat e lumit Drino. Nga të dhënat paraprake raportohet se kufoma e