999 rezultate për

ujerat

INVESTIGIM/ Lana, kanali në mes të qytetit (FOTO LAJM) Lana përshkruan Tiranën në pjesën më kryesore të saj. Në shkrimin e parë të kësaj serie, tregohet se si u kthye në gropë
Liqeni Akumulues në Mitrovicë bëhet i kuq nga ujërat e ndotura Liqeni Akumulues në Mitrovicë nuk po përmban ngjyrën e njëjtë si të liqeneve të tjera. Ai tanimë ka ngjyrë të kuqe.
Zbardhen detaje të reja nga gomonia në ujërat greke, si u njoftua policia Detaje të reja janë zbuluar nga sekuestrimi i 1 ton drogë në Greqi, gomonia e nisur nga Shqipëria që destinacion final k
Me shpejtësi skëterrë dhe skafandër: Pamjet e ndjekjes spektakolare të skafistit shqiptar në Greqi (VIDEO) Autoritetet greke kanë përmbyllur sot operacionin për kapjen e dy gomoneve të mbushura me drogë që kishin dërguar kanabi
Kështu u ndoqën trafikantët shqiptarë në ujërat greke (VIDEO) Operacion i madh dhe shkëmbim zjarri në ujërat detare të Greqisë. Dy gomone të nisura nga Shqipëria dhe të ngarkuar me d
Publikohen pamjet e arrestimit të skafistëve shqiptare në kufi meTurqinë (VIDEO) Kanë dalë pamjet e operacionit të madh, ku dhe u shkëmbye zjarr në ujërat detare greke. Dy shqiptarët e arrestuar, ident
Shqiptarët fusin skafin me mall në ujërat greke? Policia: Janë ndaluar dy shqiptarë, s’kishte drogë Policia e Shtetit ka reaguar lidhur me operacionin e zhvilluar në ujërat greke ku dy gomone shqiptare janë ndaluar nga r
Rrëfimi i pazakontë i spikeres shqiptare: Sa më plasën ujrat hipa në avion (FOTO LAJM) Nëse mund të quani guxim ndonjë gjë në jetë, mos e bëni më para se të mësoni historinë e Anjola Hamzajt. Spikerja e njoh
“Më tha jam afër Durrësit, pastaj...”, miliarderi turk tregon bisedën e fundit me kapitenin e jahtit Nedim Akyuz ka dhënë deklaratën e tij para Oficerëve të Policisë Gjyqësore në lidhje me jahtin e tij që u gjet pa askënd
Icardi-Inter një "tmerr" i vërtetë: Wanda publikon foton që i turbullon ujërat (FOTO LAJM) Mauro Icardi dhe Inter janë duke kaluar një periudhë tepër të vështirë mes tyre. E duket se rrugët e tyre janë të desti
Ndjekje si në filma, trafikantët hedhin thasët me kokainë në ujërat e Paqësorit (VIDEO) Roja Bregdetare e SHBA bllokoi një nëndetëse që transportonte 17690 kg kokainë dhe 432 kg marjuanë me një kosto prej 453
Ndalohet noti në liqenin e Ohrit për një arsye të pështirë (VIDEO) Në liqenin e Ohrit është vendosur tabela e ndalimit të larjes në liqen. Shkak është bërë ndotja nga ujërat e zeza. K
Plazhi i Borshit neverit pushuesit, kthehet në "tualet" për kroçerat Plazhet e Borshit vijojnë të ndoten nga ujërat e zeza që dërdhen në det nga krocerat dhe anijet turistike. Pushuesit de
SHBA kërkon ngritjen e një koalicioni anti-Iran në ujërat e Gjirit të Hormuzit Një gjeneral i lartë amerikan ka thënë se Shtetet e Bashkuara dëshirojnë që të krijojnë një koalicion ushtarak ndërkombë
Bie në ujërat e Drinit të Bardhë, vdes 10 vjeçari Një fëmijë nga fshati Kramovik është gjetur i vdekur sot në ujërat e Drinit të Bardhë. Njoftimin e ka bërë kryetari i
Anija më e vjetër në botë është zbuluar në ujërat holandeze Anija e mbytur në fillim të shekullit XVI u zbulua rastësisht në Holandë gjatë një operacioni për të gjetur kontenierët
Përplaset anija me flamurin shqiptar në ujërat greke, cilat janë dyshimet e para Një anije mallrash me flamur shqiptar është përplasur në një zonë shkëmbore në ujërat grekë të Akrotiri Dukatit në Lefka
Familja nga Gostivari në shok, nuk dinë si u mbyt vajza duke ikur me vrap nga qeni Në shtëpinë modeste të familjes Mexhiti në fshatin Zdunjë të Gostivarit që herët në mëngjes vijnë miq dhe të afërt t'u s
Turqia kërcënon Greqinë me luftë për detin, Shqipëria ia fal në tavolinë Turqia ka paralajmëruar Athinën zyrtare se nuk do të toleronte ndryshim të kufirit detar grek, kjo pasi kishte planifiku
Alarm në det, fundoset një peshkarexhë në Seman Një anije peshkimi është fundosur në ujërat e bregdetit të Semanit mbrëmjen e së shtunës. Shkak mendohet të jetë bërë