E FUNDIT/ Zyrtare!Joe Biden betohet si President i SHBA
999 rezultate për

uellsianin

Gareth Bale nuk dëshiron të largohet nga Real Madrid Përkundër që Real Madridi është i hapur ndaj idesë për ta shitur uellsianin, Gareth Bale nuk dëshiron të largohet nga Sa
Bale iku nga stadiumi, Reali merr vendim për uellsianin Ylli uellsian i Real Madridit, Gareth Bale, u largua nga stadiumi Santiago Bernabeu në minutën e 78-të të ndeshjes kundë
Dy gjigandët anglezë kërkojnë shërbimet e Gareth Bale Manchester United dhe Chelsea kanë shprehur interesim për lojtarin e Real Madridit, Gareth Bale. Siç raporton gazeta
Ky ishte lëndimi i 13-të për Gareth Bale, çfarë po ndodh me uellsianin? Gareth Bale mungoi në ndeshjen e fundit ndaj Espaynolit për shakk se nuk ishte ndjerë mirë për shkak të mbingarkesës në
Statistikat/ Reali më mirë pa Gareth Bale në fushë Gareth bale është njeriu përcaktues te Real Madridi, por jo për mirë. Sipas statistikave të nxjerra nga “Sport.es”, Real
Edhe Bayern Munchen pas Gareth Bale Manchester United nuk e ka aspak të shtruar rrugën për të arritur te Gareth Bale. Louis Van Gaal e kërkon me çdo kusht u
"Forrest Bale", në Spanjë tallen me uellsianin (FOTO-VIDEO) U ble për 86 milionë sterlina duke u bërë futbollisti më i shtrenjtë në histori por ende nuk ka mundur të lerë gjurmë te
CR7 vishet më shtrenjtë se Gareth Bale (FOTO LAJM) Dy futbollistët më të shtrenjtë të historisë së futbollit më në fund janë takuar me njëri-tjetrin. Cristiano Ronaldo ka
Bale, ëndrra më e fundit e Guardiolës Si mund të përmirësohet një skuadër që aktualisht është perfekte? Me Gareth Bale. Ëndrra e fundit në shtëpinë bavareze ë