999 rezultate për

uellsit

Kambëtarja e shpresave fantastike përballë Uellsit Shqipëria U-21 ka fituar dhe ndeshjen e dytë miqësore ndaj Uellsit me rezultatin 3-1. Sfidë kjo e luajtur në stadiumin "
Shqipëria mposht minimalisht Uellsin Shqipëria mori një fitore minimale 1-0 ndaj Uellsit në "Elbasan Arena". Pjesa e parë ishte e qetë, me të dyja ekipet
Zhbllokohet ndeshja, Shqipëria kalon në avantazh ndaj Uellsit Shqipëria ka kaluar në avantazh ndaj Uellsit në "Elbasan Arena". Ai që ka shënuar është Bekim Balaj në minutën e 59'
Miqësorja kundër Uellsit, lojtarët e Shqipërisë mbërrijnë në stadium (FOTO LAJM) Shqipëria do të luaj sonte ndaj Uellsit në stadiumin "Elbasan Arena". Skuadra e Panuccit do të kërkojë të fitojnë dh
Do të luajnë ndaj Uellsit, largohen tre lojtarë nga kombëtarja e Shqipërisë Nga kombëtarja kuqezi, janë larguar tri lojtarë për shkak dëmtimi. Bëhet fjalë për Emanuele Ndoj, 21-vjeçarin që aktiviz
Spanja dyfishon rezultatin ndaj Uellsit (VIDEO) Spanja ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Uellsit në "Principality Stadium". Ai që ka shënuar këtë herë është mbrojtë
Spanja kalon në avantazh ndaj Uellsit (VIDEO) Spanja ka kaluar në avantazh ndaj Uellsit në "Principality Stadium". Ai që ka shënuar është sulmuesi i Dortmundit, P
Gareth Bale golashënuesi më i mirë i Uellsit Gareth Bale është futur në historinë e kombëtares së Uellsit. Me golin e shënuar sonte kundër Irlandës ai është lojt
Shkëndija nuk ka mëshirë, shkatërron në ndeshjen e parë kampionët e Uellsit (VIDEO) Shkëndija nuk e ka pasur fare problem për ta deklasuar më rezultain e thellë skuadrën kampione të Uellsit, duke e mposht
Pas shumë spekulimesh, zbulohet më në fund kush do ta shoqërojë Meghan Markle (FOTO LAJM) Pas kaq shumë spekulimeve se kush do ta shoqërojë Meghan Markle drejt altarit, më në fund e kemi një emër. Pallati Ke
Pronari i kërkon seks një vajze për t'i dhënë falas shtëpinë me qira (VIDEO) Një pronar shtëpie në Uells u kap me një kamera të fshehtë duke i ofruar një gruaje qira pa pagesë në këmbim të favoreve
Misioni i parë i Ryan Giggs si trajner i Uellsit quhet...Gareth Bale Ryan Giggs dëshiron që Gareth Bale të jetë i suksesshëm nën përgjegjësinë e tij si trajner i kombëtarës së Uellsit. M
A e dini se Giggsin nuk e kanë falur akoma prindërit për një gabim të bërë Babai i Ryan Giggs, Danny Wilson ndihet ende i turpëruar nga i biri i tij, i cili mori drejtimin e Uellsit ditën e martë
Zyrtare: Ryan Giggs trajneri i Uellsit Zyrtarisht Ryan Giggs është emëruar trajner i Uellsit, duke marrë vendin e të shkarkuarit, Coleman. Legjenda e Manche
Legjenda e Liverpoolit: Eh sa do e doja transferimin e Bale në Anfield Debati për situatën e Gareth Bale po vazhdon me një bujë të madhe në të gjitha mediat sportive botërore. I fundit që
Vetëvritet ish-ministri i shkarkuar i Uellsit Ish ministri i Uellsit, i cili ishte nën hetim nga partia e tij lidhur me sjellje jo të mira, ka kryer vetëvrasje. Ca
Konfirmohet lëndimi i Bale, ja sa kohë do qëndrojë larg fushës Bale është konfirmuar së është lënduar dhe prandaj ai do të mungojë në dy ndeshjet e ardhshme për Uellsin. Federata e
Trajneri i Uellsit: Bale është në ekipin më të mirë të mundshëm Chris Coleman beson se Real Madrid është vendi më i mirë për Gareth Bale. Por ai së fundmi është i lidhur me një lar
Serbia turpi i futbollit botëror, shikoni çka ndodhur ndaj Uellsit Serbia nuk njeh fair-play. Sot tifozët e Serbisë kanë shkaktuar turpin e radhës pasi kanë tentuar tu marrin flamurin
Goli më i bukur i gjysmëfinaleve në "Euro 2016" (VIDEO) UEFA ka vendosur që goli i Cristiano Ronaldo të jetë më i bukuri i fazës gjysmëfinale të Kampionatit Europian "Francë 20