Identifikohen dy nga grabitësit e miliona eurove në aeroportin e Rinasit
999 rezultate për

ujkan

5 vite burg për personin që pranoi se kishte ndihmuar Kamer Metajn pas vrasjes së policit Gjykata Themelore në Pejë, të premten, e ka dënuar me pesë vjet burg, të akuzuarin Ujkan Metaj, i cili e kishte pranuar
Ujkani flet për shortin e Kosovës në kualifikimet e EURO 2020 Pas një edicioni mjaft të mirë në Ligën e Kombeve, Kosova do të marrë pjesë për herë të parë në eliminatoret e Euro 2020
Ujkani: Sot ishim fantastikë Kapiteni i Kosovës, Sajmir Ujkani, foli për mikrofonin e “Supersport” pas triumfit ndaj Maltës, ku nuk nuk la pa përmend
Biletat shiten në tregun e zi, Ujkani reagon ashpër Ditën e sotme në konferencën për shtyp përpara ndeshjes së Kosovës me Maltën, përpara gazetarëve u gjendën trajneri Chal
KFOR tregon pse e morën nën kontroll Liqenin e Ujkanit Ushtarët e KFOR-it, nuk kanë marrë nën kontroll liqenin e Ujmanit mirëpo, prania e trupave është pjesë e një ushtrimi të
Samir Ujkani shprehet i trishtuar për vdekjen e Fadil Vokrrit Portieri i përfaqësueses së Kosovës, Samir Ujkani, është shprehur i shokuar me lajmin e vdekjes së legjedës së futbollit
Ujkani: Luajmë kundër vëllezërve tanë Sajmir Ujkani ka folur përpara ndeshjes me Shqipërinë, që ai e ka quajtur një vëllazërore. Ai mban shiritin e kapite
Ujkani: Shpresoj që ndeshja ndaj Burkina Faso të mos luhet në atë stadium Samir Ujkani shpreson se ndeshja me Burkina Fason do të zhvillohet në një tjetër stadium, pasi ai ku luajtën me Madagasc
Ujkani: Është një fitore e rëndësishme Portieri i Kombëtares së Kosovës, Samir Ujkani, është ankuar për fushën në stadiumin “Stade Municipal Jean Rolland” në F
Ujkani me fjalë të mëdha dhe prekëse për pavarësonë e Kosovës (VIDEO) Kapiten i Përfaqësueses së Kosovës Samir Ujkani ka uruar ditën e stme të gjithë Kombin e Kosovës përkëtë ditë të shënuar
Futbollisti shqiptar bëhet baba për herë të parë Samir Ujkani, është bërë baba për herë të parë. Lajmin e ka bërë të ditur fillimisht vëllai i tij, Emir Ujkani, i cili k
Portieri i Kosovës, Samir Ujkani kërkon falje për golat e pranuar Kapiteni Samir Ujkani e ka pranuar se sot nuk ka qenë dita e tij, por thotë se ishte e Kombëtares së Kosovës Përfaqës
Tifozët vërshëllejnë Ujkanin (VIDEO) Samir Ujkani nuk ka pasur natë të mirë në miqësoren që po zhvillohet nga Letonisë Kapiteni i Kombëtare së Kosovës, Sa
Flasin familjarët e Ujkanit që u arrestua ditën e gjyqit (VIDEO) Kjo është shtëpia në të cilën jeton Emrush Ibrahimi, personi i cili dje u arrestua si i dyshuar për sulm ndaj policisë,
Ujkani shpreh pakënaqësitë e gjykimit pas humbjes 2-0 Samir Ujkani ka folur pas ndeshjes së humbur të Përfaqësueses së Kosovës në udhëtim nga Islanda me rezultat 2-0. Port
Ujkani detyrohet të lërë fushën në munutën e 52' Ujkani është detyruar të lërë kombëtaren e Kosovës në minutën e 52. Kapiteni I Kosovës ka pësuar një dëmtim ndaj Tur
Ja mesazhi emocionues i Ujkanit pas humbjes nga Islanda Samir Ujkani, kapiteni i Kosovë, ka shkruar një mesazh në Facebook pas humbjes nga Islanda me rezultat 1:2. Portieri i e
Ky mund të jetë super-formacioni me të cilin do të startojë Kosova Kosova duke filluar nga ora 20:45, do të zhvillojë ndeshjen e pestë kualifikuese për Kampionatin Botëror ndaj Islandës.
Ujkani sponsorizon kalimin e Manajt te Pisa Pasi mbylli pa bujë periudhën e huazimit te Pescara, Rey Manaj është në një kërkim të një skuadra te re për pjesën e mbe
Ajeti debuton me Torinon ndaj Çanit dhe Ujkanit Arlind Ajeti akoma nuk ka debutuar me Torinon në Serinë A, por mesa duket do ta ketë një shans në sfidën e Kupës. Në