999 rezultate për

ujku

Haradinaj për idenë e Thaçit: Kufijtë, ujku mjegull do Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj e ka komentuar idenë e Thaçit për ndryshimin e kufijve.
Plas keq mes ujkut të Fierit dhe ujkut të Cerrikut tek Çani (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme Arian Çani ka patur të ftuar në emisionin e tij dy persona, të cilët e konsiderojnë veten “Ujq” dhe k
Pakësohet ushqimi, ujku zbret në qytetin e Gjakovës (VIDEO) Me ditët e ftohtatë dimrit edhe ujqërit kanë filluar të afrohen në qytetet e Kosovës. Është qyteti i Gjakovës që po r
U përfol se ishte në një lidhje me moderatoren, aktori prezanton të dashurën Aktori i njohur i “Portokalli” Rezart Veleshnja është përfolur shumë shpesh në lidhje me të dashurat e tij, por ka vendo
I prenë pyllin, ujku bën kërdinë në fshatrat e Librazhdit (FOTO LAJM) Një ujk ka shkaktuar mjaft dëmë gjatë ditëve të fundit në lagjet periferike të Librazhdit. Në fotot e publikuar në Li
Qeni i keq e sjell ujkun në torishtë! Nga Albeu.com "Qeni i keq ta sjell ujkun në torishtë (vathën e dhënve)", është një thënë lapidar e shqiptarëve
Kështu është kur fut hundët vend e pavend! Shpëtohet ujku që po ngordhte nga uria (FOTO LAJM) Tanay Panpalia ishte së bashku me një grup shokësh pranë një liqeni në Nagpur të Indisë, kur e panë një ujk të cilit i k
Shpëtohet ujku që po vdiste nga uria, i kishte ngecur koka në bidon (FOTO LAJM) Një ujk që po vdiste nga uria është vënë re teksa po vuante nga kequshqyerja, pasi koka e tij kishte ngecur në një enë p
Kush është "ujku" turk në Kretë që alarmoi Greqinë dhe SHBA-të (FOTO LAJM) Të gjitha vendet operojnë përmes shërbimeve të tyre sekrete në shtetet ku kanë interesa, megjithatë mediat kjo duket të
Denoncimi: Kush është "Ujku i Detit" që bënte biznes me Habilajt e Balilin Ish-kyeministri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook ka rrëfyer sipas tij, e Met Kananit që u arrestua dje në
Daja elozhe "ujkut" Sowe: Nuk pyet për të ftohtë Trajneri i Skënderbeut, Ilir Daja, pas përfundimit të ndeshjes me Kukësin në “Zeqir Ymeri” foli rreth gjendjes së rëndua
Moment i pabesueshëm,"ujku i vrarë" sulmon gjuetarin e tmerruar (VIDEO) Pamje të pabesueshme tregon një ujk që mendohet të jetë i ngordhur ndërsa hidhet dhe sulmon një gjuetar që po kontrollon
Kapet ujku që iku në mënyrë misterioze nga kafazi Policia me ndihmën e një njohësi të kafshëve, ia kanë dalë të kapin ujkun që kishte ikur nga një strehimore në Berkshire
Fenomen i rrallë pritet të ndriçoj natën, do të shfaqet Hëna e ujkut Në natën e parë të janarit në SHBA, qielli nuk do të shkëlqejë vetëm nga fishekzjarrët me rastin e Vitit të Ri, por edhe
Dalin përgjimet mes trafikantëve, policia ishte ujku kurse droga quhej keca Zbardhen pergjimet e te arrestuarve pas sekuestrimit te magazines me hashash ne Laç. Policia arrestoi 11 persona që k
Tenderi i padëgjuar i SHISH, blen lule “gojë ujku” dhe “gjizë” Shërbimi Informativ Shtetëror u vu në qendër të opinionit pas dorëheqjes së drejtorit Visho Ajazi Lika. Në vend të tij u
Analisti për deklaratën e Lu-së: Kemi ujkun para, 2018 është larg Deklarata e ambasadorit amerikan Donald Lu ku tha se në 2018 do të ketë arrestime të bujshme , ka shkaktuar reagimin e a
Pronari vishet me kostum ujku, reagimi qenit është qesharak (VIDEO) Pronari nga Calgary i Kanadasë, veshi një kostum që ngjan me ujkun, për të luajtur me qenin e tij. Por, kafsha shtëpi
Qentë kundër ujkut, kush fiton në këtë betejë? Lufta ndërmjet ujkut dhe qenit është e njohur qysh moti, si një luftë pa fitues definitiv. Në videon e mësipërme shi
Ujku i Cërrikut, i zhgënjyer keq nga Çani (VIDEO) Personazhi i cili u bë i njohur për publikun shqiptar në fillim për videot e tij të çuditshme në rrjetet sociale dhe pa